Találatok a Boston Celtics címkére

Találatok száma: 435

Túlóra a Clippers–Celticsen, a Denver megfogta a Houstont

2019-11-21 09:49:34

Gálázott a Miami, továbbra is megállíthatatlan a Bucks és a Raptors, nehezen, de győzött a Sixers, visszavágott a Wolvesnak a Jazz, Luka Doncic vezetésével 142 pontot szórt a Dallas – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA Miami Heat Luka Doncic Los Angeles Clippers Houston Rockets Denver Nuggets

NBA: a Clippers hosszabbításban győzte le a Celticset

2019-11-21 07:06:09

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság magyar idő szerint csütörtök hajnalban lejátszott mérkőzésein a Los Angeles Clippers hosszabbítás után győzte le a Boston Celticset, a játéknap legnagyobb különbségű győzelmét pedig a Dallas Mavericks aratta, amely a tripla-dupláig jutó Luka Doncic vezetésével 48 ponttal verte a Golden State Warriorst.

NBA Los Angeles Clippers Boston Celtics

Kikapott a Boston Sacramentóban, átvette a vezetést a Lakers

2019-11-18 08:59:05

A Kings ellen szakadt meg a Celtics nagy szériája az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, s immár a könnyedén nyerő Lakers a listavezető. Remekelt a Sixers és a Nuggets, megverte a Warriorsot a Pels, újra győzött a Magic.

Sacramento Kings NBA Los Angeles Lakers LeBron James Golden State Warriors Boston Celtics

A Celticsnek nyolc: a Dallas is kikapott Bostonban

2019-11-12 09:05:17

James Harden újabb győzelmet szállított a Houstonnak, Kawhi Leonard gyenge volt, de a Clippers legyűrte a Raptorst, San Antonióban nyert a Memphis, Blake Griffin vereséggel tért vissza, hozta a kötelezőt a Jazz – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

Toronto Raptors NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets Boston Celtics

Jimmy Butler és a Miami állította meg a Suns-expresszt

2019-11-08 08:20:59

Százhúsz pont fölé jutott a Heat Phoenixben, simán nyert a Boston Charlotte-ban, a 39 pontot szerző LaMarcus Aldridge vezérletével verte meg a Thundert a Spurs, a Clippers pedig a végén fordított a Portland elleni rangadón – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

San Antonio Spurs Portland Trail Blazers Phoenix Suns Oklahoma City Thunder NBA Miami Heat

NBA: sorozatban hatodszor nyert, élre állt keleten a Boston

2019-11-08 07:37:55

A Boston Celtics huszonegy pontos, 108–87-re nyert a Charlotte Hornets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel elkönyvelte sorozatban a hatodik győzelmét, és átvette a vezetést a Keleti főcsoportban. A Los Angeles Clippers a 27 pontot szóró Kawhi Leonard vezérletével verte meg a Portland Trail Blazerst (107–101).

NBA Los Angeles Clippers Kawhi Leonard Charlotte Hornets Boston Celtics

NBA: levédekezte a Jazzt a Lakers, megverte a címvédőt a Boston

2019-10-26 10:29:35

Luka Doncic és Kristaps Porzingis hozta a Dallas újabb győzelmét, de Damian Lillard és Karl-Anthony Towns is parádézott, míg a Nuggets hosszabbításban nyomta le a Phoenixet – ez történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajnali játéknapján.

kosárlabda Toronto Raptors NBA Lakers Jazz Boston Celtics

NBA: Jaylen Brown évi húszmilliós bostoni ajánlatra mondott nemet

2019-10-17 09:24:57

Jaylen Brown nem fogadta el az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Boston Celtics szerződéshosszabbítási ajánlatát.

NBA Jaylen Brown Boston Celtics

Férfi kosár-vb: két meccset kihagy a Boston erőcsatára

2019-09-04 13:51:17

Jayson Tatum, a címvédő amerikai válogatott játékosa nem léphet pályára együttese következő két mérkőzésén a Kínában zajló férfi kosárlabda-világbajnokságon.

férfi kosárlabda-vb férfi kosár-vb Jayson Tatum Egyesült Államok Boston Celtics

NBA: ősi módszert vetett be a Portland, a center nem kért belőle

2019-07-02 19:19:35

Az értékesítők egyik legrégebbi trükkjét vetette be az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Portland Trail Blazers Enes Kanter megtartása érdekében. A török center nemet mondott az ajánlatra, majd aláírt a Boston Celticshez.

