Találatok a Bundesliga 2 címkére

Találatok száma: 36

Eurofoci: remekelt a Barca-célpont; Guzmicsék parádéztak

2016-03-18 19:54:04

Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków 5–1-re győzött a Jagiellonia ellen a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában. Bőle Lukács végig a pályán volt a román élvonal alsóházi rájátszásában ezúttal vereséget szenvedő CSMS Isiban.

légiósok lengyel bajnokság Tamás Krisztián Premjer-liga Ligue 1 Kalmár Zsolt

Németország: 12 nyeretlen meccs után kirúgták a legendát

2016-03-03 10:36:57

Mindössze öt hónap közös munka után menesztették a német másodosztályú Paderborn labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról Stefan Effenberget.

Stefan Effenberg Paderborn Bundesliga 2

Légiósok: Simon Krisztián az ágyból fekve üzent – fotó

2015-11-02 10:01:03

Mint beszámoltunk róla, az 1860 München játékosa, Simon Krisztián súlyos sérülést szenvedett a Duisburg elleni bajnokin vasárnap.

térdsérülés sérülés légiósok Simon Krisztián Bundesliga 2 1860 München

Videó: íme, Simon Krisztián horrorsérülése! – erős idegzetűeknek

2015-11-01 16:36:43

Mint arról beszámoltunk, az 1860 München labdarúgója, Simon Krisztián súlyos sérülést szenvedett a Duisburg elleni bajnoki mérkőzésen. Nézze meg a magyar válogatott játékos szerencsétlen pillanatát!

1860 München: nyelvi problémák és érzékenység - ezért marad ki Simon

2015-03-10 13:26:46

Simon Krisztián csapatát, a német másodosztályú 1860 Münchent már csak egy pont választja el a kieső helyen álló St. Paulitól. A klub új vezetőedzője, Torsten Fröhling a Sandhausen elleni 3–2-es vereség után beszélt a szakmai problémákról, kitért a télen szerződtetett magyar középpályásra is.

légiósok Simon Krisztián Bundesliga 2 1860 München

Videó: ezt az akciót kell felülmúlni a hétvége góljához

2015-02-28 15:43:39

Parádés gólt szerzett a VfL Bochum az FSV Frankfurt ellen a másodosztályú német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) péntek esti mérkőzésén.

VfL Bochum Thomas Eisfeld Dortmund Bundesliga 2 Arsenal

Bundesliga 2.: Korcsmáréknak ötöt vágott a sereghajtó

2014-10-24 20:12:05

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 11. fordulójában Korcsmár Zsolt csapata, a Greuther Fürth otthon hétgólos találkozón szenvedett vereséget a bajnoki előtt a tabella utolsó helyén szerénykedő FSV Frankfurttól, míg a Kalmár Zsoltot a soraiban tudó RB Leipzig 2–0-ra legyőzte a Bochumot.

RB Leipzig Korcsmár Zsolt Kalmár Zsolt Greuther Fürth Bundesliga 2

Videó: über alles - a német csatár két méterről lőtt az üres kapu fölé

2014-09-25 08:31:44

A 21 éves Philipp Hofmann nehéz feladatot adott azoknak, akik „az év legnagyobb kihagyott helyzete” címre pályáznak. A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) 7. fordulójában a Kaiserslautern csatára az Union Berlin elleni mérkőzésen – igaz, a labda megpattant előtte – képtelen volt két méterről az üres kapuba lőni. Szerencséjére Alexander Ring góljával csapata 1–0-ra nyert és már harmadik a tabellán.

Union Berlin Philipp Hofmann Kaiserslautern Bundesliga 2

1860 München: Moniz megúszta, tiszta lappal indul

2014-09-04 19:25:16

Gerhard Poschner, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő 1860 München sportigazgatója elmondta, a vezetőség megvitatta Ricardo Moniz sorsát, és a müncheniek úgy döntöttek, maradhat a Ferencvárosnál is megforduló vezetőedző.

Ricardo Moniz Gerhard Poschner Bundesliga 2 1860 München

Bundesliga 2.: a volt pécsi gólja szépségtapasznak is kevés volt

2014-08-09 17:29:46

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 2. fordulójában a Bochum idegenben 5–1-re legyőzte az Erzgebirge Auét. A házigazda egyetlen találatát a korábbi pécsi légiós Solomon Okoronkwo szerezte még a 16. percben, ám ezzel hiába egyenlített az Aue, végül hatalmas verést kapott.

