Találatok a Bernard Tomic címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: Tomic szetthátrányból győzte le az ötödik kiemeltet

2019-07-24 08:36:39

Az ausztrál Bernard Tomic szetthátrányból nyert az ötödik helyen kiemelt amerikai Frances Tiafoe ellen az atlantai kemény pályás férfitorna első fordulójában.

tenisz Frances Tiafoe Bernard Tomic

Az idei wimbledoni verseny 10 legemlékezetesebb története

2019-07-16 11:17:38

Simona Halep és Novak Djokovics győzelmével ért véget az év harmadik Grand Slam-tornája, amelynek számtalan történetéből kiválogattuk a tíz legemlékezetesebbet. Szóval következzenek a „legek” a 2019-es wimbledoni teniszversenyről.

Wimbledon Serena Williams Roberto Bautista Agut Nick Kyrgios Markosz Bagdatisz Fucsovics Márton

Wimbledon: komolytalan játék miatt megvonták Tomic pénzdíját

2019-07-04 12:41:13

Kedden az idei angol füves pályás nemzetközi teniszbajnokság 1. fordulójában, a torna eddigi legrövidebb férfi egyes meccsén az ausztrál Bernard Tomic 58 perc alatt három játszmában vereséget szenvedett a francia Jo-Wilfried Tsongától, s a mérkőzés után két nappal a szervezők közölték, komolytalan játék miatt az ausztrál játékos teljes pénzdíját – 45 000 fontot – megvonják tőle.

Wimbledon 2019 Wimbledon Jo-Wilfried Tsonga Bernard Tomic

Tenisz: Fognini kiesett a Buenos Aires-i nyolcaddöntőben

2019-02-14 07:26:45

A második helyen kiemelt olasz Fabio Fognini kiesett a 673 ezer dollár (190.3 millió forint) összdíjazású Buenos Aires-i salakpályás tenisztorna nyolcaddöntőjében, miután kikapott a spanyol Jaume Munartól.

tenisz John Isner Jaume Munar Fabio Fognini Bernard Tomic

Videó: ilyen pofátlan szervát meccslabdánál még nem látott!

2019-01-09 15:14:55

Az ausztráliai Kooyongban zajló teniszbemutatón a hazaiak két kiválósága, a korábban a világranglistán 17. helyen is álló (most 83.) Bernard Tomic és a fenegyerek Nick Kyrgios (korábban 13., most 51.) is összecsapott egymással. Tomic 6:3, 5:4-es vezetésénél, 40:15-nél, vagyis két meccslabdánál szerválhatott a győzelemért, ő pedig nem hétköznapi módját választotta az adogatásnak!

videó tenisz Nick Kyrgios Bernard Tomic

Tenisz: olasz–ausztrál finálét rendeznek Csengtuban

2018-09-29 13:45:40

Az első helyen kiemelt olasz Fabio Fognini és az ausztrál Bernard Tomic vívja a döntőt a csengtui férfi tenisztornán.

Bernard Tomic Fabio Fognini

Aus. Open: Babos hétfő, Fucsovics kedd hajnalban kezd

2018-01-14 13:31:36

Magyar idő szerint hétfő éjjel megkezdődik a 2018-as Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság, az Australian Open. A nők versenyében Babos Tímea az első napon a 10. kiemelt amerikai Coco Vandeweghével mérkőzik meg, míg a férfiaknál Fucsovics Márton kedden a moldovai Radu Albottal találkozik.

tenisz Fucsovics Márton Bernard Tomic Babos Tímea Australian Open

Wimbledon: megbírságolták a pénzt dobáló orosz játékost

2017-07-06 15:49:01

Pénzbüntetést kapott az orosz Danyiil Medvegyev a Nemzetközi Teniszszövetségtől (ITF), mert szerdai veresége után pénzt dobott a játékvezetőnek a wimbledoni teniszbajnokságon.

tenisz Wimbledon Danyiil Medvegyev Bernard Tomic

US Open: „A szádba rakom a golyóimat” – Tomic egy nézőnek

2016-08-31 15:27:03

A US Open férfi küzdelmeinek első fordulójának egyik legnagyobb meglepetését az ausztrál Bernard Tomic veresége jelentette. A világranglista 19. helyezettje négy szettben kapott ki 6:4, 6:3, 4:6, 7:6-ra a bosnyák Dzumhurtól. Nemcsak a formája, hanem az idegei sem voltak rendben Tomicnak.

tenisz US Open Bernard Tomic

Rio 2016: a magát furcsa mód megadó teniszező kihagyja az olimpiát

2016-05-13 11:26:40

Világranglistás helyezése ellenére nem indul a riói olimpia férfi tenisztornáján az ausztrál Bernard Tomic és a spanyol Feliciano López.

