Találatok a Besiktas címkére

Találatok száma: 259

BL, G-csoport: Gulácsi két gólt kapott, de a Leipzig így is nyert – videó

2017-10-17 21:23:48

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának harmadik fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hazai pályán 3–2-re legyőzte a Portót, míg a Besiktas vert helyzetből fordítva 2–1-es győzelmet aratott az előző szezonban elődöntőig menetelő Monaco otthonában. Az isztambuli sztárcsapat továbbra is hibátlan, és két hét múlva biztossá teheti a továbbjutását a legjobb tizenhat közé.

videó  RB Leipzig  Porto  Monaco  Gulácsi Péter  Besiktas

Real Madrid: CR a Besiktasban? Tökéletes választ adott!

2017-09-28 11:39:46

A török drukkerek nem viccelnek, ha egy sztárfutballista átigazolásáról van szó! A Besiktas fanatikusai mostanában Cristiano Ronaldo közösségi oldalait szállták még, és könyörögnek neki, igazoljon Isztambulba.

videó  spanyol átigazolás  nemzetközi átigazolás  Ricardo Quaresma  Real Madrid  Pepe

BL: ilyen nincs – nem hiszi el, miért kért cserét Gulácsi csapattársa

2017-09-27 07:52:17

Mint arról beszámoltunk, a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig idegenben 2–0-ra kikapott a Besiktastól a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. Az eredménynél is érdekesebb azonban, hogy miért kért cserét már az első félidőben Timo Werner, a lipcseiek német válogatott csatára.

videó  szurkoló  Timo Werner  RB Leipzig  Gulácsi Péter  Besiktas

BL, G-csoport: világítás és pont nélkül maradtak Gulácsiék

2017-09-26 21:57:26

A labdarúgó Bajnokok Lugája G-csoportjának második fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig 2–0-s vereséget szenvedett a Besiktas otthonában. A kvartett másik mérkőzésén a Monaco odahaza kapott ki a Portótól nagyon simán (0–3).

RB Leipzig  Porto  Besiktas  AS Monaco

BL, G-csoport: Gulácsi érdekes gólt kapott, ikszelt a Leipzig

2017-09-13 22:17:39

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának első fordulójában a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a legutóbbi szezonban az elődöntőig menetelő Monacóval, míg a Besiktas 3–1-es győzelmet aratott az FC Porto vendégeként.

RB Leipzig  Porto  Monaco  Gulácsi Péter  Besiktas  BL G-csoport

BL: az isztambuli mérkőzésre lemondott szurkolóiról a Monaco

2017-09-12 15:32:07

A Monaco labdarúgócsapata nem számít szurkolóira Isztambulban, a Besiktas elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen november elején.

Monaco  Besiktas  Bajnokok Ligája  BL

Videó: Pepe már az első meccsén betalált a török bajnokságban

2017-08-13 22:17:50

Megszerezte első gólját Pepe, a Real Madrid korábbi labdarúgója új klubjában, a török élvonalbeli Besiktasban. A portugál védő a bajnokság első fordulójában fejjel volt eredményes az Antalyaspor ellen.

Real Madrid  Pepe  Besiktas

Inter: Törökországban folytatja a védő – hivatalos

2017-08-11 13:55:47

A Besiktasnál folytatja a pályafutását Gary Medel, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale védője.

olasz foci  nemzetközi átigazolás  Törökország  Serie A  Internazionale  Gary Medel

Videó: késsel dobták meg az Eb-győztest a Szuperkupa-meccsen

2017-08-07 08:37:07

A vasárnapi Besiktas–Konyaspor török Szuperkupa-meccsen a 80. percben 1–1-es állásnál a vendégek egyik szurkolója egy összehajtható kést dobott Ricardo Quaresma felé. Az éles eszköz szerencsére elkerülte a portugál játékost... A találkozót az előző idény kupagyőztese, a Konyaspor nyerte meg – Nejc Skubic 91. percben lőtt tizenegyesgólja döntött.

török foci  Ricardo Quaresma  Konyaspor  Besiktas

Világfutball: újabb sztár a Besiktasnál – szenzációs bejelentéssel

2017-08-03 10:39:06

Az utóbbi időszakban megszokhattuk, hogy a klubok igyekeznek minél kreatívabban bejelenteni új szerzeményeiket, a Besiktas sem akart ebből kimaradni. A nyáron már a Real Madridot elhagyó Pepét is szerződtető török csapat most Álvaro Negredo érkezéséről számolt be.

