Chile: Vidal bejelentette, mikor vonul vissza a válogatottól

Arturo Vidal, a Bayern München játékosa rövidesen lezárja válogatottbeli karrierjét Chile színeiben – jelentette be Instagram-oldalán.

foci vb 2018  Chile  Arturo Vidal

Konföd. Kupa: a sérült Claudio Bravo előre tudta, mi lesz?

2017-06-29 12:01:17

Mint megírtuk, a 2017-es Konföderációs Kupa első elődöntőjében 120 perc gól nélküli játék után a Copa América-győztes Chile tizenegyesekkel 3–0-ra legyőzte az Európa-bajnok Portugáliát, így bejutott a vasárnapi fináléba. A dél-amerikaiak a mérkőzés után a tizenegyespárbaj hősét, Claudio Bravót dicsérték, aki – mint utólag kiderült – sérülten védte a portugálok büntetőit.

Portugália  Konföderációs Kupa  Claudio Bravo  Chile  Arturo Vidal

Főszerepben a videobíró – Chile legyűrte Kamerunt

2017-06-18 18:22:47

A 2017-es Konföderációs Kupa B-csoportjának nyitó találkozóján a végig fölényben játszó Chile Arturo Vidal és Eduardo Vargas góljával 2–0-ra legyőzte Kamerunt.

videobíró  kameruni válogatott  chilei válogatott  Konföderációs Kupa B-csoport  Konföderációs Kupa 2017  Konföderációs Kupa

Német Kupa: eldőlt, játszik-e Vidal a Dortmund ellen

2017-04-24 15:49:07

Korábban beszámoltunk róla, hogy sokkoló hír rázta meg Arturo Vidalt és családját. A Bayern München középpályásának sógorára szombaton lőttek rá, és életét vesztette a támadásban. Hétfőn bizonyossá volt, hogy a bajorok labdarúgója nem utazik haza Chilébe, hanem marad a csapattal, és játszani fog a Dortmund elleni szerdai kupameccsen. A tét a döntőbe jutás.

német foci  Német Kupa  Borussia Dortmund  Bayern München  Arturo Vidal

Bayern: tragédia Chilében – lelőtték Vidal sógorát

2017-04-24 09:01:56

Sokkoló hír rázta meg a Bayern München labdarúgóját, Arturo Vidalt: szombaton Chile fővárosában, Santiago de Chilében fényes nappal lelőtték sógorát, Ignacio Eduardo Neira Guerrát, aki életét vesztette.

német foci  Bundesliga  Bayern München  Arturo Vidal

BL: valaki nem mond igazat a Bayernnél Kassai-ügyben

2017-04-20 12:05:46

Voltak-e reklamálni a Bayern München játékosai Kassai Viktornál és stábjánál az öltözőben a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóját követően? Erre a kérdésre úgy tűnik, több válasz is létezik.

Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL  Arturo Vidal

BL: Nehéz 14 ember ellen játszani – újabb sztár kritizálta Kassait

2017-04-19 12:22:45

Carlo Ancelotti, Arturo Vidal, Franck Ribéry és a Bayern München stábja után Jérome Boateng, a bajorok német sztárja is élesen kritizálta Kassai Viktort, miután a magyar játékvezető többször is hibázott a Real Madrid ellen 4–2-re elveszített keddi Bajnokok Ligája-negyeddöntőn.

játékvezetés  Real Madrid  Kassai Viktor  Jérome Boateng  Franck Ribéry  Carlo Ancelotti

BL: jól döntött Kassai Viktor Arturo Vidal kiállításánál?

2017-04-19 08:53:34

A Real Madrid–Bayern München BL-negyeddöntő visszavágóján Kassai Viktor kiállította Arturo Vidalt, akinek a 6. után a 84. percben is felmutatott egy sárga lapot. Jogos volt a magyar bíró döntése?

szavazás  piros lap  Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája

BL: Kassai a Real játékosa, Pérez országos cimborája – jönnek a támadások

2017-04-19 07:28:24

Ahogy az várható volt, nem múlik el nyomtalanul Kassai Viktor kedd esti, a Bayern München–Real Madrid (2–4) mérkőzésen bemutatott teljesítménye. Internetes trollok például több helyen is módosították a magyar játékvezető Wikipedia-oldalát.

troll  játékvezetés  Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája

BL: Talán még többet is szerezhettünk volna két gólnál – Zidane

2017-04-12 23:57:41

A Real Madrid 2–1-es, Münchenben megszerzett előnnyel folytatja a Bayern elleni BL-negyeddöntős párharcot, a német rekordbajnoknak – mely a Bundesligában óriási dominanciát élvez – rendkívüli bravúrt kell bemutatnia, ha ki akarja vívni a továbbjutást. Cristiano Ronaldo megszerezte 100. európai kupagólját, a Bayern München szép hazai veretlenségi sorozata lezárult. Legutóbb BL-mérkőzést pont a Real Madrid tudott nyerni az Allianz Arenában, 2014. április 29-én. Nézzük a reakciókat!

negyeddöntő  Real Madrid  Cristiano Ronaldo  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő

BL: CR százgólos, a Real Madrid Münchenben is nyerni tudott!

