Találatok a ATP címkére

Találatok száma: 235

US Open: Az ATP korrupt, ezért nem izgatom magam – Kyrgios

2019-08-28 10:52:47

Bár három szettben legyőzte az amerikai Steve Johnsont, nem múlt el botrány nélkül a US Open legutóbbi napja Nick Kyrgios ausztrál teniszező számára. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón korruptnak nevezte az ATP-t.

korrupció US Open Steve Johnson Nick Kyrgios ATP

Tenisz: negyeddöntőbe jutottak Babosék Torontóban

2019-08-08 23:03:33

A Babos Tímea, Anett Kontaveit kettős negyeddöntőbe jutott a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Toronto ATP

Tenisz: Balázs két év után ismét főtáblás külföldi ATP-tornán

2019-07-15 18:17:29

Balázs Attila feljutott a főtáblára az umagi ATP 250-es tornán, mivel a horvátországi salakpályás viadal selejtezőjének második fordulójában 6:2, 6:4-re legyőzte a német Rudolf Mollekert.

tenisz Balázs Attila ATP

Tenisz: Kyrgios többmilliós pénzbüntetést kapott

2019-06-21 21:42:41

Sportszerűtlen viselkedés miatt 17 500 dollárra (ötmillió forintra) büntette meg a teniszező Nick Kyrgiost a versenyeket szervező ATP.

Nick Kyrgios ATP

Tenisz: Fucsovics három meccslabdáról fordítva nyert Stuttgartban

2019-06-12 16:47:49

Fucsovics Márton bejutott a stuttgarti férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel döntő szettben legyőzte a 4. helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Stuttgart Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP

Tenisz: hivatalos ATP-torna lesz az idei Laver-kupa

2019-05-24 11:47:09

Az idei tenisz Laver-kupa bekerült a férfiversenyeket tömörítő ATP hivatalos tornái közé.

tenisz Laver-kupa ATP

Tenisz: Genfben kiesett a tavalyi döntős Gojowczyk

2019-05-20 21:35:02

A tavalyi döntős Peter Gojowczyk már a nyitófordulóban búcsúzott a genfi salakpályás férfi tenisztornán: a német játékost a szerb Janko Tipsarevic győzte le hétfőn két játszmában. Gojowczyk a tavalyi fináléban Fucsovics Mártontól kapott ki.

tenisz Peter Gojowczyk Fucsovics Márton ATP Genf ATP

Tenisz: Fucsovics egy, Babos tíz hellyel került hátrébb

2019-05-20 10:18:52

A múlt heti, nagyszombati tornán nyolcaddöntős Babos Tímea tíz helyet rontva a 138. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján. Fucsovics Márton a férfiaknál egy pozícióval esett vissza, így a 38.

tenisz világranglista tenisz WTA ATP

Tenisz: Federer sérülés miatt nem állt ki a negyeddöntőre

2019-05-17 14:46:33

Még a negyeddöntő előtt visszalépett az 5.79 millió euró összdíjazású salakpályás tenisztornán Roger Federer, aki lábsérülés miatt feladta a Sztefanosz Cicipasz elleni mérkőzést.

tenisz Roger Federer ATp ATP Róma

Tenisz: Nadal két szoros szettben jutott elődöntőbe

2019-04-26 22:18:48

Mind a négy kiemelt játékos megnyerte a negyeddöntőjét a 2.7 millió euró (850 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz WTA Stuttgart WTA Isztambul WTA Rafael Nadal ATP Barcelona

Tenisz: Djokovics és Nadal is könnyedén nyert Monte-Carlóban

2019-04-18 16:42:37

A világelső Novak Djokovics és a 11-szeres bajnok Rafael Nadal is könnyed győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe az 5.2 millió euró (1.6 milliárd forint) összdíjazású monte-carlói salakpályás férfi tenisztornán.

Tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Monte-Carlo ATP

Tenisz: százak ünnepelték hétfőn Györe Lászlót Zentán

2019-03-18 19:21:18

A vajdasági Zenta városa rendkívül büszke lehet sportolóira. Nemanja Nikolics, a Chicago Fire csatára és a világbajnok birkózó Nemes Viktor előtt a népszerűségi versenyben talán átvette a vezetést Györe László teniszező, akit hétfőn több száz zentai fogadott a város főterén található szökőkútnál.

ünneplés Zenta Györe László ATP

Tenisz: Thiem legyőzte Federert az Indian Wells-i döntőben

2019-03-18 07:20:08

Nem sikerült a rekord, a hatodik Indian Wells-i tornagyőzelem Roger Federernek, a svájci teniszező ugyanis három szettben kikapott a 7. helyen kiemelt osztrák Dominic Thiemtől a tenisztorna férfi egyesének döntőjében.

tenisz Roger Federer Indian Wells Dominic Thiem ATp ATP Indian Wells

Tenisz: 2020-tól minden ATP-tornán mérik a szervaidőt

2019-03-13 20:17:27

A profi férfi teniszezők tornáit szervező ATP szerdán bejelentette, hogy jövőre minden viadalukon alkalmazzák majd azt a rendszert, amely méri a szervák előtt rendelkezésre álló időt.

tenisz ATP

Tenisz: Struff nagyon meglepte Alexander Zverevet

2019-03-11 23:57:49

Pályafutása egyik legnagyobb győzelmét aratta a német Jan-Lennard Struff, aki 70 perc alatt két játszmában elbúcsúztatta a harmadik helyen kiemelt honfitársát, Alexander Zverevet Indian Wellsben.

tenisz WTA Indian Wells WTA Jan-Lennard Struff Alexander Zverev ATP Indian Wells

Tenisz: Halep sima siker helyett szenvedve jutott tovább

2019-03-10 21:43:14

A vártnál nehezebben jutott tovább az Indian Wellsben zajló női tenisztorna harmadik fordulójából a világranglista második helyén álló Simona Halep. A román teniszező egy óra ötven perces csatában 7:6, 7:5-re verte meg az ukrán Katerina Kozlovát.

tenisz WTA Indian Wells WTA Simona Halep ATp ATP Indian Wells

Tenisz: két győzelem egy napon, trófea a jutalom

2019-01-05 13:23:44

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka nyerte meg a sencseni női tenisztornát, mivel a döntőben legyőzte az amerikai Alison Riske-et.

WTA Oszaka Naomi Nisikori Kei Leszja Curenko Arina Szabalenka Alison Riske

Tenisz: Fucsovics most az ön segítségével győzhet le mindenkit

2018-11-02 09:27:25

Péntek éjfélig lehet szavazni különböző kategóriákban az ATP hivatalos oldalán az év férfi teniszezőire. Akár Fucsovics Márton is díjat zsebelhet be, miért ne lehetne ő a szurkolók kedvence?!

tenisz Fucsovics Márton ATP

Tenisz: Roger Federer negyeddöntős Svájcban

2018-10-25 21:29:10

Az első helyen kiemelt svájci Roger Federer a negyeddöntőbe jutott a kemény pályás bázeli férfi tenisztornán.

tenisz Roger Federer Alexander Zverev ATP

Tenisz: Kukuskin szerint Fucsovics sokkal jobb, mint néhány éve volt

2018-10-25 18:42:32

A korábbi két találkozójukhoz képest teljesen más mérkőzésre számít a Fucsovics Márton elleni negyeddöntőben Mihail Kukuskin a bécsi kemény pályás tenisztornán.