Találatok a BLSZ címkére

Találatok száma: 26

BLSZ: az I. osztály éllovasa nyerte a Budapest-kupát

2018-05-01 23:42:12

A BLSZ I-ben listavezető REAC 3–0-ra legyőzte a BLSZ II-ben éllovas SZAC-ot a Budapest-kupa döntőjében.

SZAC REAC Budapest-kupa BLSZ

BLSZ: május elsején a SZAC vagy a REAC történelmet írhat

2018-04-24 08:58:52

Egész délutánt felölelő programra hívja az amatőr labdarúgás kedvelőit az MLSZ Budapesti Igazgatósága. Május elsején a felújított budafoki stadionban a nők és a férfiak is megküzdenek a Budapest-kupáért.

Véber György: Az ország divatszurkolókkal van tele

2018-04-13 19:43:05

Szókimondó, ami a szívén, az a száján. Emiatt persze sokan támadták – ma már egyre kevésbé, mert szinte kiszorult a magyar futballból. Véber György jelenleg a BLSZ-ben szereplő Fővárosi Vízművek SE edzője. És munkáját most is ugyanaz az alázat jellemzi, amelyet megszoktunk tőle a pályán. Szívét-lelkét kiteszi, a futball számára szent. Minden szinten.

Véber György Fővárosi Vízművek BLSZ

Videó: zseniális félpályás gól a BLSZ I-es rangadón

2018-03-19 14:47:04

A budapesti első osztályban (BLSZ I) éllovas REAC a hétvégén 3–1-re legyőzte a harmadik helyen álló Ikarust. Ebben még nincs is semmi rendkívüli, a hazaiak harmadik gólja mellett azonban nem lehet elmenni szó nélkül. A Grosics Gyula Kapusiskola igazgatói pozícióját betöltő Kiss Tamás a félpályáról lőtt nagyszerű helyzetfelismeréssel a vendégek kapujába, érdemes megnézni a találatot!

megyei foci REAC Ikarus BLSZ

Megyei foci: Simek Péter a budapesti első osztályba igazolt

2018-02-09 09:03:09

A korábban a Haladásban, a REAC-ban és az Újpestben is futballozó Nagy Gábor, valamint volt újpesti csapattársa, Simek Péter a BLSZ I-ben szereplő Újbuda FC-Voyage-ba igazolt.

Újpest Újbuda FC-Voyage megyei foci Simek Péter Nagy Gábor BLSZ

Megyei foci: szívinfarktust kapott az FTC volt válogatott játékosa

2018-01-31 07:44:00

Az elmúlt hétvégén szívinfarktust kapott Takács Ákos, az FTC korábbi magyar válogatott labdarúgója, aki jelenleg a BLSZ II-ben szereplő FFC vezetőedzőjeként dolgozik – írta Facebook-oldalán a Ferencváros szurkolói csapata.

Takács Ákos Ferencváros FTC FFC BLSZ

Videó: két meccs, két bombagól – ő a BLSZ II nehéztüzére

2017-08-28 16:55:49

Két óriási góllal indította a szezont Péli Norbert, a budapesti másodosztályban (BLSZ II) szereplő Csep-Gól labdarúgócsapatának játékosa. A 22 esztendős futballista az első fordulóban a CsHC 94 FC elleni rangadót döntötte el távoli lövésével (1–0), míg a mögöttünk hagyott hétvégén 1–1-es állásnál nagyjából 30 méterről, szabadrúgásból bombázott a Törökbálinti FC kapujába. A két találat tehát nemcsak látványos volt, hanem győzelmet is ért.

videó magyar foci Péli Norbert Csep-Gól BLSZ

Strandfocista gólkirály a Fradiban – a BLSZ II-ből

2017-07-08 10:49:41

A héten a jelgavai Európa-liga selejtezőn csereként pályára lépő, 19 éves Csernik Kornél játéka a nemzetközi kupában több szempontból is különlegességnek számít a Ferencvárosban, de ő már előretekint – „megyünk a harmadik csillagért”. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Ferencváros FTC Csernik Kornél BLSZ

BLSZ: tizenegyesekkel a TF nyerte meg a Budapest-kupát

2017-05-01 22:29:56

A budapesti másodosztályban szereplő TF SE a gól nélküli rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 4–2-re legyőzte a BLSZ I-ben érdekelt ASR Gázgyárt a labdarúgó Budapest-kupa hétfői döntőjében. A női fináléban a sokszoros Budapest-bajnok Metis NFC 2–0-ra megverte az Újpestet.

