Találatok a Besiktas címkére

Találatok száma: 245

Eurofoci: a Besiktas legyőzte Komanékat, közel a bajnoki arany

2017-04-24 23:16:07

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának záró mérkőzésén a Besiktas hazai pályán 3–2-re megverte Koman Vladimir csapatát, a sereghajtó Adanasport, ezzel hét pontra növelte előnyét a tabella élén a második helyezett Istanbul Basaksehir előtt. A vendégeknél Koman Vladimirt a 60. percben, 2–1-es állásnál cserélte le edzője.

légiósok  eurofutball  Koman Vladimir  Bőle Lukács  Besiktas  Bese Barnabás

El: 2005 óta először nincs német elődöntős az európai kupákban

2017-04-20 21:41:30

Az Ajax hosszabbításban kiejtette a Schalkét a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, így a 2004–2005-ös szezon óta először nincs német csapat az európai kupák elődöntőjében. A Celta Vigo már a rendes játékidő után ünnepelhetett, a Lyon viszont csak egy elképesztően izgalmas tizenegyespárbaj után.

Schalke  Olympique Lyon  Genk  Európa-liga  El-negyeddöntő  Celta Vigo

El: a Lyon és a Besiktas felfüggesztett kizárást kapott

2017-04-19 19:33:00

A Lyont és a Besiktast is súlyosan megbüntették az április 13-án játszott El-negyeddöntő első mérkőzést megelőző szurkolói rendbontás miatt. Mindkét klubot 100 ezer euróra büntették, emellett kizárták a nemzetközi kupaküzdelmekből a következő évre. Utóbbit két év próbaidőre felfüggesztették.

Lyon  Európa-liga  Besiktas

El: tizenkét szurkolót őrizetbe vettek Lyonban

2017-04-14 13:26:34

Tizenkét szurkolót vettek őrizetbe a francia rendőrök a Lyon–Besiktas labdarúgó Európa Liga-negyeddöntő előtt történt rendbontás miatt.

szurkolók  szurkolói rendbontás  balhé  Lyon  Európa-liga  El

El: őrületes kapushiba után győzött Lyon a balhés meccsen

2017-04-13 23:37:08

A Lyon 2–1-re legyőzte a Besiktast a labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjének első meccsén. A találkozót ötvenperces késéssel kezdték el szurkolói rendbontás miatt.

Balhéztak a török szurkolók Lyonban; nyert az Ajax és a Celta

2017-04-13 20:38:45

Balhé előzte meg az Olympique Lyon–Besiktas labdarúgó Európa-liga-negyeddöntőt: a török együttes szurkolói provokálták a francia rendőröket, egy fanatikust le is tartóztattak. Később a stadionban randalíroztak a fanatikusok, a mérkőzést 45 perces késéssel tudták csak elkezdeni. Az Ajax legyűrte odahaza a Schalkét, a Celta Vigo gólokban gazdag meccset játszott a Genkkel.

Olympique Lyon  Európa-liga  Besiktas

El: a Lyonnak a vereség is belefért az AS Roma ellen

2017-03-16 20:17:36

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a Besiktas hazai pályán 4–1-re nyert az Olympiakosz ellen, így könnyedén lépett a következő körbe. A Genk hozta a kötelező továbbjutást a belga házi rangadón a Gent ellen. A Celta Vigo a hazai siker után idegenben is legyőzte az FK Krasznodart, és ott van a legjobb nyolc között. A Lyon a Rómában elszenvedett veresége ellenére is ott van a negyeddöntőben, míg a Schalke idegenben szerzett több góljának köszönhetően ejtette ki a Mönchengladbachot. Az Ajax az FC Köbenhavn ellen fordította meg a párharcot hazai pályán, az Anderlecht pedig kettős győzelemmel jutott be a legjobb nyolc közé.

Schalke  Olympiakosz  Manchester United  Lyon  Gent  Genk

El: őrült fordulatok, a Lyon legyőzte az AS Romát

2017-03-09 22:08:12

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzéseit rendezték meg csütörtökön este. A Lyon rendkívül fordulatos meccsen verte meg 4–2-re az AS Romát, a belga házi rangadón a Genk ötöt vágott a Gent otthonában. A Schalke és a Mönchengladbach nem bírt egymással, ehhez hasonlóan az Olympiakosz és a Besiktas összecsapása is 1–1-es döntetlent hozott. Az FK Krasznodar Cristian Ramírezzel 2–1-re kikapott a Celta Vigo vendégeként.

