Találatok a Bajnokok Versenye címkére

Találatok száma: 45

RoC: kikaptak az F1-es versenyzők, mexikói siker a második napon

2019-01-21 12:57:30

A mexikói Benito Guerra győzelmével ért véget a Bajnokok Versenye (Race of Champions) második napja, így a hazai pályán szereplő raliversenyző lett a „bajnokok bajnoka”.

Luic Duval F1 Benito Guerra Bajnokok Versenye

RoC: hajszállal maradt le a Vettel, Schumacher páros a győzelemről

2019-01-20 13:35:33

Nem sikerült megszereznie Németország kilencedik Nemzetek Kupája-győzelmét a Sebastian Vettel, Mick Schumacher párosnak a Bajnokok Versenye (Race Of Champions) első napján, mivel a döntőben alulmaradt az északi duóval szemben.

Tom Kristensen Sebastian Vettel Németország Mick Schumacher F1 Bajnokok Versenye

Autósport: ismét összeáll egy Vettel, Schumacher páros

2018-11-21 13:34:37

Januárban újra összeáll a Vettel, Schumacher páros az autós Bajnokok Versenyén (Race of Champions). A január 19-én és 20-án Mexikóvárosban esedékes gálaversenyen a négyszeres F1-es világbajnok Sebastian Vettel párja Mick Schumacher, a Formula–3-as Európa-bajnokság győztese lesz.

Sebastian Vettel Mick Schumacher Michael Schumacher Bajnokok Versenye

Újpest: az 1930-as Bajnokok Tornája-trófeát keresik

2018-11-07 12:41:14

Az Újpest 1885 Szurkolói Klub és az UTE Baráti Kör felhívással fordult az egyesület minden szurkolójához, valamint a magyar sportbarátokhoz, hogy előkerüljön a labdarúgócsapat 1930-ban megnyert, ám az 1990-es években elveszett Bajnokok Tornája-trófeája.

Újpest trófea kupa UTE Bajnokok Versenye

Női tenisz: Ashleigh Barty nyerte meg a Bajnokok Tornáját

2018-11-04 13:25:13

Az ausztrál Ashleigh Barty nyerte a női teniszezők évzáró versenyét, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornáját a kínai Csuhajban, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Vang Csiangot.

tenisz női tenisz Vang Csiang Bajnokok Versenye Ashleigh Barty

Bajnokok Tornája: Vang Csiang és Barty jutott be a döntőbe

2018-11-03 15:20:08

A hazai közönség előtt szereplő Vang Csiang és az ausztrál Ashleigh Barty játszhatja a finálét a női teniszezők évzáró versenyén, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornáján, a kínai Csuhajban.

tenisz Bajnokok Versenye

Bajnokok Tornája: Garcia győzött, de nem jutott elődöntőbe

2018-11-02 13:55:39

Caroline Garcia legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát, ennek ellenére búcsúzott a női teniszezők évzáró versenyétől, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású csuhaji Bajnokok Tornájától.

tenisz Garbine Muguruza Caroline Garcia Bajnokok Versenye

Bajnokok Tornája: a címvédő Görges bejutott az elődöntőbe

2018-11-01 14:28:21

A címvédő Julia Görges biztossá tette helyét az elődöntőben a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

Julia Görges Elise Mertens Bajnokok Versenye Anastasija Sevastova

Tenisz: Szabalenka győzött a Bajnokok Tornája nyitányán

2018-10-30 10:21:36

A fehérorosz Arina Szabalenka legyőzte az ausztrál Ashleigh Bartyt a női teniszezők évzáró versenyén, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Bajnokok Versenye Arina Szabalenka

Strandkézilabda: a Szentendre nyerte a Bajnokok Tornáját

2018-06-03 23:01:04

A strandkézilabda Bajnokok Tornáját – ez a kézilabda Bajnokok Ligájának felel meg – az idén Lengyelországban rendezték meg. A nőknél a Multichem-Szentendrei NKE a tavalyi második helye után ezúttal megszerezte a trófeát.

