Találatok a Barnsley címkére

Találatok száma: 49

Anglia: levelet írt a depressziós szurkolónak a klub

2018-08-14 20:13:54

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) szereplő Barnsley egészen különleges meglepetéssel kedveskedett egyik drukkerének. A klub vezérigazgatója a csapat nevében levelet írt a szurkolónak, aki a közösségi médiában mutatott aktivitása alapján depresszióval küzd.

videó angol foci Facebook Barnsley Anglia

Anglia: edzésen verekedett csapattársával, a szezonban már nem véd a kapus

2018-04-05 14:21:08

Az angol Championshipben szereplő Barnsley második számú kapusa, Nick Townsend meglehetősen szokatlan módon szenvedett sérülést, ám ennél csak a labdarúgóklub menedzserének véleménye volt szokatlanabb.

Nick Townsend José Morais Dimitri Cavaré Championship Barnsley

NB I: visszavonul a Vasas korábbi válogatott támadója

2017-06-02 17:26:04

Visszavonul az aktív labdarúgástól Ferenczi István, az NB I-es Vasas 39 esztendős támadója – számolt be róla a HLSZ.

labdarúgó NB I Vasas NB I MTK Levszki Szófia Győri ETO

Videó: a játékosok meggyőzték a bírót, mégse adjon büntetőt

2017-02-01 09:58:44

Olyat sem sűrűn látni futballpályán, mint az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság legutóbbi találkozóján, a 3–1-es vendégsikerrel véget érő Barnsley–Wolverhampton találkozón! A félidei szünet előtt ugyanis a játékvezető büntetőt ítélt, ám amikor a tizenegyespontra mutatott, úgy letámadták a Barnsley játékosai, hogy a bíró elbizonytalanodott. Ki is ment a partjelzőhöz egy rövid megbeszélésre, és végül meggondolta magát, szabadrúgást ítélt kifelé. Az eset a videón 1 perc 6 másodpernél látható.

videó tizenegyes büntető balhé angol másodosztály Wolverhampton

Anglia: korábbi Chelsea-csatár és egy tulajdonos is érintett a „leleplezős botrányban”

2016-09-29 10:00:07

A The Daily Telegraph című brit lap újabb részleteket hozott nyilvánosságra az angol labdarúgás korrupciós hátterét vizsgáló oknyomozóriport-sorozatából. Ezúttal a másodosztály, a Championship három prominens képviselője lepleződött le: Jimmy Floyd Hasselbaink, a Queens Park Rangers menedzsere, Tommy Wright, a Barnsley asszisztense, illetve Massimo Cellino, a Leeds United tulajdonosa érezheti minimum kényelmetlenül magát a megjelent cikkek miatt.

korrupció angol foci Tommy Wright Telegraph QPR Massimo Cellino

Videó: leesik az áll, olyan trükköt csinált a Pool tehetsége

2015-11-05 14:33:32

Valószínűleg fényes karrier előtt áll Ryan Kent, a Liverpool labdarúgócsapatának 18 esztendős játékosa. A rendkívül tehetséges szélső jelenleg kölcsönben a Coventry Citynél szerepel, és a Barnsley elleni mérkőzésen szédületes cselt mutatott be.

videó trükk csel Ryan Kent Liverpool League One

Videó: óriási gólt lőtt a Chelsea és a Pool korábbi sztárja

2015-11-04 15:26:32

Joe Cole jelenleg az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) szereplő Coventry City játékosa, ám a 33 esztendős futballista pályafutása során megfordult például a Chelsea-ben és a Liverpoolban is. Az 56-szoros angol válogatott középpályás kedden először lépett pályára új csapatában, és rögtön győztes gólt szerzett, ráadásul nem is akármilyet.

szabadrúgásgól szabadrúgás angol labdarúgás angol foci Liverpool League One

Anglia: 7 órát aludt a stadion wc-jében, cipő nélkül ébredt

2015-10-26 15:27:30

Kellemetlen, de vicces eset történt az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) rendezett Barnsley–Fleetwood Town (0–1) mérkőzésen, amelyen egy hazai drukker „néhány" sör elfogyasztása után a találkozó félidejében elaludt a wc-ben, és hét órán keresztül a stadionban ragadt.

sör szurkoló angol foci League One Barnsley

Videó: virágcserepeket találtak a szurkolók, beindult a buli

2015-09-01 10:39:01

Az angol harmadosztályban szereplő Barnsley drukkerei nem voltak boldogok, miután csapatuk egy sima, 3–0-s vereségbe szaladt bele a Rochdale elleni bajnokin. Azért nem kell félteni őket, az idegenbe utazó szurkolók feltalálták magukat, és remekül szórakoztak, miután találtak néhány virágcserepet...

virágcserép szurkolók angol foci Rochdale League One Barnsley

Angol Ligakupa: a Barnsley túlórára kényszerítette az Evertont

2015-08-27 00:06:34

Megszenvedett a továbbjutásért az angol Ligakupában az Everton, hiszen a 28. percben már 2–0-ra vezető Barnsley kiharcolta a hosszabbítást. A túlórát érő harmadik Everton-gólt szerző Romelu Lukaku aztán a hosszabbításban is betalált – miként Marc Roberts is –, így a végjáték már egyértelmű volt. Nem úgy, mint a mérkőzés nagy része.

