Találatok a Ashleigh Barty címkére

Találatok száma: 10

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

2018-09-10 00:23:06

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

női páros US Open 2018 US Open Tenisz Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe

US Open: Babosék három meccslabdáról bukták el a döntőt

2018-09-09 17:38:08

Az amerikai nemzetközi nyílt teniszbajnokság női páros döntőjében a 2. helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős döntő szett tie-breakben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párostól. A mérkőzésen Baboséknak három meccslabdájuk volt, ám Bartyék mindet hárítani tudták.

női páros US Open 2018 US Open Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea

Tenisz: fináléban a világelső Halep Montrealban

2018-08-11 23:22:24

A világranglista-vezető Simona Halep jutott be elsőként a 2.8 millió dollár (781.3 millió forint) összdíjazású montreali kemény pályás női tenisztorna fináléjába.

tenisz Simona Halep Ashleigh Barty ATP Montreal

Tenisz: visszavonult a Roland Garros korábbi bajnoka

2018-04-11 02:18:36

Bejelentette visszavonulását az ausztrálok korábbi Grand Slam-győztes teniszezője, Casey Dellacqua. A 33 éves sportoló azzal indokolta a döntését, hogy szeretne több időt a családjával tölteni.

visszavonulás tenisz Casey Dellacqua Ashleigh Barty

Tenisz: kiesett a volt világelső a Bajnokok Tornáján

2017-11-02 10:10:07

A múlt év végén még világelső Angelique Kerber két vereséggel kiesett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Bajnokok Tornája Ashleigh Barty Angelique Kerber

Tenisz: rosszul kezdett az első kiemelt a Bajnokok Tornáján

2017-11-01 12:16:08

Az első helyen kiemelt Kristina Mladenovic vereséggel kezdett a női teniszezők évzáró versenyén, a Bajnokok Tornáján a kínai Csuhajban.

tenisz Sloane Stephens Magdaléna Rybáriková Kristina Mladenovic Ashleigh Barty Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Querrey legyőzte Nadalt az acapulcói döntőben

2017-03-05 13:32:19

Sam Querrey nyerte az 1.634 millió dollár (457 millió forint) összdíjazású acapulcói kemény pályás férfi tenisztornát, miután a szombati döntőben legyőzte a kétszeres bajnok Rafael Nadalt.

Sam Querrey Rafael Nadal Leszja Curenko Ashleigh Barty tenisz

Wimbledon: tajvani, kínai győzelem női párosban

2013-07-06 21:26:31

Tajvani, kínai győzelem született a női párosok versenyében a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokságon. A fináléban a Hszie Szu-vej, Peng Su-aj kettős két játszmában győzte le az Ashleigh Barty, Casey Dellacqua ausztrál duót.

tenisz Wimbledon Peng Su-aj Hszie Szu-vej Casey Dellacqua Ashleigh Barty

Hopman-kupa: 16 éves lány oktatta a Garros-bajnokot

2013-01-03 13:46:10

Ausztrália 2–1-re legyőzte Olaszországot a tenisz Hopman-kupa A-csoportjában.

tenisz Olaszország Hopman-kupa Francesca Schiavone Bernard Tomic Ausztrália

Tenisz: ausztrál sikerrel folytatódott a Hopman-kupa

2012-12-29 17:18:04

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A dél-afrikaiakat felülmúló spanyolok után a vendéglátó ausztrálok is sikerrel vették az első akadályt a Hopman-kupa, a teniszezők nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságának szombati nyitónapján, Perth-ben. A házigazdák a németek együttesét győzték le 3–0-ra.