ASR Gázgyár BLSZ Budapest-kupa TF SE

BLSZ: hétfőn rendezik Csepelen a Budapest-kupa döntőjét

2017-04-25 17:03:39

Az MLSZ Budapesti Igazgatósága 2017. május 1-jén 17 órától a Csepel SC Béke téri stadionjában rendezi meg a 41. Budapest-kupa-döntőt. A fináléba a benevezett 73 csapat közül a BLSZ II-ben szereplő TF SE és a budapesti első osztályban érdekelt ASR Gázgyár jutott be.

TF SE Budapest-kupa BLSZ ASR Gázgyár

Gyász: elhunyt az MLSZ egykori elnökségi tagja

2017-04-18 14:05:48

Életének 71. évében, hosszú betegség után elhunyt Fa Sándor, a Budapesti Labdarúgó-szövetség korábbi elnöke, az MLSZ egykori elnökségi tagja – olvasható az mlsz.hu-n.

MLSZ Fa Sándor BLSZ

BLSZ: szezon közben kizárták az előző MK nyolcaddöntősét

2016-10-15 07:25:04

A Budapesti Labdarúgó-szövetség kizárta első osztályából az Inter CDF együttesét.

kizárás Magyar Kupa MK Inter CDF BLSZ

BLSZ: kizárták a BLSZ I-ből az Internationale CDF-et

2016-10-13 16:48:22

A Budapesti Labdarúgó-szövetség (BLSZ) kizárta a fővárosi első osztályú bajnokságból az előző idényt a harmadik helyen záró Internationale CDF SE-t, mert a szezonban negyedszer sem tudott U16-os csapatot kiállítani.

kizárás Inter CDF BLSZ

BLSZ: a magyar hatodosztályban ritkán lőnek ekkora gólt – videó

2015-11-23 05:12:06

Hatalmas gólt láthattak a nézők a Budapest-bajnokság harmadosztályában (BLSZ III), a magyar hatodik vonalban rendezett 33 FC–BEAC (3–0) mérkőzésen. A hazai csapat az első negyedóra végén Bokor Zsolt révén szerezte meg a vezetést, aki a szöglet után röviden kivágott labdát mintegy 30 méterről, irgalmatlan erővel zúdította a jobb felső sarokba. A házigazdák játékosa az első félidő végén, hasonló távolságból szabadrúgásból is nagy gólt lőtt, csapata pedig otthon tartotta a három pontot a listavezetővel szemben.

videó magyar foci BLSZ

FTC: újra Hevesi Tamás lett az FFC vezetőedzője

2015-07-07 15:54:28

Másodszor veszi át Hevesi Tamás a Ferencváros BLSZ I.-ben szereplő szurkolói csapatának irányítását.

Hevesi Tamás FFC BLSZ

NB III: autóbalesete után hét hónappal újra pályán a védő

2015-05-18 08:32:46

Hét hónappal a halálos áldozattal is járó autóbalesetet követően pályára lépett Huszty Dániel, az NB III-ban szereplő Újbuda labdarúgója. A korábban a Ferencvárosban is futsalozó védő elsőként a tartalékcsapatban, a BLSZ II-ben (budapesti másodosztályban) kapott szerepet.

Újbuda NB III Huszty Dániel BLSZ

Játékossors: a Fradi korábbi kapusa a BLSZ I-ben folytatja

2015-02-26 13:26:57

A Budapest-bajnokság első osztályában szereplő Unione FC-ben folytatja pályafutását Gyenes Dávid, a Ferencváros volt kapusa – adta hírül a pestifoci.hu.

játékossors Unione Gyenes Dávid Fradi Ferencváros BLSZ

MK: nem voltak meg - a 65 éves elnök védett a selejtezőben

2015-02-23 11:38:54

Mivel nem volt elég játékosuk, a 65 éves Solymosi Csaba védte a Zuglói Kinizsi kapuját a Magyar Kupa selejtezőjében, a Budapest-kupában a Voyage ellen. A veterán kapus a Nemzeti Sport Online-nak beszélt az 5–0-s Kinizsi-vereséggel végződő találkozóról.

Zugló Voyage Magyar Kupa Budapest-kupa BLSZ

Dunaújváros: a napokban tesztelik a BLSZ II gólvágóját

2015-01-29 03:25:51

A labdarúgó NB I-ben szereplő Dunaújvárosnál vesz részt próbajátékon Louis René Zome, a Budapest-bajnokság másodosztályában éllovas Inter CDF SE kameruni csatára – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

magyar átigazolás NB I Louis René Zome Dunaújváros átigazolás Dunaújváros BLSZ

DVTK: BLSZ I-es csapat élén folytatja az utánpótlásedző

2015-01-14 17:59:26

Wágner Ádám távozott a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK U16-os csapatának éléről.