Álvaro Negredo  világfutball  spanyol átigazolás  nemzetközi átigazolás  Valencia  Ricardo Quaresma

Kép: megőrültek? Elképesztő rekorddal csábítják Diego Costát

2017-07-08 15:57:50

Bár a legfrissebb hírek szerint az Atlético Madrid labdarúgócsapata áll a legközelebb Diego Costa megszerzéséhez, most azonban egy utolsó próbát tett a Besiktas is az átigazolására. Illetve a török csapat drukkerei…

szurkolók  nemzetközi átigazolás  kép  fotó  Instagram  Diego Costa

Besiktas: Pepe zongorázva jelentette be, hogy a klubhoz szerződik

2017-07-04 22:37:41

A Besiktas a hivatalos Twitter-csatornáján bejelentette, hogy szerződtette Pepét.

nemzetközi átigazolás  Pepe  Besiktas

Eurofutball: gólesővel lettek bajnokok, irány a BL-főtábla!

2017-05-28 21:11:26

A Besiktas 4–0-ra győzött a Gaziantepspor vendégeként a török labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján, és egy fordulóval a zárás előtt biztossá vált, hogy megvédi bajnoki címét. A „fekete sasok” egyúttal megváltották jegyüket a következő BL-idény főtáblájára.

eurofutball  bajnokcsapatok 2017  Zrinjski  Besiktas  Alaskert

Képek: megkérték a futballista feleségét, hogy ne szexeljen a párjával

2017-05-16 13:17:48

Nem mindennapi kéréssel fordult az egyik Besiktas-szurkoló Dusko Tosics, a csapat védőjének feleségéhez, a popsztár Jelena Karleusához. Arra kérte a hölgyet, hogy a bajnokság végéig ne szexeljen a párjával annak érdekében, hogy a labdarúgó teljesen fitt legyen a soron következő mérkőzéseken.

török foci  szex  Dusko Tosics  Besiktas

Eurofoci: a Besiktas legyőzte Komanékat, közel a bajnoki arany

2017-04-24 23:16:07

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának záró mérkőzésén a Besiktas hazai pályán 3–2-re megverte Koman Vladimir csapatát, a sereghajtó Adanasport, ezzel hét pontra növelte előnyét a tabella élén a második helyezett Istanbul Basaksehir előtt. A vendégeknél Koman Vladimirt a 60. percben, 2–1-es állásnál cserélte le edzője.

légiósok  eurofutball  Koman Vladimir  Bőle Lukács  Besiktas  Bese Barnabás

El: 2005 óta először nincs német elődöntős az európai kupákban

2017-04-20 21:41:30

Az Ajax hosszabbításban kiejtette a Schalkét a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, így a 2004–2005-ös szezon óta először nincs német csapat az európai kupák elődöntőjében. A Celta Vigo már a rendes játékidő után ünnepelhetett, a Lyon viszont csak egy elképesztően izgalmas tizenegyespárbaj után.

Schalke  Olympique Lyon  Genk  Európa-liga  El-negyeddöntő  Celta Vigo

El: a Lyon és a Besiktas felfüggesztett kizárást kapott

2017-04-19 19:33:00

A Lyont és a Besiktast is súlyosan megbüntették az április 13-án játszott El-negyeddöntő első mérkőzést megelőző szurkolói rendbontás miatt. Mindkét klubot 100 ezer euróra büntették, emellett kizárták a nemzetközi kupaküzdelmekből a következő évre. Utóbbit két év próbaidőre felfüggesztették.

Lyon  Európa-liga  Besiktas

El: tizenkét szurkolót őrizetbe vettek Lyonban

2017-04-14 13:26:34

Tizenkét szurkolót vettek őrizetbe a francia rendőrök a Lyon–Besiktas labdarúgó Európa Liga-negyeddöntő előtt történt rendbontás miatt.

szurkolók  szurkolói rendbontás  balhé  Lyon  Európa-liga  El

El: őrületes kapushiba után győzött Lyon a balhés meccsen

2017-04-13 23:37:08

A Lyon 2–1-re legyőzte a Besiktast a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első meccsén. A találkozót ötvenperces késéssel kezdték el szurkolói rendbontás miatt.

Balhéztak a török szurkolók Lyonban; nyert az Ajax és a Celta

2017-04-13 20:38:45

Balhé előzte meg az Olympique Lyon–Besiktas labdarúgó Európa-liga-negyeddöntőt: a török együttes szurkolói provokálták a francia rendőröket, egy fanatikust le is tartóztattak. Később a stadionban randalíroztak a fanatikusok, a mérkőzést 45 perces késéssel tudták csak elkezdeni. Az Ajax legyűrte odahaza a Schalkét, a Celta Vigo gólokban gazdag meccset játszott a Genkkel.