Találatok a Belgium címkére

Találatok száma: 496

Női Eb: rekord a nyitó meccsen, győzött a házigazda

2017-07-16 22:53:00

A hazai közönség előtt szereplő holland női labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Norvégiát az Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában. A kvartett másik meccsén a dánok hasonló különbséggel nyertek a belgák ellen.

női labdarúgás  női foci  női Európa-bajnokság  női Eb  Norvégia  Hollandia

Női kosár Eb: spanyol arany, a franciáknak megint az ezüst jutott

2017-06-25 15:03:50

A Csehországban rendezett női kosárlabda Európa-bajnokság döntőjében Spanyolország magabiztosan, 71–55-re legyőzte Franciaországot, így négy év után ismét aranyérmet szerzett, míg a franciák sorozatban a harmadik fináléjukat veszítették el. A bronzérmes Belgium lett, amely nagyon simán, 33 ponttal megverte Görögországot. Az ötödik helyen a letteket legyőző törökök, míg a hetediken a szlovákokat megverő olaszok végeztek.

női kosár Eb  Törökország  Szlovákia  Spanyolország  Olaszország  Lettország

Női kosár Eb: a franciák is könnyedén az elődöntőben

2017-06-22 17:36:22

Belgium után a görög válogatott biztosította elődöntős helyét a Csehországban zajló női kosárlabda Európa-bajnokság csütörtöki játéknapján.

női kosárlabda Eb  női kosár Eb  Törökország  Szlovákia  Spanyolország  Olaszország

Vb 2018: nyertek a belgák, újabb iksz a bosnyák–görögön

2017-06-09 22:23:02

A belga labdarúgó-válogatott Dries Mertens és Nacer Chadli góljával 2–0-ra győzött Észtországban, így növelte az előnyét a Bosznia-Hercegovina otthonában gól nélküli döntetlent elérő Görögország előtt a 2018-as világbajnoki selejtezősorozat H-csoportjában. A hatos harmadik mérkőzésén Gibraltár hazai pályán sokáig tartotta a döntetlent, ám 2–1-re kikapott Ciprustól.

Észtország  vb 2018  foci vb 2018  Görögország  Gibraltár  Ciprus

Chelsea: Hazard-t megműtötték, több hónapos kihagyás vár rá

2017-06-05 21:42:29

A Premier League legutóbbi kiírását megnyerő Chelsea a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a belga labdarúgó-válogatott edzésén bokatörést szenvedő Eden Hazard-t megműtötték, felépülése három hónapot vesz igénybe.

sérülés  belga válogatott  Eden Hazard  Chelsea  Belgium

Chelsea: Hazard bokatörést szenvedett, lemaradhat az idény elejéről

2017-06-05 10:23:44

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Premier League) megnyerő Chelsea belga játékosa, Eden Hazard az egyik válogatott edzésen bokatörést szenvedett – erősítette meg a válogatott.

sérülés  Eden Hazard  Chelsea  Belgium

Belgium: 18 éves magyar támadót szerződtetett a Cercle Bruges

2017-04-27 16:06:38

Profi szerződést írt alá a 18 esztendős Puskás Martin a belga másodosztályban szereplő Cercle Bruges csapatával – adta hírül a klub a hivatalos honlapján.

légiósok  belga labdarúgás  Puskás Martin  Cercle Bruge  Belgium

Felkészülés: a horvátok nem értik, hogy kaphattak ki ennyire

2017-03-28 19:05:57

Horvátország meglepetésre 3–0-ra kikapott Észtország vendégeként a két labdarúgó-válogatott keddi felkészülési mérkőzésén. Oroszország kétgólos hátrányból talpra állva, a 91. percben szerzett góllal mentette 3–3-ra a Belgium elleni meccsét Szocsiban.

Észtország  vb-selejtező  felkészülés  Oroszország  Macedónia  Horvátország

PL: sorra dőlnek ki a belga válogatott játékosok

2017-03-27 11:16:07

Sérülés miatt nem játszhat a keddi, Oroszország elleni felkészülési mérkőzésen a belga labdarúgó-válogatott két futballistája, Thibaut Courtois és Marouane Fellaini.

vb 2018  foci vb 2018  belga válogatott  Thibaut Courtois  Premier League  Marouane Fellaini

Vb 2018: Belgium pontot mentett hazai pályán

2017-03-25 22:53:31

A belga válogatott Romelu Lukaku 89. percben szerzett góljával mentette 1–1-es döntetlenre a görögök elleni hazai mérkőzését az európai vb-selejtezők H-csoportjában.