Portland Trail Blazers NBA Enes Kanter Boston Celtics

Kevin Durantet elvesztette, de így is megverte a Houstont a Warriors

2019-05-09 08:21:16

Kevin Durant megsérült, nélküle nyerte meg a hajrát a GSW a Rockets ellen – nem adott esélyt a Bostonnak, 4-1-gyel zárta le a párharcot a Bucks, ezzel ott lesz az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.

NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Houston Rockets Golden State Warriors Boston Celtics

NBA: a Milwaukee bejutott a keleti döntőbe

2019-05-09 07:29:11

A Milwaukee Bucks bejutott az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) Keleti főcsoport döntőjébe, miután negyedszer is legyőzte a vendég Boston Celtics csapatát.

kosárlabda NBA Milwaukee Bucks Boston Celtics

NBA: négyszeri hosszabbítás után nyert a Portland

2019-05-04 07:08:15

Hiába jutott a Boston Celtics öt játékosa egyenként legalább 16 pontig, Jannisz Adetokunbo ellen nem volt ellenszere: a Milwaukee nigériai-görög játékosa 32 pontja mellé 13 lepattanót (mind a saját palánkja alatt) és nyolc gólpasszt is jegyzett, ezzel 123–116-os győzelemre vezette csapatát az NBA rájátszásának második körében, a két csapat harmadik összecsapásán. Nyugaton a Portland és a Denver harmadik meccse négyszer ötpercnyi hosszabbításba torkollott, s végül a hazai Blazers kerekedett felül.

Portland Trail Blazers NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Denver Nuggets Boston Celtics

NBA: „Nem az számít, ki kezdi el a meccset, hanem hogy ki fejezi be”

2019-05-02 11:41:16

Nyolcszoros bajnok, elnyűhetetlen robot, akiről elképesztő győzni akarása ellenére sem lehetett soha rosszat hallani – a Boston Celtics egyik ikonja április 25-én búcsúzott a földi léttől.

NBA John Havlicek Itt van Amerika Boston Celtics

NBA: elhunyt a nyolcszoros bajnok, bostoni kosárlegenda

2019-04-26 10:02:47

79 éves korában elhunyt John Havlicek, aki nyolc bajnoki címet nyert a Boston Celticsszel az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA).

John Havlicek Boston Celtics

Oklahoma Cityben is nyert a Portland, a Boston az első továbbjutó

2019-04-22 09:07:45

Damian Lillardék remek védekezéssel és Russell Westbrook gyenge napjával jutottak 3–1-es előnyhöz a Thunder ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában – szintén 3–1-re vezet a szoros meccset nyerő a GSW és a sima győzelmet arató Raptors, míg a Celtics söpréssel jutott a második körbe.

Portland Trail Blazers Oklahoma City Thunder NBA Boston Celtics

NBA: Harden és Irving 30 pont felett; 2–0-ra vezet a Bucks is

2019-04-18 07:17:17

A Milwaukee Bucks, a Boston Celtics és a Houston Rockets is 2–0-ra vezet összesítésben az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első fordulójában, mivel mindhárom csapat megnyerte a második hazai mérkőzését is aktuális riválisával szemben.

NBA Milwaukee Bucks Jannisz Antetokunmpo James Harden Houston Rockets Boston Celtics

James Harden újabb 50 pontos tripla duplájával nyert a Rockets

2019-03-31 10:35:25

Újabb elképesztő teljesítményt rakott le az asztalra James Harden, a regnáló MVP ötven dobott ponttal és egy tripla duplával vezette fontos győzelemre a Houstont az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján. A Boston és a Portland idegenben, az Indiana otthon kapott ki, a Raptors, a Sixers és a Clippers viszont nem hibázott.

kosárlabda Portland Trail Blazers NBA James Harden Indiana Pacers Houston Rockets

Joel Embiid dominált, a Bostont is megverte a Sixers

2019-03-21 09:16:52

Parázs csatát hozott a Philadelphia és a Boston küzdelme az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapjának rangadóján, de a Sixers Joel Embiid klasszisával ezúttal le tudta győzni riválisát és megerősítette harmadik helyét Keleten. A ligaelső Bucks kikapott Clevelandben, a Houston alulmaradt Memphisben, a Spurs nagy szériáját megtörte a Miami, a Toronto, a Portland és a Utah viszont nem hibázott.

San Antonio Spurs Philadelphia 76ers Milwaukee Bucks Miami Heat Memphis Grizzlies Joel Embiid