Találatok a Arturo Vidal címkére

Találatok száma: 164

Vb 2018: döbbenetes névsor, itt a lemaradók álomcsapata!

2017-12-05 18:14:39

Mint ismert, december elsején elkészítették a 2018-as, oroszországi labdarúgó-világbajnokság csoportbeosztását. Nincs tehát már visszaút, nem lesz ott a tornán többek közt Olaszország, Hollandia, Chile és Wales sem. Ez pedig azt jelenti, igazi klasszisok nézhetik a tévéből a meccseket velünk együtt. Hogy kikről is van szó? Íme, a vb-ről lemaradók álomcsapata! Vitatkozni kommentben természetesen ér!

világbajnokság  videó  vb 2018  Pierre-Emerick Aubameyang  Marek Hamsík  Marco Verratti

Bayern: a Chelsea a bajorok sztárját szemelte ki?

2017-11-10 14:18:25

Angol sajtóhírek szerint Arturo Vidal, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bayern München középpályása télen elhagyhatja a csapatot és Londonba költözhet.

Leon Goretzka  Chelsea  Bayern München  Arturo Vidal  Antonio Conte

BL: A csoportelsőség csupán vágyálom – Heynckes

2017-11-01 11:40:21

Új klubrekordot állított fel Jupp Heynckes, a Bayern München labdarúgócsapatának edzője, aki pár év kihagyással ugyan, de ott folytatta, ahol abbahagyta: kedden zsinórban a hetedik mérkőzését nyerte meg a Bajnokok Ligájában.

Robert Lewandowski  Jupp Heynckes  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL  Arturo Vidal

Bayern: drága vodka, súlyos testi sértés – Vidal újabb balhéja

2017-10-27 11:17:50

Az ördög nem alszik: Arturo Vidal újabb diszkóbalhéjára derült fény, a német élvonalbeli Bayern München labdarúgója ezúttal is kirúgott a hámból, és újabb büntetésre számíthat.

Bundesliga  Bayern München  Arturo Vidal

Chile: „Vidal nem tud nemet mondani az alkoholra”

2017-10-13 11:37:11

Jorge Sampaoli, a chilei labdarúgó-válogatott korábbi szövetségi kapitánya súlyos szavakkal illette a vb-ről lemaradó nemzeti csapatot. A dél-amerikai ország sportsajtója a csúfos bukás okait boncolgatja, az egyik napilap pedig elővette a jelenleg argentin kapitányként dolgozó tréner eddig nem publikált interjúját még 2015-ből.

Jorge Sampaoli  Chile  Arturo Vidal  Alexis Sánchez

Bayern: Arturo Vidal mégsem int búcsút a válogatottnak

2017-10-12 11:55:05

Bár a világbajnoki selejtező dél-amerikai zárását követő első Twitter-bejegyzését több helyen úgy értelmezték, hogy búcsút int a válogatottnak Arturo Vidal, a Bayern München futballistája utóbb egyértelműsítette: ha hívják, mindig a chilei válogatott rendelkezésére áll.

chilei válogatott  Chile  Bayern München  Arturo Vidal

Vb 2018: félelmetes a tornáról lemaradók eddigi álomcsapata

2017-10-11 13:02:54

Lezárultak az oroszországi labdarúgó-világbajnokság októberi selejtezői – egyben a teljes csoportkör –, amely során 15 válogatott vívta ki a részvételt a 2018. június 14. és július 15. között rendezendő tornára. Így már 23 csapat kiléte ismert, s még kilenc hely kiadó. Noha a lista nem végleges, már most is rengeteg klasszis akad, aki biztosan lemarad a világbajnokságról.

vb 2018  foci vb 2018  Sztefan Szavics  Pierre-Emerick Aubameyang  Marek Hamsík  Jan Oblak

Vb 2018: Vidal lemondta a válogatottságot, távozik a kapitány is

2017-10-11 08:20:14

Nem lép többé pályára a chilei labdarúgó-válogatottban Arturo Vidal, a Bayern München kiválósága, emellett Juan Antonio Pizzi szövetségi kapitány sem folytatja a munkát a csapatnál.

vb-selejtező  vb 2018  foci vb 2018  chilei válogatott  Juan Antonio Pizzi  Chile

Bayern: ismét megsérült a klasszis – Heynckes második edzésén

2017-10-10 13:00:49

Arturo Vidal sérülést szenvedett a Bayern München keddi edzésén, így idő előtt be kellett fejeznie a tréninget – írja a Bild.

Jupp Heynckes  Chile  Bundesliga  Bayern München  Arturo Vidal

Chile: Vidal bejelentette, mikor vonul vissza a válogatottól

2017-09-06 14:44:21

Arturo Vidal, a Bayern München játékosa rövidesen lezárja válogatottbeli karrierjét Chile színeiben – jelentette be Instagram-oldalán.

foci vb 2018  Chile  Arturo Vidal

Konföd. Kupa: a sérült Claudio Bravo előre tudta, mi lesz?

