Találatok a Brescia címkére

Találatok száma: 158

Videó: Balotelli beállt, majd nyolc percre rá kiállították

2020-01-19 21:40:04

Nem mondhatni, hogy élete meccsét játszotta Mario Balotelli a Brescia–Cagliari (2–2) olasz bajnokin. A hazaiak támadója a 74. percben lépett pályára, a 81. percben megkapta első sárga lapját, majd a 82. percben a második sárgája már kiállítást ért.

kiállítás Serie A Mario Balotelli Cagliari Brescia

Serie A: az Inter nem tudta legyőzni a Leccét

2020-01-19 16:34:38

A vasárnap 15 órakor kezdődő mind a három mérkőzés döntetlent hozott az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában. Az Inter a Lecce, a Cagliari a Brescia, a Verona a Bologna otthonából hozott el egy pontot – mindezek közül a legnagyobb meglepetés az Internazionale botlása.

olasz labdarúgás Verona Serie A Lecce Internazionale Cagliari

Serie A: hozta a kötelezőt a Torino, kiütéssel nyert a Samp

2020-01-12 16:59:03

Az európai kupaindulást célul kitűző Torino mellett több, a kiesés ellen küzdő csapat is pályára lépett vasárnap délután a Serie A 19. fordulójában. Előbbi szoros győzelmet aratott, míg a Sampdoria és a Fiorentina is nyert, amivel fellélegezhet egy időre.

Torino Serie A Sampdoria SPAL Fiorentina Brescia

Eurofutball: öt évre kitiltották a Balotellit sértegető szurkolót

2020-01-09 18:18:28

Öt évre kitiltották az európai stadionokból azt a futballszurkolót, aki rasszista rigmusokkal sértegette Mario Balotellit, a Brescia volt válogatott játékosát.

rasszizmus Serie A Mario Balotelli Brescia

Serie A: Immobile 61 éve nem látott formában, a Lazio legyűrte a Bresciát

2020-01-05 13:36:31

A Lazio a 91. percben született Immobile-góllal 2–1-re legyőzte a mérkőzés jelentős részét emberhátrányban töltő Bresciát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Mario Balotelli Lazio Ciro Immobile Brescia

Olaszország: balesettel indította az évet Balotelli

2020-01-01 20:45:53

Nem indult ideálisan az új év Mario Balotelli számára: a Serie A-ban szereplő Brescia futballistája január 1-jén hajnalban autóbalesetet szenvedett.

baleset autóbaleset Serie A Olaszország Mario Balotelli Brescia

Serie A: hiába Balotelli gólja, ikszelt a Brescia

2019-12-22 16:00:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján a Brescia az utolsó percekben bukta el a győzelmet, míg a Bologna ötgólos mérkőzésen verte meg a Leccét.

Serie A Parma Mario Balotelli Lecce Brescia Bologna

Serie A: Gattusóval sem ment – a 93. percben bukott a Napoli

2019-12-14 16:57:35

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójában a Brescia hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Leccét, a Napoli pedig Gervinho 93. perces gólja után kikapott a Parmától.

Serie A Parma Napoli Lecce Gennaro Gattuso Brescia

Serie A: Balotelli 50. góljával szakadt meg a pocsék sorozat

2019-12-08 16:57:59

A Brescia Mario Balotelli góljával 1–0-ra nyert a SPAL otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Serie A SPAL Mario Balotelli Brescia

Olaszország: már 50 millió eurónál jár a licit az „új Pirlóért”

2019-12-03 12:10:38

Akár 50 millió eurót is megérne a Juventusnak Sandro Tonali – írja a goal.com. A játékstílusa és fizimiskája miatt egyaránt Andrea Pirlóhoz hasonlított, háromszoros olasz válogatott középpályást korábban – többek között – az Interrel, a Milannal, az Atlético Madriddal, a PSG-vel és a Manchester Cityvel is szóba hozták.

olasz átigazolás Serie A Sandro Tonali Massimo Cellino Juventus Brescia

Serie A: Mario Balotelli januárban távozik a Bresciától

2019-12-03 10:48:37

Mario Balotelli a januári átigazolási időszakban elhagyja a Brescia labdarúgócsapatát.

Serie A Mario Balotelli Brescia

Serie A: egy hónap után kirakta vezetőedzőjét a sereghajtó

2019-12-02 19:34:49

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Brescia leváltotta vezetőedzőjét, Fabio Grossót.

olasz foci Serie A Fabio Grosso Eugenio Corini Brescia

Serie A: Pasalic a nyerőember – egyet fejjel, egyet sarokkal

2019-11-30 17:12:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójában az Atalanta idegenben 3–0-ra legyőzte a Bresciát.

Torino Serie A Mario Pasalic Genoa Brescia Atalanta

Brescia: áll a bál, balul sikerült nyilatkozat Balotelliről

2019-11-25 20:47:52

Saját klubjának elnöke nyilatkozott kellemetlenül Mario Balotelliről – ráadásul az olasz élvonalbeli Brescia első embere, Massimo Cellino igen érzékeny pontra tapintott rá.

olasz labdarúgás Serie A Massimo Cellino Mario Balotelli Brescia

Serie A: Balotelli nélkül esélye sem volt Rómában a Bresciának

2019-11-24 16:30:10

Az AS Roma 3–0-s győzelmet aratott a Brescia ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. A Lazio a 92. percben szerzett góllal győzte le a Sassuolót, a Fiorentina a Hellas Verona otthonában kapott ki.

olasz labdarúgás Serie A Lazio Brescia AS Roma

Brescia: újabb balhé, Balotellit az öltözőbe küldte edzője

2019-11-21 18:35:35

Öltözőbe küldte edzés közben Mario Balotellit Fabio Grosso, az olasz élvonalban szereplő Brescia labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Serie A Mario Balotelli Fabio Grosso Brescia AS Roma

Serie A: két duplával nyert a Torino a Brescia otthonában

2019-11-09 15:48:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati első mérkőzésén a Torino könnyedén győzött a Brescia otthonában, köszönhetően annak, hogy Andrea Belotti két büntetőt is értékesített az első félidőben, ráadásul a Brescia a 42. perctől emberhátrányban játszott Ales Mateju kiállítása miatt, majd a második félidőben Álex Berenguer is duplázni tudott.

olasz foci Torino Serie A Brescia

Serie A: május után kapott újra munkát a világbajnok

2019-11-05 17:23:32

A játékosként az olasz válogatottal 2006-ban világbajnoki címet szerző Fabio Grossót nevezték ki az olasz Serie A-ban szereplő Brescia labdarúgócsapata új vezetőedzőjének.

Serie A Fabio Grosso Brescia

Serie A: elfogyott a türelem, távozik Balotelliék edzője

2019-11-04 10:36:07

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Brescia megvált Eugenio Corini vezetőedzőtől.

Serie A Eugenio Corini Brescia

Serie A: Mario Balotelli levonult, visszatért, gólt lőtt – mit sem ért

2019-11-03 16:50:58

Az Udinese Genovában győzött az edzőváltás után, a Sassuolo a hajrában mentett pontot a Lecce ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának egyik legemlékezetesebb pillanata mégis vélhetően a Verona–Brescia összecsapáshoz kötődik majd. A vendégek olasz válogatott támadója, Mario Balotelli a második félidő elején ugyanis levonult a pályáról, miután a hazai drukkerek többször is bőrszínével provokálták a lelátóról – a játék jó tíz percet állt, a 29 éves csatár társai unszolására visszatért, a hajrában gólt is szerzett, de a Brescia számára ez pontot már nem ért.