Solomon Okoronkwo Bundesliga 2

Bundesliga 2.: Frankfurtban a korábbi Fradi-kedvenc

2014-05-19 09:38:10

A Magyarországon a Ferencvárosban futballozó André Schembri a német másodosztályban szereplő FSV Frankfurtban folytatja pályafutását. A máltai támadó kétéves szerződést kötött a csapattal.

nemzetközi átigazolás Omonia Nicosia Frankfurt Bundesliga 2

Videó: Szilvási nem kímélte magát, fürthi sikert ért a fejes

2014-01-09 21:09:52

Mint arról már beszámoltunk, Szilvási Péter góljával a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Greuther Fürth 1–0-ra legyőzte a Wacker Burghausent felkészülési mérkőzésen. Az utánpótlás-válogatott játékos egy bal oldali beadásra érkezett a hosszú oldalon és bevetődve, magát nem kímélve a kapuba fejelte a labdát. Szilvási Pétert az NSO Tv nemrég felkereste Fürthben, ahol mesélt a mindennapjairól és a karrierépítésről.

videó felkészülés Szilvási Péter Stieber Zoltán Greuther Fürth Bundesliga 2

Videó: „Én vagyok a külföldi, nekem kell beépülnöm”

2013-12-25 08:41:55

Király Gábor, az örök fiatal. A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő 1860 München kapusa 2009 óta meghatározó tagja a csapatnak és bár jövőre már 38 éves lesz, a vezetőség 2016-ig számol vele. A Nemzeti Sport és az NSO Tv Münchenben látogatta meg a 90-szeres magyar válogatott labdarúgót, aki mesélt a gyerekkoráról, a német időkről és nemzeti csapat fontos értékeiről.

videó német labdarúgás Király Gábor Bundesliga 2 1860 München

Bundesliga 2: nem sikerült a bravúr Sváb Dániel csapatának

2013-10-18 20:35:59

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának pénteki játéknapján a Sváb Dánielt is a soraiban tudó Energie Cottbus gól nélküli döntetlent játszott hazai pályán az Union Berlin ellen.

német foci Sváb Dániel Cottbus Bundesliga 2

Összetörte, majd feltámasztotta a védőt a düsseldorfi kemény mag

2013-08-14 14:24:08

A Bundesligától májusban elbúcsúzó Fortuna Düsseldorf a hétvégén elszenvedte az első verségét a német másodosztály új idényében, miután Tobias Levels hibáját kihasználva az 1860 München 2–1-re megnyerte a péntek este rendezett találkozót. A Düsseldorf dühös szurkolói nem kímélték a hibát vétő Levelst, akit az utolsó tíz percben folyamatosan szidtak, a lecserélésekor pedig „ünnepeltek". A hátvédet olyan érzékenyen érintette a drukkerek verbális és érzelmi támadása, hogy a hármas sípszót követően a kispadon ülve elsírta magát.

ultra szurkoló kemény mag Tobias Leveles Fortuna Düsseldorf Bundesliga 2

Eurofutball: nagy bajba sodorta magát a Benfica

2013-05-06 23:35:16

A Benfica hazai pályán nem bírt az Estorillal a portugál labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának hétfő esti mérkőzésén: könnyen lehet, hogy az 1–1 a lisszaboniak bajnoki címébe kerül majd!

eurofutball Serie B Ligue 2 Bundesliga 2 Benfica

Bundesliga 2: Királyék pontot szereztek Kölnben

2013-04-28 15:29:56

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában az 1860 München egy pontot szerzett az 1. FC Köln vendégeként. A müncheniek kapuját végig Király Gábor védte, a találkozó 7. percében a házigazdák szereztek vezetést, amit a 78. percben egyenlítettek ki a vendégek.

Király Gábor Bundesliga 2

Bundesliga 2.: nyert, és újra az élre állt a Hertha

2013-03-30 15:34:43

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2) újra a Hertha áll az élen. A fővárosi csapat Ronny és Nico Schulz góljával legyőzte a Bochumot, és így visszaelőzte a Braunschweiget. A forduló másik szombati mérkőzésén a Duisburg idegenben 1–0–ra legyőzte az 53. perctől emberhátrányban játszó Ingolstadtot, és feljött a 13. helyre.

Hertha Bundesliga 2 Bochum

Bundesliga 2: két forduló, két fontos dupla a Köln légiósától

2013-03-18 22:15:54

Tovább építette veretlenségi sorozatát a Köln: a patinás Rajna-parti csapat 2–0-ra győzött a Dynamo Dresden vendégeként hétfő este, és egypontnyira megközelítette a harmadik helyezett Kaiserslauternt a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság tabelláján.