Találatok a Bradley Wiggins címkére

Találatok száma: 55

Wiggins: Magyarország csak profitálhat a Giro-rendezésből!

2019-06-30 23:00:48

Országúton és pályán is olimpiai bajnok, nyert Tour de France-t, egy rakás klasszikust, öt éven keresztül tartotta az egyórás kerékpározás világcsúcsát – hogy csak a legfontosabb eredményeit említsük. Az egyetemes kerékpársport egyik legnagyobb, de bizonyosan legsokoldalúbb alakja a 2013-ban lovaggá is ütött Sir Bradley Wiggins, aki idéntől az Eurosport szakmai stábját is erősíti; saját, „The Bradley Wiggins-show” néven fut szókimondó podcastje. „Wiggót” a szombaton rajtoló Francia körverseny előtt faggathatták az újságírók, Magyarországról egyedüliként a Nemzeti Sport kérdezhette a sportág ikonját – aki a tőle megszokott kendőzetlen őszinteséggel felelt is a kérdésekre.

kerékpár interjú exkluzív Giro d'Italia Bradley Wiggins

Kerékpár: a leggazdagabb brit segített, új néven indul a Sky

2019-03-19 17:08:54

A Sky év végi kiszállása után Jim Ratcliffe, Nagy-Britannia leggazdagabb embere lesz a tulajdonosa a szigetország legjobb országútikerékpáros-csapatának.

Tour de France Sky Giro d'Italia Chris Froome Bradley Wiggins

Kerékpár: a brit parlament doppingolással vádolja Wigginst

2018-03-05 12:06:11

Egy brit parlamenti jelentés szerint az ötszörös olimpiai bajnok kerékpáros, Sir Bradley Wiggins arra használt fel egy engedélyezett teljesítményfokozó szert, hogy megnyerje a 2012-es Francia körversenyt.

dopping Tour de France Bradley Wiggins

Tokió 2020: evezősként is indulhat az olimpiai bajnok kerékpáros

2017-11-28 14:34:58

Bradley Wiggins indul a brit ergométeres bajnokságon, Mark Hunter szerint az ötszörös olimpiai bajnok kerékpárosnak van esélye bekerülni az evezősök olimpiai csapatába.

olimpia 2020 kerékpár evezés Tokió 2020 Bradley Wiggins

Kép: rá sem ismerni a Tour-győztes britre, így néz ki most!

2017-11-18 16:58:40

Az olimpiai és világbajnok, Tour de France-győztes Bradley Wiggins 2016 decemberében jelentette be, hogy visszavonul a kerékpározástól. Azt azonban egy szóval sem mondta, hogy hátat fordít minden sportnak…

kép kerékpár fotó evezés Sir Bradley Wiggins Instagram

Kerékpár: megdöntenék Wiggins egyórás világcsúcsát

2017-10-11 17:56:49

A holland Dion Beukeboom megdöntené az egyórás kerékpározás világcsúcsát, amelyet Bradley Wiggins tart.

kerékpár Dion Beukeboom Bradley Wiggins

Kerékpár: visszavonult a Tour de France-győztes brit

2016-12-28 16:55:04

Hivatalosan is bejelentette visszavonulását Sir Bradley Wiggins, ötszörös olimpiai bajnok kerékpáros.

visszavonulás kerékpár Bradley Wiggins

Dopping: kérdések várnak minden idők legjobb brit olimpikonjára

2016-09-19 16:20:21

Minden idők legeredményesebb brit olimpikonjára, a kerékpáros Bradley Wigginsre kérdések várnak azok után, hogy önéletrajzában még azt írta: soha sem kapott injekciós kezelést, miközben a Fancy Bear nevű orosz hekkercsoport azt szivárogtatta ki róla, hogy asztmáját éppen így gyógyították.

