Kosár: Hanga újabb spanyol élcsapat célkeresztjében

Spanyol lapinformációk szerint a Valencia Basket sportigazgatója, Chechu Mulero Hanga Ádám menedzserével, Lóránt Andrással találkozott annak érdekében, hogy a magyar kosárlabdázó a csapatukat erősítse a következő szezonban.

kosárlabda  San Antonio Spurs  Real Madrid  NBA  Hanga Ádám  Baskonia

Kosár: Hangáék hullámzó meccsen kaptak ki Valenciában

2017-06-03 21:21:06

A Valencia 75–69-re nyert a Hanga Ádámmal felálló Baskonia ellen a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság elődöntőjének harmadik mérkőzésén.

férfi kosárlabda  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hangáék vereséggel kezdték a bajnoki elődöntőt

2017-05-31 09:45:38

Hanga Ádám csapata, a Baskonia elveszítette hazai pályán a spanyol kosárlabda-bajnoki elődöntő első mérkőzését a Valencia ellen.

Hanga Ádám szeme előtt egyelőre csak a bajnoki cím lebeg

2017-05-18 00:56:00

Előbb az Euroliga legjobb védőjének választották, majd bekerült az ACB-liga alapszakaszának legjobb ötösébe – Hanga Ádám páratlanul remek szezonja szombattól a spanyol rájátszásban folytatódik a Baskoniával.

kosárlabda  férfi kosárlabda  férfi kosár Euroliga  NBA  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hanga bekerült az alapszakasz álomcsapatába

2017-05-16 19:20:33

A Baskonia magyar kiválósága, Hanga Ádám bekerült a spanyol élvonalbeli kosárlabda-bajnokság alapszakaszának álomcsapatába – adta hírül a liga hivatalos honlapja.

spanyol kosárlabda  kosárlabda  férfi kosárlabda  Hanga Ádám  Baskonia

Kosárlabda: Hanga a forduló játékosa, kezdődik a rájátszás

2017-05-15 13:13:17

Hanga Ádám a spanyol kosárlabda-bajnokság utolsó fordulójának legjobb játékosa lett, csapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz pedig a második helyen zárta az alapszakaszt.

spanyol kosárlabda  kosárlabda  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hanga Ádám lett az Euroliga legjobb védője!

2017-05-09 12:26:30

Óriási elismerésben részesült Hanga Ádám, a Baskonia férfi kosárlabdacsapatának magyar válogatott játékosa, akit az Euroligában részt vevő együttesek vezetőedzői megválasztottak a 2016–2017-es idény legjobb védőjének.

Kosár: Hanga nem hallgat meg más ajánlatot, csak az NBA a cél

2017-04-28 12:50:33

A magyar férfi kosárlabda-válogatott és a spanyol élvonalbeli Baskonia csapatkapitánya, Hanga Ádám a Kossuth Rádiónak adott interjújában beszélt az Euroliga-kiesésről és a jövőbeli terveiről.

férfi kosárlabda  NBA  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár Euroliga: hazai vereségükkel kiestek Hangáék

2017-04-25 23:11:07

A címvédő CSZKA Moszkva 90–88-ra győzött a Hanga Ádámmal felálló Baskonia otthonában a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, így a párharcot 3–0-ra megnyerve bejutott a négyes döntőbe.

férfi kosárlabda Euroliga  Hanga Ádám  CSZKA Moszkva kosárlabda  Baskonia

Férfi kosár: óriásit hajráztak, de megint kikaptak Hangáék

2017-04-20 22:22:00

A CSZKA Moszkva 84–82-re nyert hazai pályán a Hanga Ádámot foglalkoztató Baskonia ellen a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 2–0-ra vezet az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.

Férfi kosár: Hangáék szoros meccsen kaptak ki a címvédőtől

2017-04-18 21:28:00

Hiába vezetett még három perccel a vége előtt Hanga Ádám csapata, a Baskonia a címvédő CSZKA Moszkva otthonában, a hazaiak klasszisai lehozták a végjátékot, 98–90-re nyertek így az oroszok, ezzel 1–0-ra vezetnek a három nyert meccsig tartó párharcban a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjében.

Férfi kosár: Ettől még semmi sem változik – Hanga

2017-04-11 09:56:14

A spanyol Baskonia kosárlabdacsapatának hátvédje, Hanga Ádám csak kicsit csalódott az euroligás helyezés miatt. A válogatott új csapatkapitánya megtisztelve érzi magát, hogy ő vezetheti a nemzeti együttest az őszi Európa-bajnokságon – derül ki a Nemzeti Sportnak adott nyilatkozatából.

magyar férfi kosárlabda-válogatott  kosárlabda  férfi kosárlabda-válogatott  férfi kosárlabda  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hangáék majdnem megverték a Real Madridot

2017-04-09 21:46:55

A spanyol férfi kosárlabda-bajnokság 28. fordulójában a Baskonia Vitoria 86–82-es vereséget szenvedett a Real Madrid vendégeként. A baszkok csapatkapitánya, Hanga Ádám az utolsó előtti percben egy triplával előnyhöz juttatta az övéit, de az idegek harcát a fővárosiak bírták jobban.

spanyol kosárlabda  Real Madrid kosárlabda  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár Euroliga: Hanga Isztambulban is kulcsember volt

2017-03-31 21:04:38

Hanga Ádám csapata, a Baskonia Vitoria Gasteiz magabiztosan, 103–80-ra győzött a török Galatasaray vendégeként a férfi kosárlabda Euroliga 29. fordulójának pénteki játéknapján.

férfi kosár Euroliga  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hanga a következő idényben az NBA-ben játszana

2017-03-22 19:59:44

A jelenleg a spanyol Baskonia Vitoria Gasteizt erősítő Hanga Ádám a következő szezonban már a sportág csúcsának számító észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szeretne játszani.

férfi kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár Euroliga: Hangáék simán nyertek, közel a playoff

2017-03-21 23:24:46

Hanga Ádám csapata, a Baskonia Vitoria-Gasteiz fölényesen, 96–71-re győzött a német Brose Bamberg vendégeként a férfi kosárlabda Euroliga 27. fordulójának keddi játéknapján, és ezzel majdhogynem biztossá tette, hogy ott lesz a rájátszásban.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt a címvédő ellen

2017-03-18 00:06:24

A 15 pontja mellett ezúttal többek között négy dobásblokkolásig jutó Hanga Ádám vezérletével a Baskonia 79–78-ra győzött a címvédő és listavezető CSZKA Moszkva ellen a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda Euroliga  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: Hangáék idegenben legyőzték a Fenert

2017-03-09 22:03:26

Hanga Ádám sokoldalú játéka és a végén Bogdan Bogdanovicson bemutatott nagy védekezése is kellett ahhoz, hogy a Baskonia 79–74-re legyőzze idegenben a tavalyi döntős Fenerbahcét a férfi kosárlabda Euroligában.

férfi kosárlabda Euroliga  Hanga Ádám  Fenerbahce kosárlabda  Baskonia

Férfi kosár Euroliga: Hanga 20 pontja ellenére sima vereség

2017-02-24 21:59:50

Hanga Ádám húsz pontja ellenére a Baskonia simán kikapott (96–85) az Anadolu Efes vendégeként a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 23. fordulójában.

kosárlabda  férfi kosárlabda Euroliga  férfi kosárlabda  férfi kosár Euroliga  Hanga Ádám  Baskonia

Férfi kosár: a Barca után a Real is vinné Hangát – sajtóhír