2017-04-12 22:39:37

A Real Madrid labdarúgócsapata a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében Cristiano Ronaldo duplájának köszönhetően szünet után fordított és 2–1-re nyert a Bayern München otthonában. Ronaldo az európai futballtörténelemben elsőként szerezte meg 100. kontinentális kupagólját. A Bayern az első félidőben Arturo Vidal góljával szerzett vezetést, ám a középpályás kihagyott egy tizenegyest, a Real pedig előbb egyenlített, majd Javi Martínez kiállítása után a győztes gólt is megszerezte.

Videó: Vidal gólt fejelt, majd kihagyta a tizenegyest

2017-04-12 21:15:03

Mindkét csapat szervezett játékkal kezdett a Bayern München–Real Madrid Bajnokok Ligája-negyeddöntőn, azonban a 25. percben megtalálta a rést a pajzson a bajor gárda: Arturo Vidal fejesét követően Keylor Navas csak belekapni tudott a labdába, hárítani nem.

videó  Real Madrid  Bayern München  Bajnokok Ligája  Arturo Vidal

BL: Vidal reméli, már az első meccsen döntenek a Real ellen

2017-04-06 15:46:01

Arturo Vidal, a Bayern München középpályása bízik benne, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén legyőzhetik annyira a Real Madridot, hogy a spanyol csapatnak ne legyen esélye kiharcolni a továbbjutást a visszavágón.

Real Madrid  Bayern München  BL-negyeddöntő  BL  Arturo Vidal

Bayern: Vidal sérülése súlyosabb, hetekre kidőlt

2017-01-23 12:11:38

Arturo Vidal, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München középpályása a vártnál több időre, hetekre kidőlt. A chilei labdarúgó az ősz folyamán kisebb-nagyobb sérülésekkel bajlódott, most pedig ismét problémája van a bordájával. Kétséges, hogy pályára léphet-e a február 15-én rendezendő, Arsenal elleni BL-nyolcaddöntő odavágóján.

Bayern: Vidal elképesztő trükköt mutatott – videó

2016-12-26 15:05:26

Arturo Vidal, a német élvonalban (Bundesliga) szereplő Bayern München labdarúgója is a jól megérdemelt pihenését tölti családjával. A futballal azonban ő sem tud leállni, ráadásul egy nem mindennapi trükköt mutatott meg a nagyvilágnak.

Bayern München  Arturo Vidal

Bayern: Vidal kamerázott, csapattársa székre állva énekelte Rihanna dalát

2016-12-18 11:21:34

Jó a hangulat a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München háza táján. A csapat vasárnap délután a Darmstadttal találkozik, és hogy a mérkőzést megelőző estén is csak a munkára koncentrálnak Carlo Ancelotti fiai, mi sem bizonyítja jobban, hogy Renato Sanches egy székre állva adja elő Rihanna Work című dalát. Az operatőr szerepében: Arturo Vidal.

Videó: Vidal káprázatos trükkje! Ilyen gólt sem lőtt még

2016-09-30 21:44:17

A szerdai, Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-vereség után a Bayern München labdarúgócsapata szombaton a Köln ellen javíthat. A legutóbbi edzésen a bajorok chilei középpályása, Arturo Vidal megmutatta remek rúgótechnikáját. Az eredmény egészen elképesztő lett.

német labdarúgás  Bayern München  Arturo Vidal

BL: Vidal és Motta nevetséges szabálytalansága, 3 kihagyott büntető – videók

2016-09-28 23:27:35

Négy büntetőt ítéltek a játékvezetők a labdarúgó Bajnokok Ligája szerdai játéknapján, de ezekből egyedül csak a napolis Arkadiusz Milik volt eredményes. Antoine Griezmann (Atlético Madrid), Davy Pröpper (PSV) és Cosmin Moti (Ludogorec) nem tudta értékesíteni a saját tizenegyesét.

Thiago Motta  Davy Pröpper  Bajnokok Ligája  Arturo Vidal  Antoine Griezmann

Német Szuperkupa: Ancelotti trófeával indított a Bayernnél

2016-08-14 22:20:58

A Bayern Münchené lett a német Szuperkupa, miután a bajorok Arturo Vidal és Thomas Müller egy-egy góljával 2–0-ra legyőzték a Borussia Dortmundot.

német Szuperkupa  Thomas Müller  Mats Hummels  Mario Götze  Marc Bartra  Javi Martínez

Copa América: Messi kapott 30 percet, triplával zárt

2016-06-11 07:08:08

Az Egyesült Államokban zajló centenáriumi Copa Américán Argentína gólerős hajrával döngölte földbe a 31. perctől emberhátrányban játszó, a végjátékot már nem bíró Panamát.