strandkézilabda Multichem-Szentendrei NKE Bajnokok Versenye

Tenisz: Görges–Vandeweghe döntő lesz a Bajnokok Tornáján

2017-11-04 11:39:58

A német Julia Görges és az amerikai CoCo Vandeweghe jutott be a női teniszezők Bajnokok Tornájának döntőjébe a kínai Csuhajban.

tenisz Stollár Fanny Julia Görges Coco Vandeweghe Bajnokok Versenye

Tenisz: kiesett a volt világelső a Bajnokok Tornáján

2017-11-02 10:10:07

A múlt év végén még világelső Angelique Kerber két vereséggel kiesett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Bajnokok Versenye Ashleigh Barty Angelique Kerber

Tenisz: Vandeweghe győzött a Bajnokok Tornája nyitányán

2017-10-31 12:36:42

Az amerikai CoCo Vandeweghe legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Peng Su-ajt a női teniszezők évzáró versenyén, a 2.2 millió dollár összdíjazású Bajnokok Tornáján, a kínai Csuhajban.

tenisz CoCo Wandeweghe Bajnokok Versenye

RoC: Montoya a bajnok, Wehrlein nagyot bukott – videó

2017-01-22 10:45:15

Az eseményen idén bemutatkozó Juan Pablo Montoya győzelmével ért véget az autós-motoros Bajnokok Tornája (RoC), amelyet ezúttal januárban rendeztek meg, méghozzá Miamiban. A korábbi F1-es pilóta a döntőben a dán Tom Kristensent győzte le, a vert mezőnyben volt többek között Sebastian Vettel, Felipe Massa és Jenson Button is.

Sebastian Vettel Pascal Wehrlein Juan Pablo Montoya Bajnokok Versenye Tom Kristensen

Tenisz: Kvitová nyerte a Bajnokok Tornája döntőjét

2016-11-06 12:53:11

Petra Kvitová nyerte a női teniszezők idényzáró versenyét, a kínai Csuhajban rendezett, 2.2 millió dollár összdíjazású Bajnokok Tornáját.

tenisz Petra Kvitová Bajnokok Versenye

Tenisz: Konta és Kvitová is elődöntős a Bajnokok Tornáján

2016-11-04 14:11:53

Kialakult az elődöntő mezőnye a kínai Csuhajban zajló Bajnokok Tornája szezonzáró női tenisztornán.

tenisz Petra Kvitová Konta Johanna Bajnokok Versenye

Tenisz: Szvitolina győzött és továbbjutott a Bajnokok Tornáján

2016-11-03 16:59:39

Az ukrán Eelina Szvitolina győzött a 2,2 millió dollár összdíjazású Bajnokok Tornája szezonzáró női tenisztorna csütörtöki játéknapján a kínai Csuhajban, ezzel továbbjutott csoportjából.

tenisz Elina Szvitolina Bajnokok Versenye

Tenisz: nem sikerült a csoda, Babos kiesett a Bajnokok Tornájáról

2016-11-03 09:55:59

Babos Tímea két szettben kikapott a kínai Csang Suajtól a női teniszezők évzáró versenyén, a kínai Csuhajban zajló Bajnokok Tornáján, így nem jutott be az elődöntőbe.

tenisz Bajnokok Versenye Babos Tímea

Tenisz: Babos kikapott és messze került a továbbjutástól

2016-11-02 09:35:52

Babos Tímea két szettben kikapott a svájci színekben szereplő Bacsinszky Tímeától a női teniszezők évzáró versenyén, a kínai Csuhajban zajló Bajnokok Tornáján.

tenisz Bajnokok Versenye Bacsinszky Tímea Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea is indulhat a Bajnokok Tornáján!

2016-11-01 12:40:04

Babos Tímea is indulhat a női teniszezők évzáró versenyén, a kínai Csuhajban zajló Bajnokok Tornáján, ugyanis nem sokkal a keddi rajt előtt a spanyol Carla Suárez Navarro visszalépett.