Találatok a Ashleigh Barty címkére

Találatok száma: 25

Tenisz: Fucsovics kettő, Babos egy helyet javított a világranglistán

2019-07-15 09:36:28

Fucsovics Márton két helyet javítva legutóbbi pozícióján a 49. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. A hétfőn kiadott rangsort továbbra is Novak Djokovics vezeti, aki vasárnap megvédte címét Wimbledonban. A nőknél továbbra is az ausztrál Ashleigh Barty áll az élen, Babos Tímea egy helyet javítva a 124., párosban egyet rontva a harmadik helyet foglalja el.

tenisz világranglista tenisz Novak Djokovics Fucsovics Márton Babos Tímea Ashleigh Barty

Wimbledon: kiesett a női világelső, majd a 15 éves tehetség is

2019-07-08 13:59:15

Kiesett a világelső Ashleigh Barty a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének negyedik fordulójában: a Roland Garros-győztes ausztrál az amerikai Alison Riske-től kapott ki három játszmában, 1 óra 37 perces mérkőzésen. Később a hetedikként kiemelt Simona Halep is bejutott a legjobb nyolc közé, ő a torna meglepetésembere, a 15 esztendős Cori Gauff ellen diadalmaskodott 6:3, 6:3-ra.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Cori Gauff Ashleigh Barty

Wimbledon: a női világelső Barty egy óra alatt nyert

2019-07-04 14:17:46

A női világelső Ashleigh Barty 56 perc alatt biztosította helyét a legjobb 32 között a wimbledoni teniszbajnokságon. Az ausztrál játékos a csütörtöki második fordulóban a belga Alison Van Uytvanck (58.) felett diadalmaskodott két játszmában.

tenisz Wimbledon 2019 Wimbledon Ashleigh Barty Alison Van Uytvanck

Wimbledon: Federer ráijesztett rajongóira; jöhet a Nadal–Kyrgios

2019-07-02 17:17:20

Roger Federer az első játszmát elveszítette, de végül négy szettben (3:6, 6:1, 6:2, 6:2) legyőzte a dél-afrikai Lloyd Harrist a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének első fordulójában. Az első tíz kiemelt közül Alexander Zverev és Sztefanosz Cicipasz után Dominic Thiem is kiesett, míg Rafael Nadal három-, Nick Kyrgios ötjátszmás, Jo-Wilfried Tsonga ötvennyolc perces (!) meccset nyert meg. A hölgyeknél továbbjutott a világelső Ashleigh Barty, a címvédő Angelique Kerber és a hétszeres győztes Serena Williams, búcsúzott viszont a 2017-es bajnok Garbine Muguruza.

tenisz Wimbledon Serena Williams Roger Federer Rafael Nadal Nick Kyrgios

Tenisz: a világelső Barty visszalépett az eastbourne-i tornától

2019-06-24 15:18:45

Sérülés miatt visszalépett az e heti eastbourne-i füves pályás tenisztorna női versenyétől a világelső Ashleigh Barty.

visszalépés WTA Eastbourne Ashleigh Barty

Tenisz: nyert Birminghamben, Barty az új világelső!

2019-06-23 17:44:03

Az ausztrál Ashleigh Barty nyerte meg az egymillió dollár (287 millió forint) összdíjazású birminghami füves pályás női tenisztornát, ezzel hétfőtől ő lesz a világranglista új éllovasa.

Oszaka Naomi Julia Görges Ashleigh Barty

Tenisz: Federer 13-adszor döntős a hallei tornán

2019-06-22 17:42:32

Tizenharmadik alkalommal jutott be a hallei füves pályás tenisztorna döntőjébe Roger Federer, aki a szombati elődöntőben a francia Pierre-Hugues Herbert-t győzte le két játszmában, 6:3, 6:3-ra. A svájci kiválóság a vasárnapi fináléban a belga David Goffinnel mérkőzik meg.

tenisz Roger Federer Pierre-Hugues Herbert Feliciano López Ashleigh Barty ATP Halle