tenisz olimpia Rio 2016 Feliciano López Bernard Tomic

Tenisz: elege lett a meccsből, furcsa módon adta meg magát

2016-05-04 17:35:43

Fabio Fognini két sima szettben legyőzte Bernard Tomicot a madridi 1000-es salakpályás tornán. A találkozó nem mindennapi véget ért. A második játszmában Fognini 5:4-re és 40:0-re vezetett, tehát három meccslabdája volt. Tomic annyira reménytelennek érezte helyzetét, hogy a következő szervánál az ütő szárával akarta visszaadni az olasz labdáját.

tenisz Fabio Fognini Bernard Tomic

Davis-kupa: nehéz kezdet, áll a bál Hewitt csapatában – videó

2016-03-06 12:27:48

Nem sikerült Lleyton Hewitt debütálása az ausztrál Davis-kupa-csapat kapitányaként, a 2016-os sorozat nyolcaddöntőjében ugyanis a tavaly elődöntős ausztrál válogatott 3:1-es vereséget szenvedett hazai pályán az Egyesült Államoktól. S még rosszabb, hogy a bajban a csapat két legnagyobb sztárja csúnyán összeveszett.

Nick Kyrgios Lleyton Hewitt Davis-kupa Bernard Tomic

Tenisz: a három első kiemeltből kettő jutott be az elődöntőbe

2016-02-06 01:36:03

Az első helyen kiemelt ausztrál Bernard Tomic a negyeddöntőben búcsúzott pénteken az ecuadori salakpályás férfi tenisztornán, mivel három szettben kikapott az olasz Paolo Lorenzitől. A címvédő Víctor Estrella döntő játszmában verte meg az argentin Renzo Olivót.

tenisz Víctor Estrella Roberto Bautista-Agut Richard Gasquet Bernard Tomic

Tenisz: 2015 az áttörés éve a 21 éves osztráknak

2015-07-26 22:29:33

Dominic Thiem nyerte meg a 439 ezer euró összdíjazású horvátországi salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi fináléját Umagban. A negyedik helyen kiemelt, 21 éves osztrák teniszező a portugál Joao Sousát múlta felül két játszmában az egy óra egy percig tartó döntőben, ezzel – a májusi nizzai győzelem után – pályafutása második profi tornagyőzelmét aratta.

tenisz Joao Sousa Dominic Thiem Bernard Tomic Adrian Mannarino

Tenisz: legutóbb négy évvel ezelőtt történt ilyen Nadallal

2015-06-12 16:54:04

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal három szettben legyőzte Bernard Tomicot a stuttgarti füves pályás tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Rafael Nadal Bernard Tomic

Tenisz: Tomic Nizzában, Juzsnij Genfben búcsúzott

2015-05-19 20:27:33

Az ausztrál Bernard Tomic és az amerikai Jack Sock révén két kiemelt búcsúzott kedden a 494 310 euró (151,25 millió forint) összdíjazású nizzai salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában. Az első alkalommal kiírt, 494 310 euró (151,25 millió forint) összdíjazású, genfi salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében nyolcadik helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnij két játszmában kikapott a kolumbiai Santiago Giraldótól.

tenisz Nizza Mihail Juzsnij Genf Bernard Tomic ATP

Tenisz: Dimitrov fordított; Ferrer legyűrte Karlovicot

2014-10-17 16:44:02

A stockholmi férfi tenisztorna negyeddöntőjében Bernard Tomic kiejtette a hetedik helyen kiemelt Fernando Verdascót. Pedig a spanyol játékos parádésan kezdett, hiszen az első játszmát gémveszteség nélkül nyerte meg, de ez sem törte meg az ausztrál ellenállását.

tenisz Roberto Bautista-Agut Ricardas Berankis Fernando Verdasco Ernests Gulbis Bernard Tomic

Tenisz: a 3. kiemelt nem nyert mérkőzést a stockholmi tornán

2014-10-15 22:26:01

Az ausztrál Bernard Tomic 7:6, 6:4-re legyőzte a harmadik helyen kiemelt, az első fordulóban erőnyerő dél-afrikai Kevin Andersont a stockholmi kemény pályás tenisztorna második körében. A két játékos eddigi mindhárom összecsapását Tomic nyerte meg.

tenisz Kevin Anderson Bernard Tomic

Tenisz: Karlovic az idei negyedik döntőjét is elbukta

2014-07-21 01:05:31

Bernard Tomic nyerte meg a bogotái kemény pályás tenisztornát, miután a döntőben 7:6, 3:6, 7:6-ra legyőzte Ivo Karlovicot.

tenisz Ivo Karlovic Bernard Tomic

Tenisz: Del Potro könnyedén megnyerte a sydneyi döntőt

2014-01-11 10:42:09

Juan Martín del Potro jó formában várja a hétfőn kezdődő Australian Opent, erről tanúskodik legalábbis, hogy az argentin teniszező 6:3, 6:1-re megverte a hazai környezetben játszó Bernard Tomicot a sydneyi kemény pályás torna döntőjében.