Találatok a BL E-csoport címkére

Találatok száma: 37

Szoboszlaiék az utolsó körben a továbbjutásért játszanak a Liverpoollal!

2019-11-27 19:09:14

A címvédő Liverpool 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Napolival a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában. Jürgen Klopp együttese ezzel őrzi vezető helyét az E-csoportban, ugyanakkor továbbjutása még mindig bizonytalan. A kvartett másik mérkőzésén a Salzburg 4–1-re legyőzte a Genket.

onlive! közvetítés Szoboszlai Dominik Salzburg Napoli Liverpool

Sok lövés, de döntetlen Nápolyban; a Liverpool hozta a kötelezőt

2019-11-05 16:43:02

A Liverpool győzött hazai pályán a belga Genk ellen, a Napoli viszont nem bírt a Salzburggal a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában az E-csoportban. Az olasz csapat – amely ellen Szoboszlai Dominik végigjátszotta a találkozót – így nem tudta biztossá tenni nyolcaddöntőbe jutását.

Szoboszlai Dominik Salzburg Napoli Liverpool Genk Bajnokok Ligája

BL: Ancelotti előre megmondta, Insigne dönt Salzburgban

2019-10-24 00:22:15

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán kikapott a Napolitól a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, nézzük, hogyan látta a mérkőzést pár főszereplő!

Salzburg Napoli Jesse Marsch Erling Haaland Carlo Ancelotti BL-nyilatkozatok

Hiába a Haaland-dupla, kikapott a Salzburg

2019-10-23 11:31:23

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg hazai pályán kikapott a Napolitól a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, miközben a Liverpool négy gólt rúgott a Genk otthonában.

BL, E-csoport: KRC Genk–Liverpool – élőben az NSO-n!

KRC Genk–Liverpool találkozó a Bajnokok Ligája E-csoportjában percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

onlive! közvetítés Liverpool Genk BL-csoportkör BL E-csoport

Mínusz háromról állt fel a Salzburg, de így is a Liverpool örülhetett a végén

2019-10-02 19:49:22

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás az első félidőben kifejezetten jól mozgott, védekezésben és támadásban is kivette részét a munkából; a második játékrészben ziccere is volt, ám a hajrára érezhetően elfáradt, a 71. percben lecserélte őt vezetőedzője.

Szoboszlai Dominik Salzburg Red Bull Salzburg Liverpool Bajnokok Ligája BL-csoportkör

BL, E-csoport: a Salzburg 3–0-ról egyenlített, mégis kikapott az Anfielden

2019-10-02 22:18:39

A Liverpool fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburgot a Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A magyar középpályás a 71. percig volt a pályán. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

BL: Klopp szerint a Napoli simán megnyerheti a sorozatot

2019-09-18 00:23:18

Kettő nullára kikapott első csoportmérkőzésén, Nápolyban a labdarúgó Bajnokok Ligája címvédője, a Liverpool, az E-csoport első fordulójának rangadóján. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Napoli Liverpool Jürgen Klopp Dries Mertens Carlo Ancelotti Bajnokok Ligája

A Napoli két góllal megverte odahaza a Liverpoolt!

2019-09-17 20:28:46

onlive! közvetítés Napoli Liverpool Fernando Llorente Dries Mertens

Futballünnep Amszterdamban, hat góllal és Bayern-elsőséggel

2018-12-12 18:48:17

Az Ajax a 13. percben hátrányba került a Bayern München ellen a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó játéknapján, aztán a második félidőben fordított, majd ugyanezt megtették a bajorok is. A vége 3–3 lett, ami azt jelenti, hogy a német bajnok a csoportelső. Az AEK Athén a hatodik csoportmérkőzését is elveszítette, ezúttal a Benfica otthonában kapott ki.

onlive! közvetítés Benfica Bayern München BL-csoportkör BL E-csoport

Ezért piros lapot? C. Ronaldo valenciai rémálma

2018-09-19 20:53:49

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának első fordulójában a Juventus Miralem Pjanic duplájával idegenben legyőzte a Valenciát. A Manchester United a Young Boys otthonából vitte el a pontokat.

onlive! közvetítés Wojciech Szczesny Valencia Juventus Jeison Murillo

BL: Sporting–Real Madrid élőben az NSO-n!

2016-11-22 20:18:50

Kedden folytatódik a Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának csoportköre: a Real Madrid Lisszabonban lép pályára, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!

onlive! közvetítés Sporting CP Real Madrid Cristiano Ronaldo BL E-csoport

BL: a csalódott Van Gaal rágyújtott a régi, de igaz nótára

2015-11-25 23:16:29

A Manchester United elleni hazai 2–1-es siker után Angliából ponttal távozott a PSV a labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Wayne Rooney Phillip Cocu PSV Manchester United Louis van Gaal Chris Smalling

BL, B-csoport: a PSV elvitt egy pontot a Manchester Unitedtől

2015-11-25 22:38:53

A Manchester United elleni hazai 2–1-es siker után Angliából ponttal távozott a PSV a labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában. Ezúttal sem a hollandok, sem az angolok nem tudtak kapuba találni, így a felejthető mérkőzés nagy nyertese végül a késő délután Oroszországban fellépő Wolfsburg lett.

PSV Manchester United Bajnokok Ligája BL-csoportkör BL E-csoport BL

Most sem bírt az MU a PSV-vel, veszélyben az angolok továbbjutása

2015-11-25 20:11:47

A Manchester United elleni hazai 2–1-es siker után Angliából ponttal távozott a PSV a labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjában. Ezúttal sem a hollandok, sem az angolok nem tudtak kapuba találni, így a felejthető mérkőzés nagy nyertese végül a szerda késő délután Oroszországban fellépő Wolfsburg lett.

közvetítés Wolfsburg PSV Manchester United Bajnokok Ligája BL-csoportkör

BL: Garcia szerint verhetetlen és sztratoszférikus a Barca

2015-11-24 23:21:14

A címvédő Barcelona 6–1-re lemosta odahaza a Romát a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának ötödik fordulójában, és ezzel a győzelemmel eldőlt, hogy a katalánok végeznek a csoport élén. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Rudi Garcia Maicon Luis Suárez Luis Enrique Barcelona BL-nyilatkozatok

BL, E-csoport: a Roma nem úszta meg hat gól alatt Barcelonában

2015-11-24 22:36:36

Barcelona Bajnokok Ligája BL-csoportkör BL E-csoport BL Roma

Lassan elfogynak a szavak: a Barca hatot vágott a Romának!

2015-11-24 20:14:20

közvetítés Neymar Marc-André ter Stegen Luis Suárez Lionel Messi Gerard Piqué

BL, E-csoport: nyert a Barca; 8 gólos őrület Leverkusenben

2015-10-20 22:37:22

A labdarúgó Bajnokok Ligája E csoportjában a Barcelona 2–0-ra győzte le Boriszovban a BATE-t, míg az AS Roma kétgólos hátrányból fordított Leverkusenben, hogy aztán leadja 4–2-es előnyét – a vége 4–4, egészen őrült mérkőzésen!

Bajnokok Ligája BL E-csoport BL

Nyolcgólos, őrült döntetlen Leverkusenben, Barca-győzelem a BATE ellen

2015-10-20 20:35:39

A labdarúgó Bajnokok Ligája E csoportjában az FC Barcelona 2–0-ra legyőzte Boriszovban a BATE-t, míg az AS Roma kétgólos hátrányból fordított Leverkusenben, hogy aztán leadja 4–2-es előnyét – a vége 4–4, egészen őrült mérkőzésen!