pályakerékpár országúti kerékpár Bradley Wiggins

Kép: ezen röhög a világ, a részeg olimpikonoknak írtak levelet a faluban

2016-08-14 09:05:32

A férfi csapat üldözőversenyben a britek megvédték olimpiai címüket Rióban. Majd utána rendeztek egy kis bulit az olimpiai faluban…

részeg olimpia 2016 kép kerékpár fotó Steven Burke

Rio 2016: egy picit megőrült a dobogón a legsikeresebb brit

2016-08-13 08:17:47

Sir Bradley Wiggins a pályakerékpáros férfi csapat üldözőverseny eredményhirdetésén csapattársait és az egész világot megnevettette. Jelképes grimasz volt, sportolóként ment fel a dobogóra, s apaként jött le róla – ezt később nyilatkozatában is megerősítette.

pályakerékpár Tour de France Rio 2016 Chris Hoy Bradley Wiggins

Rio 2016: Bradley Wiggins brit sporttörténelmi sikert ért el

2016-08-13 00:33:25

A férfi csapat üldözőversenyben a címvédő britek, a női csapatsprintben pedig a kínaiak győztek a riói olimpia pénteki pályakerékpáros viadalán.

pályakerékpár olimpia 2016 kerékpár Rio 2016 Bradley Wiggins

Rio 2016: Aranyérem vagy semmi – Bradley Wiggins

2016-08-04 12:40:24

Bradley Wiggins csalódott lenne, ha nem nyerne aranyérmet a brit pályakerékpáros csapat tagjaként a pénteken kezdődő riói olimpián.

Bradley Wiggins Rio 2016 pályakerékpár

Kerékpár: Wiggins megdöntötte az egyórás világcsúcsot

2015-06-07 21:05:01

Alaposan megjavította az egyórás kerékpározás világcsúcsát Bradley Wiggins, aki vasárnap, a londoni olimpián is használt Velodrome-ban 54.526 kilométert tett meg 60 perc alatt.

kerékpár egyórás világcsúcs Bradley Wiggins

Kerékpár: Wiggins legalább húsz évig lenne rekorder

2015-05-06 14:12:33

Legalább húsz évig fennmaradó világcsúcsot szeretne elérni egyórás kerékpározásban Bradley Wiggins, a britek olimpiai és világbajnoka, aki június 7-én, Londonban próbálkozik meg a rekordkísérlettel.

kerékpár Bradley Wiggins

Kerékpár: Wiggins a nyáron hajt rá az egyórás világcsúcsra

2015-04-15 13:26:18

Június 7-én Londonban próbálja megdönteni az egyórás kerékpározás világcsúcsát az olimpiai és világbajnok Bradley Wiggins.

Kerékpár: a Sky fejlesztése forradalmasítja a sportágat

2015-04-03 12:09:40

Az olimpiai bajnok és korábbi Tour de France-győztes Bradley Wiggins szerint a Team Sky által kifejlesztett új kerékpár „forradalmasíthatja a sportágat”, annyira jól kezelhető a macskaköves burkolaton.

kerékpár forradalom Jaguar Bradley Wiggins

Tour de France: Wigginsnek saját csapata lesz

2015-01-08 15:10:32

Saját csapatot alapít Bradley Wiggins olimpiai bajnok és Tour de France-győztes kerékpáros.

Tour de France Bradley Wiggins

Kerékpár-vb: teljes Wiggins gyűjteménye; Dér 55., Fejes 57.

2014-09-24 17:31:20

A brit Bradley Wiggins nyerte meg szerdán a férfiak időfutamversenyét a spanyolországi Ponferradában zajló országútikerékpáros-világbajnokságon.

kerékpár-vb Fejes Gábor Dér Zsolt Bradley Wiggins

Kerékpár: a Tour-győztes a jövőben csak pályán versenyez

2014-07-25 13:20:27

A jövőben az országúti viadalok helyett ismét pályaversenyeken indul Bradley Wiggins, a 2012-es Tour de France győztese.

kerékpár Tour de France Bradley Wiggins

Tour de France: a 2012-es győztes Wiggins nem indul

2014-06-27 19:12:48

A 2012-es bajnok Bradley Wiggins a korábbi tervekkel ellentétben mégsem indul a jövő hét szombaton kezdődő Tour de France országúti kerékpáros körversenyen.