Találatok a ATP Cincinnati címkére

Találatok száma: 23

Tenisz: Djokovics szettelőnyről kapott ki az elődöntőben

2019-08-18 10:58:14

A világelső szerb Novak Djokovics az elődöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyében.

Novak Djokovics Danyiil Medvegyev ATP Cincinnati

Tenisz: cincinnati meglepetés, elúszott a világelsőség

2019-08-17 22:40:07

A múlt héten még világelső Ashleigh Barty nem jutott be a fináléba a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: nagy meglepetésre Federer kiesett Cincinnatiben

2019-08-15 23:22:00

Roger Federer meglepetésre a 3. fordulóban kiesett a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében – a svájci két szettben maradt alul (6:3, 6:4) az orosz Andrej Rubljovval szemben.

tenisz Roger Federer Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: Kyrgios furcsa trükkel játszotta ki a büntetést – videó

2019-08-15 11:28:10

Mint arról beszámoltunk, a nyolcadik helyen kiemelt Karen Hacsanov három szettben legyőzte Nick Kyrgiost a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai játéknapján. A balhéiról is ismert ausztrál teniszező ezúttal is „kitett” magáért: többször összeveszett a mérkőzést vezető Fergus Murphyvel, majd különleges módszerrel oldotta meg, hogy az ütői széttöréséért ne büntessék meg.

tenisz Nick Kyrgios Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: Barty és Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott Cincinnatiben

2019-08-15 08:26:26

Az első helyen kiemelt Ashleigh Barty és a negyedikként rangsorolt Simona Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének szerdai játéknapján.

Tenisz: nem jól sikerült Murray visszatérése egyesben

2019-08-13 08:43:25

A francia Richard Gasquet két szettben legyőzte Andy Murrayt, a britek korábbi világelsőjét hétfőn a Cincinnatiban zajló tenisztorna férfiversenyének 1. fordulójában.

WTA Cincinnati Andy Murray ATP Cincinnati

Tenisz: Cilic kiemeltként rögtön kiesett Cincinnatiben

2019-08-12 23:16:51

A moldovai Radu Albot két szettben kerekedett a 14. helyen kiemelt horvát Marin Cilic fölé a Cincinnatiben zajló tenisztornán a férfiak között hétfőn. Ugyanitt a női versenyen a két évvel ezelőtti Roland Garros-bajnok, a lett Jelena Ostapenko döntő szettben búcsúzott a Kazah Julija Putyincevával szemben, szintén az első fordulóban.

WTA Cincinnati Marin Cilic ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics a cincinnati selejtező első körében búcsúzott

2019-08-10 19:19:26

Fucsovics Márton ötödik kiemeltként szombaton, magyar idő szerint délután hat órakor kezdte meg szereplését a Cincinnatiben zajló, kemény pályás, 6.7 millió dollár összdíjazású ATP 1000-es tenisztorna selejtezőjének első fordulójában az ausztrál Alexei Popyrin ellen.

tenisz Fucsovics Márton Alexei Popyrin ATP Cincinnati

Tenisz: Federer és Halep is bejutott a döntőbe

2018-08-19 09:05:08

A férfiaknál a korábbi világelső svájci Roger Federer, a nőknél pedig a jelenlegi világranglista-vezető román Simona Halep jutott másodikként döntőbe a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna szombati játéknapján.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Roger Federer ATP Cincinnati

Tenisz: Federer és Djokovics is elődöntős Cincinnatiben

2018-08-18 12:45:41

Roger Federer és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Roger Federer Novak Djokovics ATP Cincinnati

Tenisz: itt a végállomás – Fucsovics nem bírt Wawrinkával

2018-08-17 21:35:26

Fucsovics Márton két szettben (4:6, 3:6) kikapott Stan Wawrinkától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Cincinnati Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: elmosta az eső a magyarok meccseit Cincinnatiben

2018-08-17 09:01:31

Fucsovics Márton mindössze három játékot töltött a pályán, míg Babos Tímea párosmérkőzését az első szett hajrájában halasztották másnapra az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán, melynek csütörtöki versenynapján szinte végig esett az eső.

WTA Cincinnati Fucsovics Márton Babos Tímea ATP Cincinnati

Tenisz: ennyit keresett eddig Fucsovics Cincinnatiben

2018-08-16 14:33:19

Soha korábban nem szerepelt még a 3. fordulóban ATP 1000-es rangsorolású tornán Fucsovics Márton, aki csütörtökön várhatóan este 10-től lép pályára Cincinnatiben Stan Wawrinka ellen a legjobb nyolc közé jutásért. A tét jelentős: a győztes valószínűleg Roger Federer ellen készülhet az elődöntőért megküzdeni. Fucsovics számára egyébként már az eddigi remek szereplés is nagy sikert hozott: a jövő héttől pályája legjobb világranglistás helyezésének is örülhet, na meg annak is, hogy több mint 20 millió forintot már biztosan zsebre vághat.

Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Fucsovics legyőzte García-Lópezt, jöhet ismét Wawrinka

2018-08-16 07:03:03

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Guillermo García-Lópezt a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A világranglista 48. helyén álló magyar 6:7, 6:4, 7:5-re nyert a 71. helyen rangsorolt spanyol ellen.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Guillermo García-López Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: új Masters-győztest avatnak Cincinnatiben

2017-08-20 07:14:10

Biztosan új győztest avatnak az ATP 1000-es tornák történetében Cincinnatiben, ahol az ausztrál Nick Kyrgios és a bolgár Grigor Dimitrov is az első fináléjára készül ebben a kategóriában.

Nick Kyrgios Grigor Dimitrov ATP Cincinnati

Tenisz: Babosék nem bírtak Hingisékkel Cincinnatiben

2017-08-17 20:16:39

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős a csütörtöki negyeddöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női párosversenyétől.

WTA Cincinnati Martina Hingis Babos Tímea Andrea Hlavácková ATP Cincinnati

Tenisz: Serena Williams mégsem indul el Cincinnatiben

2016-08-16 08:04:05

Visszalépett az e heti cincinnati tenisztornától a címvédő Serena Williams, a női világranglista éllovasa.

tenisz Serena Williams ATP Cincinnati ATP

Tenisz: Djokovics–Federer döntő lesz Cincinnatiben

2015-08-22 21:39:39

A világelső Novak Djokovics a 6:4-re elveszített első játszma ellenére bejutott a cincinnati ATP 1000-es férfi tenisztorna döntőjébe, miután fordított Alekszandr Dolgopolov ellen. A szerb ellenfele Roger Federer lesz vasárnap.

tenisz Novak Djokovics Alekszandr Dolgopolov ATP Cincinnati

Tenisz: Nadalt honfitársa verte meg, Murray nehezen nyert

2015-08-21 07:37:43

A Cincinnatiben zajló ATP-tenisztorna nyolcaddöntőjében búcsúzott Rafael Nadal. A 8. helyen kiemelt spanyolt honfitársa, Feliciano López búcsúztatta. Nadal kemény pályás tornán legutóbb 2014 tavaszán, Miamiban jutott el legalább az elődöntőig, azóta egyszer sem került négy közé.