Everton Barnsley Angol Ligakupa

Videó: íme, Bajner gólja, amely után „szétlőtte” a szurkolókat!

2015-04-15 09:34:02

Bajner Bálint 92. percben szerzett góljával a Notts County labdarúgócsapata 1–1-es döntetlent játszott a Barnsley FC-vel az angol harmadosztályú bajnokság (League One) 43. fordulójában. A magyar csatár közelről vágta a kapuba a labdát. Nézze meg a találatot és Bajner gólörömét!

angol labdarúgás angol foci Notts County League One Barnsley Bajner Bálint

Videó: szinte nullszögből lőtt gólt a Barnsley védője

2014-04-16 15:50:21

Ritkán látható gólt szerzett Tom Kennedy, a Barnsley védője a Charlton elleni mérkőzésen az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A találkozó 63. percében Kennedy az alapvonaltól körülbelül két méterre járt, amikor kapura lőtt. A labda a meglepett kapus fölött a hálóba hullott. Íme, a gól!

videó Tom Kennedy Charlton Championship Barnsley

Videó: szép gólokkal nyert a kiesőjelölt a PL-be pályázó ellen

2014-03-26 16:59:09

Valószínűleg sok Reading-szurkoló dobta ki dühösen a fogadószelvényét, miután csapata meglepő, 3–1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Barnsleytól az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 38. fordulójában. A jelenleg 23., kieső helyen álló vendégek az egész mérkőzésen jobban futballoztak a rájátszásra hajtó, 6. hazaiak ellen. Ráadásul az 53. és az 57. percben Reuben Noble-Lazarus és Dale Jenning hatalmas gólt lőtt. Nézze meg a két találatot!

videó Reading Championship Barnsley

Videó: csodás fogadtatásban részesült a Derby County a bajnokin

2013-12-30 12:02:45

Szinte hazai környezetben futballozhatott a Derby County a Barnsley elleni idegenbeli mérkőzésen az angol másodosztályú bajnokság (Championship) 23. fordulójában. A vendégcsapatot hatezer szurkolója – a mérkőzést 16 338 néző tekintette meg az Oakwell Stadionban – kísérte el az észak-angliai városba, ahogy a felvételen is látható, egy tűt sem lehetett leejteni a vendégszektorban. A Derby játékosai előbb tapssal, majd 2–1-es győzelemmel köszönték meg a drukkerek buzdítását.

videó szurkolók Derby County Championship Barnsley

Videó: világklasszisokat idéző szóló a Barnsley játékosától

2013-12-04 16:48:30

Remek szóló után szerzett gólt Paddy McCourt, a Barnsley labdarúgója a Brighton elleni mérkőzésen a másodosztályú angol bajnokságban. A találkozó 35. percében McCourt megkapta a labdát az ellenfél térfelének közepén, kicselezett három játékost, majd egy kényszerítő és egy újabb csel után a kapuba lőtt. A mérkőzést a vendég Barnsley nyerte meg 2–1-re.

videó Paddy McCourt Championship Brighton Barnsley

Videó: a Barnsley fiataljai is nagyon értik a tiki-takát

2013-10-21 18:00:09

Szenzációs támadás után szerzett gólt a Barnsley U18-as labdarúgó-csapata a Birmingham elleni mérkőzésen. A találatot megelőző passzsorozat a tiki-taka legszebb példái közé tartozik.

videó tiki-taka Birmingham Barnsley

Átigazolás: Angliában tesztelik a fiatal magyar kapust

2013-06-22 07:15:03

A Nemzeti Sport Online információi szerint július elsején a Birmingham Citynél kezdi el a felkészülést az előző szezonban az NB II-es Csákvárt erősítő kapus, Gelei Vince.

magyar átigazolás Gelei Vince Csákvár Birmingham City Barnsley

Anglia: Rooney öccsét játszott meccs nélkül kirakták

2013-05-09 14:21:27

Az angol másodosztályú Barnsley labdarúgócsapata felbontotta John Rooney szerződését. A Manchester Unitedet erősítő Wayne Rooney öccse októberben igazolt a Championshipben szereplő együtteshez, ám tétmeccsen egyszer sem lépett pályára.

angol foci John Rooney Barnsley

Videó: óriási ünneplés - megtudták, hogy nem estek ki

2013-05-05 10:22:03

Nem esett ki az angol másodosztályból a Barnsley, miután a 46. fordulóban 2–2-es döntetlent játszott a Huddersfield Townnal. A mérkőzés lefújását követően hatalmas ünneplés kezdődött. Íme!

videó Huddersfield Town Barnsley

Videó: manchesteri City-gólparádé az FA-kupában

2013-03-09 21:09:13

Nem okozott gondot a Manchester Citynek a másodosztály sereghajtója elleni mérkőzés az FA-kupában. Az égszínkék-fehérek a mesterhármast jegyző Carlos Tévez vezérletével 5–0-ra legyőzték a Barnsleyt.