Nem volt kérdés: Barty lett a Roland Garros női bajnoka

2019-06-08 14:46:55

A francia nyílt teniszbajnokságon a viadal 8. kiemeltje, az ausztrál Ashleigh Barty nyerte meg a női egyes döntőjét miután a világranglistán 38., nem kiemelt, 19 éves cseh Markéta Vondrousová ellen 70 perc alatt 6:1, 6:3-ra diadalmaskodott.

tenisz női egyes Roland Garros Markéta Vondrousová Ashleigh Barty

Roland Garros: szürreális mérkőzésen döntős Barty

2019-06-07 12:04:09

Ashleigh Barty valami egészen valószínűtlen mérkőzésen, három szettben diadalmaskodva a 17 éves Amanda Anisimova ellen jutott be a francia nemzetközi teniszbajnokság döntőjébe, amelyben a cseh Markéta Vondrousová lesz az ellenfele, aki két szettben győzte le Konta Johannát.

Roland Garros Markéta Vondrousová Ashleigh Barty Amanda Anisimova

Roland Garros: Nisikori a kiesés széléről kapaszkodott vissza

2019-06-03 13:05:01

Kiesett az amerikai Sofia Kenin és a cseh Katerina Siniaková a Francia nemzetközi teniszbajnokság női versenyének nyolcaddöntőjében.

tenisz Sofia Kenin Serena Williams Roland Garros Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Barty bizonyult a legjobbnak Miamiban

2019-03-30 19:51:20

A 22 éves ausztrál Ashleigh Bartyt nyerte meg a miami mestertornát, miután két szettben 7:6, 6:3 arányban legyőzte a világranglista 5. helyén álló Karolína Plískovát a WTA-torna döntőjében.

WTA Tenisz Karolína Plísková Ashleigh Barty

Tenisz: visszatért a világelső, majd azonnal kiesett

2019-01-09 12:59:19

A világelső Simona Halep a nyolcaddöntőben kiesett a sydneyi kemény pályás tenisztorna női versenyében.

Simona Halep Ashleigh Barty

Női tenisz: Ashleigh Barty nyerte meg a Bajnokok Tornáját

2018-11-04 13:25:13

Az ausztrál Ashleigh Barty nyerte a női teniszezők évzáró versenyét, a 2.2 millió dollár (636 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornáját a kínai Csuhajban, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte a hazai közönség előtt szereplő Vang Csiangot.

tenisz női tenisz Vang Csiang Bajnokok Versenye Ashleigh Barty

WTA-vb: Mentális erő, akarat és felemelt fej kellett a sikerhez – Babos

2018-10-27 19:19:54

Mint ismert, a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán óriási csatában kiharcolta a helyét a női tenisz-világbajnokság fináléjában: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

tenisz WTA-vb Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea Ashleigh Barty

WTA-vb: Babosék drámai meccsen jutottak döntőbe!

2018-10-27 17:34:29

Óriási csatában harcolta ki a helyét a fináléban a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

2018-09-10 00:23:06

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

női páros US Open 2018 US Open Tenisz Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe

US Open: Babosék három meccslabdáról bukták el a döntőt

2018-09-09 17:38:08

Az amerikai nemzetközi nyílt teniszbajnokság női páros döntőjében a 2. helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős döntő szett tie-breakben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párostól. A mérkőzésen Baboséknak három meccslabdájuk volt, ám Bartyék mindet hárítani tudták.

női páros US Open 2018 US Open Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea

Tenisz: fináléban a világelső Halep Montrealban

2018-08-11 23:22:24

A világranglista-vezető Simona Halep jutott be elsőként a 2.8 millió dollár (781.3 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női tenisztorna fináléjába.

tenisz Simona Halep Ashleigh Barty ATP Montreal

Tenisz: visszavonult a Roland Garros korábbi bajnoka

2018-04-11 02:18:36

Bejelentette visszavonulását az ausztrálok korábbi Grand Slam-győztes teniszezője, Casey Dellacqua. A 33 éves sportoló azzal indokolta a döntését, hogy szeretne több időt a családjával tölteni.

visszavonulás tenisz Casey Dellacqua Ashleigh Barty

Tenisz: kiesett a volt világelső a Bajnokok Tornáján

2017-11-02 10:10:07

A múlt év végén még világelső Angelique Kerber két vereséggel kiesett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.