Találatok a Belgium címkére

Találatok száma: 755

Légiósok: Végre kifizetődött a hét közben végzett kemény munka – Eppel

2020-02-11 09:33:43

Türelmesen várt a bevetésre Eppel Márton, és győzelemhez segítette a bennmaradásért küzdő Cercle Bruges csapatát.

légiósok Eppel Márton Cercle Bruges Belgium

Eurofutball: egyesülhet a holland és a belga élvonal

2020-02-07 09:12:23

Közös labdarúgó-bajnokság tervét szövögeti Hollandia és Belgium. Arról ír a Kicker, hogy gyakorlatilag az Eredivisie és a Jupiler Pro League egyesülhet, és a jövőben egy 18 csapatos bajnokságot indítanának.

holland foci belga foci PSV Jupiler League Hollandia Gent

Belgium: razzia az élvonalbeli Standard Liege-nél

2020-01-29 11:35:08

Razziát tartottak a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Standard Liege-nél és a klub elnökénél, Bruno Venanzinál. A rendőrség sajtóinformációk szerint csalás gyanúja miatt nyomoz.

Standard Liege Belgium

Légiósok: Eppel Márton Storck csapatában folytatja – hivatalos

2020-01-14 23:03:46

Ahogy azt kedden a Nemzeti Sport Online elsőként jelezte, az idény végéig a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Cercle Bruges-ben folytatja pályafutását Eppel Márton – ezt a klub jelentette be a hivatalos honlapján.

légiósok Eppel Márton Cercle Bruges Bernd Storck Belgium magyar átigazolás

Belgium: Bernd Storck hívja Eppel Mártont – sajtóhír

2020-01-14 12:37:49

Ahogy azt a Nemzeti Sport elsőként megírta, Eppel Márton jó eséllyel Belgiumba szerződhet, helyi kollégáktól megtudtuk, az élvonal sereghajtója, a Cercle Bruges lehet a befutó, amelynek vezetőedzőjét Bernd Storcknak hívják.

Eb 2020: Botrány – De Bruyne a „sorsolás” miatt panaszkodik

2019-11-22 08:58:54

A Nemzetek Ligája képbe kerülésével és a rendezés átalakításával a sorsolása is megváltozott a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságnak, amelynek csoportbeosztását már a november 30-i sorsolás előtt lehet tudni részben – ezt (is) kifogásolja Kevin De Bruyne, a belga válogatott futballistája, valamint Ronald Koeman, a holland nemzeti együttes szövetségi kapitánya.

sorsolás foci Eb 2020 Ronald Koeman Kevin De Bruyne Hollandia Eb-sorsolás

Eb 2020: 250 meccs, 801 gól, 19 kieső – véget ért a selejtező

2019-11-20 09:56:17

Március 21-én kezdődött és november 19-én ért véget a 2020-as Európa-bajnokság selejtezője, amelyben rendhagyó módon a kontinens mind az 55 válogatottja részt vett (nem volt automatikus Eb-résztvevő). Összesen 19 csapat intett búcsút az Eb-szereplésnek, 20 együttes tette biztossá helyét a tornán, további 16 a maradék négy helyért küzd meg a tavasszal. Íme, a selejtezők legérdekesebb statisztikái!

válogatott magyar válogatott Spanyolország Olaszország Magyarország Görögország

Eb 2020: nemes gesztussal ünnepelte az 50. gólját Lukaku

2019-11-20 11:26:16

Romelu Lukaku betartotta az ígéretét: miután megszerezte az 50. gólját a belga labdarúgó-válogatottban, 5 ezer ingyenjegyet osztott ki a Ciprus elleni Európa-bajnoki selejtező mérkőzésre.

foci Eb 2020 belga válogatott Romelu Lukaku Eb 2020 Ciprus Belgium

Davis-kupa: belga és orosz győzelem a nyitányon

2019-11-18 21:20:31

A belga és az orosz válogatott sikerével rajtolt el hétfőn a megújult tenisz Davis-kupa madridi döntője.

tenisz Oroszország Davis-kupa Belgium

Eb 2020: csapattársa mezében lépett pályára a belga védő – kép

2019-11-17 10:27:29

Mint arról beszámoltunk, Belgium Eden Hazard vezetésével 4–1-re nyert Oroszországban az Európa-bajnoki selejtezősorozat 9. fordulójában. A mérkőzés után egy különleges mezcsere miatt Dedryck Boyata került a reflektorfénybe.

