Találatok a Burnley címkére

Találatok száma: 147

PL: a Chelsea és az Arsenal is egy villanással nyert

2017-12-16 15:47:36

A Chelsea és az Arsenal is 1–0-ra nyert az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

angol foci  West Ham United  Watford  Stoke City  Southampton  Premier League

PL: Willian vezérletével simán nyert a Chelsea

2017-12-12 22:51:29

A gólt szerző és két asszisztot jegyző Willian vezérletével a Chelsea 3–1-re legyőzte a Huddersfield Townt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 17. fordulójában.

Willian  Watford  Stoke City  Premier League  Huddersfield Town  Crystal Palace

PL: a 92. percben dőlt el a Burnley–Arsenal mérkőzés

2017-11-26 16:57:41

Az Arsenal 1–0-ra legyőzte a Burnleyt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójában. Alexis Sánchez mindent eldöntő gólja a 92. percben esett.

videó  Premier League  PL  Burnley  Arsene Wenger  Arsenal

PL: emberhátrányban, pokolian nagy góllal győzött az újonc

2017-11-04 16:42:29

Az újonc Huddersfield emberhátrányban nyert a West Bromwich ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójában. Egy másik újonc, a Brighton is győzött, mégpedig a Swansea otthonában.

angol foci  West Bromwich Albion  Swansea  Southampton  Premier League  Newcastle United

PL: csak a szokásos hétfői Newcastle-vereség

2017-10-30 22:51:07

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának hétfő esti összecsapásán a Burnley otthon 1–0-ra legyőzte a Newcastle Unitedet. A „szarkák” a legutóbbi 12 hétfő esti idegenbeli bajnokijukon nulla pontot szereztek.

PL  Newcastle United  Burnley

Kép: a Man. City meccséről írt mondat meghódította a netet

2017-10-21 19:17:16

Mint arról beszámoltunk, a Manchester City könnyedén, 3–0-ra legyőzte a Burnleyt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Sok örömük nem volt a vendégeknek, a meccsről szóló egyik Twitter-bejegyzésükért azonban a szurkolók szerint önmagában járna legalább egy pont a Premier League-ben...

vicces  angol foci  Twitter  Premier League  PL  Nick Pope

PL: az újonc fricskázta meg az MU-t, már 5 pont a City előnye

2017-10-21 15:40:36

A Manchester United óriási meglepetésre 2–1-re kikapott a Huddersfield Towntól az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójában, ezzel a hátránya már öt pont a Burnley ellen diadalmaskodó Manchester Cityvel szemben.

angol foci  Swansea  Stoke City  Premier League  Newcastle United  Manchester United

PL: hazai pályán kapott ki az Everton a Burnleytől

2017-10-01 16:15:07

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 7. fordulójában a Burnley idegenben 1–0-ra legyőzte az Evertont.

Premier League  PL  Everton  Burnley

PL: kegyetlen volt a Manchester City; meglepték a Liverpoolt

2017-09-16 16:53:30

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában a Manchester City könnyedén nyert a Watford vendégeként 6–0-ra, a Liverpool viszont némi meglepetésre odahaza csak ikszelt a Burnleyvel.

Watford  Premier League  Manchester City  Liverpool  Burnley

PL: két vereség után két siker, kapaszkodik a Newcastle

2017-09-10 16:48:05

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában a Newcastle United Jamaal Lascelles fejes góljával 1–0-ra nyert a Swansea vendégeként, így a szezon eleji két vereség után egymás után másodszor is győzött, és feljött a 10. helyre.

PL  Newcastle  Crystal Palace  Burnley

Négygólos vereséggel búcsúzott Sánchez és Ox?

