Találatok a Atlanta címkére

Találatok száma: 26

A fájdalmak városa – Bergamo átélte a csodát, majd a poklok poklát

2020-05-19 10:42:31

Bergamo átélte a csodát az Atalanta szárnyalásával, a környéket fokozottan sújtó koronavírus-járvány azonban keserves időszakot hozott a helyieknek.

koronavírus Serie A Bergamo Atlanta

Az életüket adták volna az éremért – így ért fel az atlantai dobogóra a Laurencz-csapat

2020-03-26 21:19:20

A koronavírus-járvány miatti mérkőzéshiány idején a Magyar Kézilabda-szövetség ötrészes sorozatban tekint vissza a női olimpiai kézilabdatornákra. A második részben az 1996-os ötkarikás játékok történései kerültek sorra.

olimpia női kézilabda magyar női kézilabda-válogatott Laurencz László Atlanta

Tenisz: John Isner ismét barátjával döntőzik Atlantában

2018-07-29 10:09:13

Két amerikai teniszező, az első helyen kiemelt, címvédő John Isner és a nyolcadikként rangsorolt Ryan Harrison jutott a 668 ezer dollár (186.1 millió forint) összdíjazású atlantai kemény pályás férfitorna döntőjébe.

tenisz férfi tenisz Ryan Harrison John Isner Atlanta ATP

Videó: így omlik össze néhány másodperc alatt egy 80 ezres aréna

2017-11-20 20:56:12

Huszonöt évvel a megnyitó után kontrollált robbantás segítségével porig rombolták a legendás Georgia Dome-ot, miután a közvetlen szomszédságában álló, 2017 augusztusában átadott ultramodern Mercedes-Benz Stadion miatt már nincs rá szükség.

Georgia Dome Atlanta Falcons Atlanta

MLS: megvan, hol rendezik a jövő évi All Star-mérkőzést

2017-10-24 12:05:44

Jövőre Atlantában rendezik az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) legjobbjait felvonultató All Star-mérkőzést. Az MLS keddi bejelentése szerint további három pályázó volt a találkozóra, de ezeket nem hozták nyilvánosságra.

MLS Atlanta

Tenisz: 8 év után nem amerikai kézben az atlantai trófea

2016-08-07 22:08:04

A riói olimpiától önként visszalépő Nick Kyrgios nyerte meg az atlantai kemény pályás tenisztornát, a döntőben 7:6, 7:6-ra legyőzve az előző három kiírást megnyerő John Isnert.

tenisz Nick Kyrgios John Isner Atlanta

Videó: örült a büntetőnek, brutálisan megalázták – 18+

2016-06-08 14:24:09

Argentínában sehol sem viccelnek a drukkerek, ha a futballról van szó, még a harmadosztályban sem! A Platense–Atlanta meccsről a vendégek távoztak győzelemmel, miután a hajrában kaptak egy büntetőt, és értékesítették is azt. Az Atlanta egyik drukkere annyira örült a megadott tizenegyesnek, hogy a lelkesedése a hazaiak szurkolóinak is szemet szúrt, és előbb összeverték a férfit, majd levetkőztették, és meztelenül kidobták a stadionból.

videó argentin foci Platense Atlanta Argentína 18+

Tenisz: Isnernek sikerült az atlantai mesterhármas

2015-08-02 22:23:14

Sorozatban harmadszor is John Isner győzelmével ért véget az atlantai kemény pályás tenisztorna, miután az amerikai óriás 6:3, 6:3-ra megverte a döntőben a ciprusi Markosz Bagdatiszt.

tenisz Markosz Bagdatisz John Isner Atlanta

Tenisz: harminchárom ásszal ment tovább a címvédő

2015-07-31 09:18:38

A címvédő, hazai közönség előtt szereplő John Isner 33 ászt ütve jutott be a negyeddöntőbe csütörtökön az 586 ezer dollár összdíjazású, atlantai keménypályás férfi tenisztornán.

tenisz Radek Stepánek John Isner Atlanta

Gyűlöli „pokoli” életét a férfi, aki legutóbb legyőzte Mayweathert

2015-04-06 10:39:05

A The New York Times megkereste azt a bolgár férfit, és beszélgetett is vele, aki eddigi utolsó emberként le tudta győzni a ringben az évszázad bokszmérkőzésére, a Manny Pacquiao elleni csúcsütközetre készülő amerikai ökölvívót, Floyd Mayweathert. Kettejük élete a 19 évvel ezelőtti találkozás óta totálisan ellentétes irányban haladt.

olimpia boksz Szerafim Todorov Floyd Mayweather Bulgária Atlanta

Tenisz: Mónaco továbblépett, majd sajtot vizsgált

2014-07-21 23:59:06

Könnyedén vette az első akadályt, és továbblépett a legjobb 16 közé a svájci Gstaadban rendezett 426 605 euró összdíjazású ATP-tornán Juan Mónaco, majd mivel a könnyed győzelem alatt nem fáradt el, látogatást tett egy sajtgyárban is.