Michy Batshuayi Dedryck Boyata Belgium

Eb 2020, I-csoport: Hazard-ék kiütötték idegenben az oroszokat

2019-11-16 16:56:54

Skócia labdarúgó-válogatottja idegenben 2–1-re legyőzte Ciprust, így megelőzte riválisát az Európa-bajnoki selejtezősorozat I-csoportjában. Az már korábban eldőlt, hogy egyenes ágon egyik csapat sem juthat ki a kontinensviadalra.

foci Eb 2020 Thorgan Hazard Skócia Romelu Lukaku Oroszország Eden Hazard

Belgium: Storck jó helyen van – csapata odaszúrt a Genknek

2019-11-11 21:51:02

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Cercle Bruges odaszúrt kicsit a Genknek – Bernd Storckkal.

Genk Cercle Bruges Bernd Storck Belgium

Amerikai futball: a magyar válogatott Belgiumot is kiütötte

2019-10-26 20:43:54

A spanyolokat hazai pályán simán elintéző magyar amerikaifutball-válogatott a második meccsét is megnyerte a B-csoportos Európa-bajnokságon, a mieink 31–7-re legyőzték Belgiumot.

magyar amerikaifutball-válogatott amerikai futball Magyarország Elek Ádám Danku Dávid Bencsics Márk

Belgium: Leekens szerint Kompany sokban hasonlít rá

2019-10-24 17:49:19

Georges Leekens, a korábbi magyar szövetségi kapitány a Sport/Voetbalmagazine című belga lapnak érdekes részletet árult el az edzői pályafutása elején álló Vincent Kompanyval kapcsolatban. Mégpedig abból az időszakból, amikor ő – Leekens – volt a belga szövetségi kapitány, a jelenleg pedig az Anderlechtnél játékos-edzői feladatokat ellátó Kompany 24 évesen pályafutása legnagyobb sikerei előtt állt.

edzősors Vincent Kompany Georges Leekens Belgium

FIFA-világranglista: a magyar válogatott maradt az 50. helyen

2019-10-24 10:35:18

Továbbra is a világbajnoki bronzérmes Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott az 50. helyen maradt.

világranglista magyar válogatott Magyarország FIFA-világranglista FIFA Belgium

Eb 2020, I-csoport: Belgium után az oroszok is biztosították a helyüket

2019-10-13 16:41:31

A belga labdarúgó-válogatott 2–0-ra legyőzte idegenben Kazahsztánt, ezzel nyolc fordulót követően hibátlanul vezeti az I-csoportot a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. Az oroszok Ciprus 5–0-s kiütésével követték a belgákat, s szintén biztosították helyüket a jövő évi kontinenstornán. Skócia 6–0-ra nyert San Marino ellen, ennek ellenére csak negyedik a csoportban.

Kazahsztán Foci Eb 2020 Eb 2020 Belgium

Belgium: Bernd Storck lett a sereghajtó vezetőedzője – hivatalos

2019-10-12 16:32:54

Ahogyan az várható volt, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság sereghajtója, a Cercle Bruges Bernd Storckot nevezte ki új vezetőedzőjének. A magyar válogatott korábbi kapitánya az idény végéig írt alá, a feladat pedig nem ismeretlen számára, hiszen az előző idényben is egy belga utolsó helyezett csapatot vett át az idény közben, majd indította meg a középmezőny felé.

Cercle Bruges Bernd Storck Belgium

Belgium: újra Bernd Storcktól remélnek csodás feltámadást

2019-10-11 16:35:41

Egybehangzó belga lapértesülések szerint Bernd Storck lesz a Cercle Bruges új vezetőedzője. A belga élvonal sereghajtója még péntek este bejelentheti az érkezését.

Eb 2020: Belgium nagy diadala messze a rekordtól, Lukaku félszáznál

2019-10-11 10:01:40

Belgium az első csapat, amely kijutott a 2020-as Európa-bajnokságra, miután 9–0-ra átgázolt San Marinón csütörtökön. Lukaku két gólt szerzett, ezzel 50 találat fölé jutott a válogatottban, míg a kilencgólos siker elmaradt a németek korábbi rekordjától.

San Marino Romelu Lukaku Roberto Martínez Eb-selejtező Belgium

Eb 2020, I-csoport: a belgák kilencet vágtak, elsőként jutottak ki

2019-10-10 22:35:22

Belgium 9–0-ra legyőzte San Marinót a labdarúgó Európa-bajnoki selejtező I-csoportjában, ezzel pedig elsőként kijutott a kontinenstornára.