2017-08-27 16:48:51

Négygólos verést mért a borzasztóan halovány Arsenalra odahaza a Liverpool, a londoniak nem is lőttek vagy fejeltek a kapu felületére. Sokáig úgy tűnt, hogy csak egy góllal nyer a Tottenham a Burnley ellen, de ez a siker is három pontot ért volna, ám a 92. percben egyenlítettek a vendégek.

onlive!  közvetítés  Tottenham  Sadio Mané  Roberto Firmino  Premier Legue

PL: „A legnagyobb vesztesek az Arsenalnál vannak”

2017-08-19 14:43:02

A Stoke City korábbi labdarúgója, Jonathan Walters nincs túl jó véleménnyel az Arsenalról, amely ma este játszik előző klubjával.

Stoke City  Premier League  Jonathan Walters  Chelsea  Burnley  Arsenal

PL: két kiállítás, 0–3-as félidő – de a Chelsea majdnem egyenlített

2017-08-12 16:42:15

A címvédő Chelsea hazai pályán 3–2-re kikapott a Burnleytől a Premier League első fordulójában. A londoni csapat Gary Cahill kiállítása miatt a 14. percben tíz főre fogyatkozott, a vendégek pedig az első félidőben három góllal használták ki az emberelőnyt. Az Everton a visszatérő Wayne Rooney fejesével verte meg a Stoke Cityt, míg az újonc Huddersfield Town simán győzött a Crystal Palace vendégeként.

angol foci  Premier League  Gary Cahill  Chelsea  Burnley

Videó: beállt, majd 10 percre rá gyönyörű gólt szerzett Morata

2017-08-12 17:33:09

Álvaro Morata az 59. percben állt be a Chelsea-be a Burnley ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) első fordulójában, 10 perccel később pedig már meg is szerezte első gólját, ezzel szépített a címvédő (1–3).

Álvaro Morata  videó  angol foci  Premier League  Chelsea  Burnley

Videó: ezért kapott azonnal pirosat a Chelsea védője!

2017-08-12 16:20:34

Már a 14. percben emberhátrányba került a Chelsea a Burnley ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) első fordulójában. Íme, a szabálytalanság, amelyet követően a játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot a londoniak védőjének, Gary Cahillnek!

videó  piros lap  kiállítás  angol foci  Premier League  Gary Cahill

Indul a PL, Mourinho, Guardiola vagy Klopp ezt már aligha ússza meg!

2017-08-09 14:42:04

A hétvégén ismét útjára indul a labda az immár 25 esztendős Premier League-ben – 1992. augusztus 15-én játszották a PL első mérkőzéseit –, felsorakoznak a csapatok mögött az irgalmatlan léptékű televíziós jogdíjszerződések biztosította pénzkötegek és augusztus végéig elszáll még pár (száz)millió font az átigazolási piacon, hullani fognak a fejek a kispadokon, lassan beállítjuk fantasy-csapatainkat, egyszóval minden készen áll a világ egyik legjobb és legszórakoztatóbb bajnokságának újabb idényére.

beharangozó  West Bromwich Albion  Watford  Tottenham  Swansea  Stoke City

Felkészülés: félbeszakadt a Burnley és a Hannover meccse – videó

2017-08-05 19:24:56

A hannoveri szurkolók nem megfelelő viselkedése miatt félbeszakadt a Burnley–Hannover felkészülési labdarúgó-mérkőzés szombat délután.

videó  Hannover  Burnley

Everton: 30 millió fontért igazoltak egy új védőt

2017-07-03 22:02:54

Az Everton labdarúgócsapata 30 millió fontért átigazolta Michael Keane-t a Burnley együttesétől.

Everton  Burnley  Michael Keane  angol átigazolás  nemzetközi átigazolás

PL: klubja kirúgta a fogadási botrányban érintett fenegyereket

2017-05-24 11:10:43

A Premier League-ben szereplő Burnley megvált Joey Bartontól, a tiltott fogadások miatt 18 hónapra eltiltott labdarúgójától.

fogadási botrány  Premier League  Joey Barton  Burnley

PL: Mahrez betalált a 100. bajnokiján; gól 629 perc után

2017-05-06 17:55:51

A címvédő Leicester City 3–0-ra legyőzte hazai pályán a Watfordot az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójában.

West Bromwich Albion  Watford  Sunderland  Stoke City  Premier League  Leicester City