Találatok a Athletic Bilbao címkére

Találatok száma: 611

La Liga: az Espanyol maradt az utolsó helyen

2020-02-23 13:04:12

A Granada idegenben 3–0-ra legyőzte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában. Az Athletic Bilbao sorozatban a 10. bajnokiját sem tudta megnyerni, ezúttal a Deportivo Alavés otthonában kapott ki 2–1-re. Hasonló különbségű vereséget szenvedett a sereghajtó Espanyol a Valladolid vendégeként.

spanyol foci Valladolid Osasuna La Liga Granada Espanyol

La Liga: ezúttal is kikapott a már 9 bajnoki óta nyeretlen Bilbao

2020-02-16 20:15:41

Újabb vereséget szenvedett hazai pályán az Athletic Bilbao a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) élvonalának 24. fordulójában (0–1). Az ellenfél az Osasuna volt, amely győzelmével pontszámban beérte a táblázaton.

Osasuna La Liga Athletic Bilbao

Király-kupa: a Bilbao egygólos előnyt szerzett az elődöntőben

2020-02-12 23:22:38

A spanyol Király-kupa elődöntőjének odavágóján az Athletic Bilbao 1–0-ra legyőzte a Granadát.

spanyol Király-kupa Granada Athletic Bilbao

La Liga: parázs végjáték, a Real Sociedad nyerte a baszk rangadót

2020-02-09 15:51:38

A csütörtöki kupabravúrok után ezúttal egymással csapott össze a Real Sociedad és az Athletic Bilbao a La Liga 23. fordulójában. Sokáig csendesen csordogált a baszkföldi rangadó, a végén a hazaiak jöttek ki jobban az adok-kapokból (2–1).

spanyol bajnokság Real Sociedad La Liga Athletic Bilbao

Király-kupa: kisorsolták az elődöntő párosítását

2020-02-07 14:32:04

Az FC Barcelonát búcsúztató Athletic Bilbao a Granadával, a Real Madridot kiejtő Real Sociedad a másodosztályú Mirandés együttesével találkozik a labdarúgó spanyol Király-kupa elődöntőjében.

spanyol foci sorsolás Real Sociedad Mirandés Király-kupa Granada

Athletic Bilbao: nézőcsúcs és Barcelona-verés

2020-02-06 18:00:51

Nem várt könnyű feladat a Barcelonára a Király-kupa negyeddöntőjében, az Athletic Bilbao otthonában, és a baszk csapat Inaki Williams hajrábeli góljával ki is ütötte a kupából a jóval esélyesebb csapatot!

onlive! követítés Spanyol Kupa Király-kupa Inaki Williams Barcelona

La Liga: Baszkföldön nyert a Getafe, ezzel fellépett a tabella 3. helyére

2020-02-02 17:49:50

Újabb idegenbeli sikert aratott a Getafe a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában: vasárnap délután az Athletic Bilbao otthonában győzött 2–0-ra. A hosszú hetek óta nyeretlen baszk csapat ugyan mezőnyfölényben futballozott, a gólokat azonban a madridiak szerezték.

La Liga Getafe Athletic Bilbao

Király-kupa: a Bilbaót álomnyaralás helyett túlórával várta Tenerife

2020-01-28 22:37:33

Iago Herrerín kiállítása miatt már a 2. percben emberhátrányba került a Bilbao, amely ellen még egy (majd a ráadásban még egy) tizenegyest is befújtak, végül a 2–2-es rendes játékidő és a kétszer tizenöt perc hosszabbításban kialakult 3–3 után a szétlövésben jutott tovább a baszk csapat.

spanyol labdarúgás Tenerife Spanyol Kupa Király-kupa Athletic Bilbao

La Liga: továbbra is nyeretlen az Espanyol hazai pályán

2020-01-25 14:59:38

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 21. fordulójának szombat kora délutáni mérkőzésén az Espanyol hazai pályán 1–1-re végzett az Athletic Bilbaóval.

spanyol foci La Liga Espanyol Athletic Bilbao

Király-kupa: Griezmann góljával az utolsó percben továbbment a Barca

2020-01-22 20:57:04

A labdarúgó Spanyol Kupában a Barcelona Antoine Griezmann duplájával fordított, és 2–1-re legyőzte a harmadosztályú UD Ibizát az utolsó pillanatokban.

