Találatok a Berecz Zsombor címkére

Találatok száma: 145

Vitorlázás: Berecz Zsombor 3. a finndingi világbajnokságon

2019-12-21 07:37:15

Berecz Zsombor bronzérmet nyert a vitorlázók finndingi hajóosztályának melbourne-i világbajnokságán.

vitorlázás Berecz Zsombor

NB I: 3 FTC-, 2-2 ZTE- és Fehérvár-játékos az ősz álomcsapatában

2019-12-19 09:55:07

Szokásunkhoz híven elkészítettük posztonkénti rangsorunkat, amelynek eredményeként kialakult az első 16 forduló tizenegye.

álomcsapat ZTE Tokmac Nguen Stieber Zoltán OTP Bank Liga Nagy Zsolt

Finndingi-vb: futamot nyert, már harmadik Berecz

2019-12-19 09:26:43

A címvédő Berecz Zsombor a harmadik helyre lépett előre a vitorlázók Finn dingi hajóosztályának Melbourne-ben zajló világbajnokságán, melyen csütörtökön újabb futamgyőzelmet aratott.

vitorlázás finn dingi Berecz Zsombor

Finn dingi-vb: szélcsend, törölték a szerdai programot

2019-12-18 09:16:08

A 38 fokos hőségben kialakult szélcsendben nem rendeztek futamot szerdán a vitorlázók finn dingi hajóosztályának Melbourne-ben zajló világbajnokságán, melyen a címvédő Berecz Zsombor az összesítésben négy futam után a nyolcadik helyen áll.

Finn dingi-vb: Berecz Zsombor futamgyőzelemmel lépett előre

2019-12-17 09:40:22

A címvédő Berecz Zsombor megnyerte a harmadik futamot a vitorlázók Finn dingi hajóosztályának Melbourne-ben zajló világbajnokságán.

Vitorlázás: a vb-címvédő Berecz 11. helyen az első nap után

2019-12-16 10:16:39

A címvédő Berecz Zsombor visszafogott kezdés után a 11. helyen zárta az első napot a vitorlázók Finndingi hajóosztályának Melbourne-ben zajló világbajnokságán.

vitorlázás finndingi Berecz Zsombor

Ember és hajó harmóniája – Berecz Zsombor feszegeti a határait

2019-12-04 10:12:01

Feszegeti a saját határait, sőt, néha túl is megy rajtuk – az év nagy részét vitorlázással tölti. Berecz Zsombor, a finn hajóosztály világbajnoki címvédője esélyesként készül az olimpiára, és ez egyáltalán nem zavarja, sőt.

Tokió 2020: Berecz vb-éremmel szeretne hangolni az olimpiára

2019-11-29 08:32:51

Berecz Zsombor, a finn dingiben tavaly világbajnoki aranyérmes vitorlázó az idei vb-n is érmet szeretne szerezni, ezzel hangolva a jövő nyári tokiói olimpiára, amelyen ugyancsak dobogóra szeretne állni.

vitorlázás Tokió 2020 Olimpia 2020 Berecz Zsombor

Vitorlázás: Berecz Zsombor kölcsönhajóval nyert Athénban

2019-11-18 16:32:50

Vérre menő játékban, kemény küzdelemben nyerte meg a hétvégén Berecz Zsombor a finnesek első pénzdíjas versenyét Athénban. A tapasztalatait, az érzéseit mondta el a hunsail.hu-nak.

NB I: az önmagát eláruló Radó is beszélt a kihagyott 11-esről

2019-11-13 08:01:55

Radó András csapattársa büntetőjéről beszélt, mégis a saját tizenegyesét végezte el úgy, ahogy előre jósolta – a Nemzeti Sport keddi számában a mezőkövesdi Berecz Zsombor beszélt arról, hogy a zalai támadó elárulta neki, hogy hova lőné a 11-est, most Radó András is megszólalt a kimaradt büntetőkkel kapcsolatban.