tenisz Umag Gstaad Baki Atlanta ATP

Tenisz: majd' háromórás csata, Isner meccslabdákról fordított

2013-07-29 00:45:44

John Isner győzelmével zárult az Atlantában megrendezett kemény pályás férfi tenisztorna. Az első helyen kiemelt amerikai versenyző a döntőben 6:7, 7:6, 7:6-ra nyert a másodikként rangsorolt dél-afrikai Kevin Anderson ellen – akinek a harmadik játszmában 6:5-nél két meccslabdája is volt –, így a 2010-es és a 2011-es elveszített finálét követően most megnyerte a viadalt.

tenisz Kevin Anderson John Isner Atlanta

Leesett a kissrác álla az Atlanta-cheerleadertől - videó

2012-11-22 15:51:08

Igencsak színpadiasra sikeredett ennek a kissrácnak a reakciója, miután az Atlanta–Washington NBA-mérkőzésen egy játékmegállásnál a helyi hoszteszlányok elkezdtek nasikat árusítani. Egy biztos, valóban szemrevaló hölgyemény volt, akit így megbámult a kissrác.

kissrác cheerleader Washington Atlanta

Tenisz: Roddick 1:6-ról állt fel, és nyert Atlantában

2012-07-23 00:27:30

Akárcsak a John Isner elleni elődöntőben, a fináléban is háromszettes küzdelemben győzött Andy Roddick az atlantai kemény pályás férfi tenisztornán. Ellenfele, a luxemburgi Gilles Müller 6:1-re megnyerte az első játszmát, ám a másodikban Roddick összeszedte magát, és miután a tie-break első hat pontját ő nyerte meg, már nem volt kérdés, hogy ki is egyenlít. A harmadik szettben megtört Müller lendülete, aki ezzel élete harmadik ATP-fináléját is elveszítette.

Andy Roddick Atlanta Gilles Müller döntő tenisz

Káosz az elüzletesített atlantai aranyolimpián

2012-07-04 00:41:22

Az újkori játékok százéves történetében nem sok olimpia (de a második világháborút követően biztosan egy sem) szolgált annyi fölöttébb kínos meglepetéssel, mint az atlantai. S mindezt két ragyogó hangulatú előzmény után... Az amerikaiak (vélhetően) megvásárolták maguknak, szép pénzt is kerestek vele, ám a résztvevőknek (sajtósoknak, sportolóknak, kísérőknek) kellemetlenségből is bőven jutott. Persze mindezt remek versenyzők kiváló produkciója sok tekintetben feledtette – a tévék képernyője előtt ülő, a problémáktól megkímélt milliók számára mindenképpen –, és nekünk, magyaroknak is akadnak szép emlékeink, gondoljunk csak a 7 arany-, a 4 ezüst- és a 10 bronzéremre.

robbantás olimpia káosz Rózsa Norbert Naim Süleymanoglu Muhammad Ali

Tenisz: Mardy Fish két héten belül második tornagyőzelmét aratta

2010-07-26 01:04:46

Az amerikai Mardy Fish nyerte meg az atlantai férfi tenisztornát, miután a fináléban három szettben legyőzte honfitársát, John Isnert. Fish 11. tornadöntőjén a hatodik sikerét könyvelhette el, és remek formának, hiszen két hete Newportban – még füves pályán – is győzni tudott.

tenisz Mardy Fish John Isner Atlanta

Tenisz: John Isner dél-afrikai játékossal elődöntőzik Atlantában

2010-07-24 00:27:45

Lejátszották az atlantai férfi tenisztorna első két elődöntőjét, így eldőlt, hogy az egyik elődöntőt a dél-afrikai Kevin Anderson és a hazai körülmények között játszó John Isner játssza majd. Anderson a szlovák Lukás Lackót, míg az amerikai honfitársát, Michael Russellt verte meg két játszmában.

Kijelölték az All Star-csapatokat, a meghívottak fele kanadai

2008-01-15 00:00:25

Kijelölték az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) január 27-i, atlantai All Star-gáláján szereplő csapatokat. A bajnokságban érdekelt valamennyi, 30 együttes ad játékost, a listavezető Detroit Red Wings négy hokissal képviselteti magát a csillagok csatáján.

All Star-gála Atlanta

Mexikó: gólnélküli döntetlen a bajnoki döntő első mérkőzésén

2007-12-14 00:00:09

Nem született gól a mexikói labdarúgó-bajnokság döntőjének első mérkőzésen a Pumas UNAM - Atlanta meccsen.

Atlanta Pumas

NBA: Clevelandben 21 ponttal nyert a Cavaliers ellen a Nets

2007-12-12 00:00:08

Az NBA, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság alapszakaszának 35. játéknapján az előző sorozatban döntőt játszó Cavaliers hazai pályán, Clevelandben szenvedett 21 pontos vereséget a közel sem félelmetes New Jersey Nets csapatától.