vb-selejtező  vb 2018  Görögország  Belgium

Vb-selejtezők: a Chelsea sztárja nem játszik a görögök ellen

2017-03-21 11:04:37

Nem épült fel teljesen vádlisérüléséből, így szombaton nem léphet pályára a belga labdarúgó-válogatott világbajnoki selejtezőjén Eden Hazard. Roberto Martinez szövetségi kapitány sajtótájékoztatón közölte, hogy csapata Hazard nélkül játszik majd a görögök ellen Brüsszelben.

foci vb 2018  Eden Hazard  Chelsea  Belgium

NB I: a Honvéd és a DVTK játékosa is Belgiumba mehet a télen – sajtóhír

2016-12-15 08:57:31

Helyi sajtóhírek szerint télen a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban folytathatja a pályafutását Zsótér Donát (Budapest Honvéd) és Novothny Soma (DVTK).

Újpest  magyar átigazolás  labdarúgó NB I  Zsótér Donát  Sint-Truiden  Novothny Soma

Belgium: rendbontás a bajnokin, félbeszakadt a meccs

2016-12-04 22:01:02

Egy nappal a franciaországi hasonló történések után vasárnap Belgiumban is félbeszakadt rendbontás miatt egy élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés.

szurkolói rendbontás  Standard Liege  Charleroi  Belgium

Videó: így éltették a magyar kapust az ellenfél drukkerei

2016-12-04 08:42:17

Köteles Lászlóval a soraiban szenvedett vereséget hazai pályán szerdán a Belga Kupában a Waasland-Beveren a Genktől. Utóbbi csapat épp az előbbinek adta kölcsön Köteles Lászlót egy évre 2016 nyarán. A Genkben közönségkedvenc magyar kapust még most is imádják, a találkozó után nagy tapsot kapott a vendégek szurkolóitól.

Waasland-Beveren  Köteles László  Genk  Belgium

Nem a Barca, nem a PSG: ez a kis csapat a katari futballkulcs Európához

2016-11-22 23:21:05

Hallottak már Eupenről? Valószínűleg nem sokan. Pedig a német ajkú kisebbség lakta, izgalmasnak nem nevezhető belga város az egyik legérdekesebb európai futballprojekt otthona, a katari futballálmok kapuja az öreg kontinensen.

utánpótlás  belga futball  Szenegál  PSG  Katar  KAS Eupen

Videó: íme, a legtartalmasabb Mannequin Challenge! A belgáké

2016-11-15 19:12:13

A belga futballválogatott sem maradhatott ki a buliból, Eden Hazard-ék körül is megfagyott egy pillanatra a levegő a Mannequin Challenge kedvéért, és kijelenthetjük, ez volt az eddigi legtartalmasabb megoldás!

videó  belga válogatott  Mannequin Challenge  Belgium

Belgium: berágott hazájára az öntörvényű exkapitány

2016-11-14 13:40:10

Nem akar többé hazájában, Belgiumban edzősködni Marc Wilmots, akit a várakozáson aluli Európa-bajnoki szereplés után nyáron menesztettek a labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról.

belga válogatott  Marc Wilmots  Belgium

Vb 2018: káprázatos gólok, belga gála – 8–1 a vége

2016-11-13 20:56:43

A világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának H-csoportjában a belgák a duplázó Dries Mertens vezérletével kiütéses, 8–1-es győzelmet arattak Észtország felett, míg a bosnyákok a 95. percben buktak el két pontot Görögországban. A gibraltáriak gólt szereztek Cipruson, de a vereséget nem kerülhették el.

Észtország  vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  Görögország  Bosznia-Hercegovina

Videó: a Liverpool kapusa tarolt, a Tottenham-csatár eszméletét vesztette

2016-11-10 09:38:11

Vincent Janssen számára hamar véget ért a Hollandia–Belgium felkészülési mérkőzés (1–1). A Tottenham csatára Simon Mignolet-val, a Liverpool belga kapusával ütközött úgy, hogy elvesztette az eszméletét, le kellett cserélni a 26. percben.

videó  holland válogatott  belga válogatott  Vincent Janssen  Tottenham  Simon Mignolet

Felkészülés: hiába a belga fölény, döntetlen Hollandia ellen

2016-11-09 23:01:34

Hollandia 1–1-es döntetlent játszott Belgiummal a két labdarúgó-válogatott szerda esti Amszterdamban rendezett felkészülési mérkőzésén.

holland válogatott  felkészülési mérkőzés  felkészülés  belga válogatott  Yannick Ferreira Carrasco  Hollandia