ZTE Radó András NB I Mezőkövesd Berecz Zsombor

Vitorlázás: Berecz szerint a sportág szégyene, ami most megy

2019-11-12 15:46:40

Berecz Zsombor kifakadt. Nem csoda, hiszen a nemzetközi szövetség úgy döntött: az ő tradicionális hajóosztálya, vagyis a finndingi 2024-ben valószínűleg már nem szerepel az olimpia műsorán. A világbajnoki címvédő Berecz Zsombor görögországi edzőtáborban készül a jövő évi olimpiára (amelyre az első adandó alkalommal megszerezte az indulási jogot, hogy most már csak a felkészülésre koncentrálhasson), s nagyon határozott véleménye van arról, ami a sportágon belül zajlik az utóbbi hetekben, hónapokban.

Vitorlázás: a magyaroknak kedvezőtlen döntéseket hoztak Párizsra nézve

2019-11-04 14:21:11

A Nemzetközi Vitorlásszövetség tanácsa bermudai konferenciáján határozott a 2024-es olimpiára javasolt hajóosztályokról, és a döntés a magyar versenyzők számára több szempontból is kedvezőtlen.

vitorlázás Párizs 2024 Berecz Zsombor

Kelet csillaga: a Mezőkövesd legyőzte a Debrecent!

2019-10-26 09:12:25

A Mezőkövesd a tabella második helyére lépett, miután 3–1-re legyőzte odahaza a Debrecent a labdarúgó NB I 10. fordulójának nyitó mérkőzésén.

percről percre onlive! Vajda Sándor Tunde Adeniji NB I 10. forduló NB I

Horvát–magyar: a Kövesd légiósa szerint nyernek a horvátok

2019-10-10 15:17:43

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd horvát játékosa, Matija Katanec jó és élvezetes találkozót szeretne látni csütörtök este, azt tippeli, hogy hazája válogatottja 2–0-ra legyőzi Magyarországot.

magyar válogatott horvát–magyar horvát válogatott foci Eb 2020 Mezőkövesd Matija Katanec

Vitorlázás: a tokiói kvótások sikere a Laser és Finndingi ob-n

2019-09-23 14:37:21

A tokiói kvótások papírforma-sikerét hozta a hétvégén rendezett vitorlázó Laser és Finndingi országos bajnokság.

Érdi Mária vitorlázás Vadnai Benjamin Berecz Zsombor

Vitorlázás: Berecz Zsombor megnyerte az előolimpiát

2019-08-21 13:28:02

Berecz Zsombor már az éremfutam előtt megnyerte az Enosimában zajló vitorlás előolimpiát Finndingiben.

Mezőkövesd: válogatott játékost vettek kölcsön a Fehérvártól

2019-07-27 17:18:33

Egy idényre kölcsönvette a Mezőkövesd a Mol Fehérvár FC egyszeres magyar válogatott labdarúgóját, Berecz Zsombort – jelentette be a hivatalos honlapján a borsodi klub.

magyar átigazolás NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd Berecz Zsombor

Vitorlázás: Berecz Zsombor ezüstérmes az Európa-bajnokságon

2019-05-18 17:01:50

Pályafutása második Európa-bajnoki ezüstérmét szerezte a vitorlázó Berecz Zsombor: a finn dingi osztályban induló magyar világbajnok az Athénban megrendezett versenyen második helyezett lett – számolt be róla a magyar szövetség. A szombati éremfutamon a kilencedik helyen ért célba, amivel biztosította Európa-bajnoki helyezését. A magyar versenyző számos nagy nevet előzött meg, a vert mezőnyben végzett a világranglista élén álló holland Nicholas Heiner és a balatonföldvári 2017-es világbajnok svéd Max Salminen is.

Berecz Zsombor: A sportkarrieremnek ez volt a csúcsa! Eddig…

2018-12-29 12:47:54

Erőssége, hogy sohasem adja fel, hogy vert helyzetből is képes felállni, gyengéje, hogy alapvetően biztonsági játékos, de az utóbbi időben ezen is tudott változtatni. A vitorlázó Berecz Zsombort magabiztosabbá tette a finn osztályban szerzett világbajnoki cím – s nem csupán a vízen, a magánéletben is. Ő szerezte a magyar küldöttség első tokiói kvótáját, s két év múlva szeretne dobogóra állni az olimpián.

vitorlázás olimpiai kvóta Berecz Zsombor

Vitorlázás: Érdi Mária és Berecz Zsombor az év legjobbja

2018-11-29 19:44:51

Érdi Máriát és Berecz Zsombort választották az év vitorlázójának – két olimpikonunk győzelme aligha lehetett kérdéses.