Spanyol Kupa Ibiza Elche Barcelona Athletic Bilbao

La Liga: két Bilbao-játékos talált be, mégsem nyertek Sevillában

2020-01-03 21:12:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a Valladolid 2–2-es döntetlent játszott a Leganésszel, ikszelt egymással a Sevilla és a Athletic Bilbao is.

Valladolid Sevilla Leganés La Liga Enes Ünal Athletic Bilbao

A Real Madridot megviccelték a Bernabéu kapufái

2019-12-22 20:50:26

Nem tudott nyerni idei utolsó mérkőzésén a Real Madrid, a La Liga 18. fordulójának záró mérkőzésén, a Bilbao ellen ugyanis odahaza 0–0-ra végeztek a madridiak, de úgy, hogy háromszor is a kapufa mentette meg a góltól a vendégeket.

onlive! közvetítés Ton Kroos Real Madrid Nacho Luka Jovics

La Liga: Herrera sokáig mindent védett, mégis nyert az Atlético

2019-12-14 20:02:46

Megszakította rossz bajnoki szériáját az Atlético Madrid: Diego Simeone csapata szombat késő este hazai pályán 2–0-ra megverte az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában.

La Liga Eibar Athletic Bilbao

La Liga: nyert a Betis, Joaquín 18 perc alatt történelmet írt

2019-12-08 15:12:20

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén a Betis némi meglepetésre 3–2-re legyőzte az Athletic Bilbaót úgy, hogy a találkozó 20. percében már 3–0-ra vezetett a 38 évesen és 140 naposan mesterhármast szerző Joaquín triplájával – ennél idősebben a spanyol élvonalban ezt még senki sem tette meg korábban.

La Liga Joaquín Betis Athletic Bilbao

Topligák: Messi a legkevésbé nélkülözhető mezőnyjátékos

2019-12-02 18:10:20

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legfrissebb tanulmányában azt vizsgálta, hogy az öt topliga klubjai milyen csapatépítési stratégiákat alkalmaznak a 2010-es években. A hétfőn publikált kutatási eredmények egyik megállapítása: a mezőnyjátékosok közül Lionel Messi (Barcelona) az a labdarúgó, aki ebben az időszakban a legtöbb időt töltötte a pályán egyazon klub bajnoki mérkőzésein.

topligák Steve Mandanda Lionel Messi CIES Athletic Bilbao

Kép: a bilbaói pályán mondtak Miatyánkot 1956-ban a forradalom áldozataiért

2019-12-02 14:15:38

Kivételes fotóritkaság került elő az 1956 novemberében Bilbaóban játszó Honvédról: a San Mamés Stadionban imát mondtak a forradalom áldozataiért, a képen az ötvenes évek magyar futballcsillagai közül is többen összekulcsolt kézzel láthatók.

forradalom Népsport Honvéd Budapest Athletic Bilbao 1956

La Liga: Bilbaóban is kikapott a Granada, és már csak a 9.

2019-12-01 16:46:04

A Granada 2–0-ra kikapott az Athletic Bilbao vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának vasárnapi játéknapján. A hazaiak Raúl Garcia büntetőjével szereztek vezetést a 41. percben, a végeredményt Yuri Berchiche állította be a 83. percben.

spanyol foci La Liga Granada Athletic Bilbao

La Liga: a Real elleni siker óta először nyert a Mallorca

2019-11-10 13:46:17

A Mallorca 3–1-re legyőzte hazai környezetben a Villarrealt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén.

spanyol foci Villarreal Mallorca Levante La Liga Athletic Bilbao

La Liga: betalált a volt újpesti, a Sociedad nem érte utol a Barcát

2019-10-30 20:45:11

A Valencia és a Sevilla összecsapása 1–1-es döntetlennel zárult a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának rangadóján.

spanyol foci Valencia Sevilla Real Sociedad Levante La Liga

La Liga: három forduló után ismét győzött az Atlético Madrid

2019-10-26 22:19:13

Három meccs után ismét győzött az Atlético Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokságban (La Liga): a „matracosok” a 10. fordulóban 2–0-ra megverték az Athletic Bilbaót hazai környezetben.