Schalke  Olympiakosz  Lyon  Gent  Genk  FK Krasznodar

Eurofutball: a Besiktasé a derbi, 29 éve nem fordult elő hasonló

2017-02-27 22:13:01

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának rangadóján a címvédő Besiktas idegenben 1–0-ra legyőzte a Galatasarayt, ezzel már tíz ponttal vezet harmadik helyen álló városi riválisa előtt, sőt a Fenerbahcéval szemben is 12 pont az előnye.

légiósok  eurofutball  Törökország  Korhut Mihály  Hapoel Beer-Seva  Galatasaray

UEFA: pénzbüntetést kapott a Dinamo Kijev és a Besiktas

2017-02-27 19:21:52

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) 60 ezer euróra (18.5 millió forintra) büntette a Dinamo Kijevet és a Besiktast a két csapat szurkolóinak rendbontása miatt.

Dinamo Kijev  Besiktas  Bajnokok Ligája  BL

BL: csodameccsen ollózott gólt, ez a csoportkör legszebbje – videó

2017-02-13 14:04:34

Cenk Tosun Benfica ellen szerzett találatát választották meg a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportköre legszebb góljának.

Vadis Odjidja-Ofoe  Cristiano Ronaldo  Cenk Tosun  Besiktas  Benfica  Bajnokok Ligája

Fenerbahce: Van Persie-re 1.5 milliós büntetést szabtak ki

2017-02-09 17:55:34

Három mérkőzésre szóló eltiltást és 19 500 török lírás (1.5 millió forintos) pénzbüntetést kapott Robin van Persie, a Fenerbahce labdarúgója.

Török Kupa  Robin van Persie  Fenerbahce  Besiktas

Átigazolás: visszatért Kínából a Chelsea korábbi támadója

2017-01-31 13:54:52

A török élvonalbeli Besiktas bejelentette, kölcsönvette Demba Bát a kínai Sanghaj Senhuától.

török átigazolás  nemzetközi átigazolás  kínai átigazolás  Sanghaj Senhua  Demba Ba  Besiktas

Légiósok: Szalai Ádám újra téma az isztambuli óriásklubnál

2017-01-18 11:03:54

„A Besiktas visszatért Szalai Ádámhoz” – írja az isztambuli labdarúgócsapat életét nyomon követő futbol1903.com honlap szerdai híradásában.

légiósok  Szalai Ádám  Hoffenheim  Besiktas

Férfi kosár BL: a Szolnok óriási csatát vívott a csoportelsővel

2017-01-17 19:54:50

A Szolnoki Olaj hosszabbításos mérkőzésen 96–91-re kikapott a csoportját vezető Besiktastól a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája keddi játéknapján hazai pályán.

férfi kosár BL  Szolnoki Olaj  Besiktas

Törökország: holland válogatott támadót igazolt a Besiktas

2017-01-02 14:15:33

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Besiktas szerződtette Ryan Babelt.

nemzetközi átigazolások  nemzetközi átigazolás  Ryan Babel  Deportivo La Coruna  Besiktas

Törökország: egyre több halottról szólnak a hírek

2016-12-11 10:15:40

Több mint kétszáz áldozata van a szombat esti isztambuli robbantásoknak: 38-an meghaltak, 166-an pedig megsebesültek – közölte a török belügyminisztérium vasárnap hajnalban. A halálos áldozatok többsége rendőr, derül ki az MTI vasárnap reggeli híréből.

robbantás  merénylet  Törökország  Bursaspor  Besiktas

Törökország: pokolgép robbant a Besiktas stadionjánál

2016-12-10 21:52:23

Késő esti török kormányzati közlés szerint 15 halottja és 69 sebesültje van annak a robbantásos merényletnek, amelyet szombat este követtek el Isztambulban, a Besiktas–Bursaspor (2–1) bajnoki labdarúgó-mérkőzés után.

robbantás  merénylet  Besiktas

BL: a Dinamo Kijev és a Besiktas sem ússza meg büntetés nélkül

2016-12-08 14:43:03

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a Dinamo Kijev és a Besiktas ellen is eljárást indított fegyelmi vétségre hivatkozva a Bajnokok Ligája keddi játéknapján történt szurkolói összetűzést követően.

szurkolói rendbontás  huliganizmus  balhé  UEFA  Dinamo Kijev  Besiktas

BL: tíz szurkolót megkéseltek Kijevben, aggódik az UEFA

2016-12-07 11:21:56

Tíz ember kórházba került, miután a kedd esti Dinamo Kijev–Besiktas Bajnokok Ligája-mérkőzés (6–0) előtt Kijevben összecsaptak a két csapat szurkolói.