2017-06-29 12:01:17

Mint megírtuk, a 2017-es Konföderációs Kupa első elődöntőjében 120 perc gól nélküli játék után a Copa América-győztes Chile tizenegyesekkel 3–0-ra legyőzte az Európa-bajnok Portugáliát, így bejutott a vasárnapi fináléba. A dél-amerikaiak a mérkőzés után a tizenegyespárbaj hősét, Claudio Bravót dicsérték, aki – mint utólag kiderült – sérülten védte a portugálok büntetőit.

Portugália  Konföderációs Kupa  Claudio Bravo  Chile  Arturo Vidal

Főszerepben a videobíró – Chile legyűrte Kamerunt

2017-06-18 18:22:47

A 2017-es Konföderációs Kupa B-csoportjának nyitó találkozóján a végig fölényben játszó Chile Arturo Vidal és Eduardo Vargas góljával 2–0-ra legyőzte Kamerunt.

videobíró  kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Német Kupa: eldőlt, játszik-e Vidal a Dortmund ellen

2017-04-24 15:49:07

Korábban beszámoltunk róla, hogy sokkoló hír rázta meg Arturo Vidalt és családját. A Bayern München középpályásának sógorára szombaton lőttek rá, és életét vesztette a támadásban. Hétfőn bizonyossá volt, hogy a bajorok labdarúgója nem utazik haza Chilébe, hanem marad a csapattal, és játszani fog a Dortmund elleni szerdai kupameccsen. A tét a döntőbe jutás.

német foci  Német Kupa  Borussia Dortmund  Bayern München  Arturo Vidal

Bayern: tragédia Chilében – lelőtték Vidal sógorát

2017-04-24 09:01:56

Sokkoló hír rázta meg a Bayern München labdarúgóját, Arturo Vidalt: szombaton Chile fővárosában, Santiago de Chilében fényes nappal lelőtték sógorát, Ignacio Eduardo Neira Guerrát, aki életét vesztette.

német foci  Bundesliga  Bayern München  Arturo Vidal

BL: valaki nem mond igazat a Bayernnél Kassai-ügyben

2017-04-20 12:05:46

Voltak-e reklamálni a Bayern München játékosai Kassai Viktornál és stábjánál az öltözőben a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóját követően? Erre a kérdésre úgy tűnik, több válasz is létezik.

Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL  Arturo Vidal

BL: Nehéz 14 ember ellen játszani – újabb sztár kritizálta Kassait

2017-04-19 12:22:45

Carlo Ancelotti, Arturo Vidal, Franck Ribéry és a Bayern München stábja után Jérome Boateng, a bajorok német sztárja is élesen kritizálta Kassai Viktort, miután a magyar játékvezető többször is hibázott a Real Madrid ellen 4–2-re elveszített keddi Bajnokok Ligája-negyeddöntőn.

játékvezetés  Real Madrid  Kassai Viktor  Jérome Boateng  Franck Ribéry  Carlo Ancelotti

BL: jól döntött Kassai Viktor Arturo Vidal kiállításánál?

2017-04-19 08:53:34

A Real Madrid–Bayern München BL-negyeddöntő visszavágóján Kassai Viktor kiállította Arturo Vidalt, akinek a 6. után a 84. percben is felmutatott egy sárga lapot. Jogos volt a magyar bíró döntése?

szavazás  piros lap  Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája

BL: Kassai a Real játékosa, Pérez országos cimborája – jönnek a támadások

2017-04-19 07:28:24

Ahogy az várható volt, nem múlik el nyomtalanul Kassai Viktor kedd esti, a Bayern München–Real Madrid (2–4) mérkőzésen bemutatott teljesítménye. Internetes trollok például több helyen is módosították a magyar játékvezető Wikipedia-oldalát.

troll  játékvezetés  Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája

BL: Talán még többet is szerezhettünk volna két gólnál – Zidane

2017-04-12 23:57:41

A Real Madrid 2–1-es, Münchenben megszerzett előnnyel folytatja a Bayern elleni BL-negyeddöntős párharcot, a német rekordbajnoknak – mely a Bundesligában óriási dominanciát élvez – rendkívüli bravúrt kell bemutatnia, ha ki akarja vívni a továbbjutást. Cristiano Ronaldo megszerezte 100. európai kupagólját, a Bayern München szép hazai veretlenségi sorozata lezárult. Legutóbb BL-mérkőzést pont a Real Madrid tudott nyerni az Allianz Arenában, 2014. április 29-én. Nézzük a reakciókat!

negyeddöntő  Real Madrid  Cristiano Ronaldo  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő

BL: CR százgólos, a Real Madrid Münchenben is nyerni tudott!

2017-04-12 22:39:37

A Real Madrid labdarúgócsapata a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében Cristiano Ronaldo duplájának köszönhetően szünet után fordított és 2–1-re nyert a Bayern München otthonában. Ronaldo az európai futballtörténelemben elsőként szerezte meg 100. kontinentális kupagólját. A Bayern az első félidőben Arturo Vidal góljával szerzett vezetést, ám a középpályás kihagyott egy tizenegyest, a Real pedig előbb egyenlített, majd Javi Martínez kiállítása után a győztes gólt is megszerezte.