Találatok a Anthony Modeste címkére

Találatok száma: 14

Ázsiai BL: Patóék a végén döntöttek, kiestek Vadóczék is

2018-04-04 16:03:26

Vadócz Krisztián csapata, a Kitchee SC hazai pályán 1–0-ra kikapott a Tiencsin Csüancsientől az ázsiai Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, ezzel biztossá vált a kiesése. A magyar középpályás végigjátszotta a mérkőzést, akárcsak a vendégeknél Alexandre Pato és Axel Witsel.

ázsiai BL légiósok Vadócz Krisztián Kitchee SC Anthony Modeste Alexandre Pato

Aranycipő: Dárdaiék „kivégzője” 4., Messi nem tud meglépni

2017-03-21 08:25:12

Továbbra is Lionel Messi vezeti az Aranycipőért folyó versenyt. A második helyen immár egyedül Bas Dost áll, a képzeletbeli dobogó legalsó fokát pedig Pierre-Emerick Aubameyang foglalja el.

Pierre-Emerick Aubameyang Lionel Messi Bas Dost Aranycipő Anthony Modeste

Izgalmas hajrá után, nem kis szerencsével nyert a Hertha

2016-10-22 14:32:33

A német labdarúgó-élvonalban a tabella állása szerint két élcsapat csapott össze egymással Berlinben, Dárdai Pál Herthája elképesztően izgalmas hajrá után győzte le a forduló előtt a második helyen álló 1.FC Kölnt. Kleinheisler László gólt lőtt a Darmstadtban, csapata 3–1-re megverte a Wolfsburgot, míg Szalai Ádám csereként lépett pályára a Hoffenheimben, amely nagyszerű győzelmet (3–0) aratott a Leverkusen vendégeként.

onlive! légiósok közvetítés Vedad Ibisevic Köln John Anthony Brooks

Bundesliga: Dárdai szárnyaló Herthája az otthon botló Bayern nyomában

2016-10-01 17:16:38

A listavezető Bayern München meglepetésre pontokat vesztett az 1. FC Köln ellen (1–1) a német labdarúgó Bundesliga 6. fordulójában. Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC a Hamburg legyőzésével folytatta remek szereplését, és csak három ponttal van a Bayern mögött. Szalai Ádám csereként állt be a veretlenségi sorozatát idegenbeli sikerrel folytató Hoffenheimbe, Kleinheisler László 80 percet kapott az őt a Darmstadtnak kölcsönadó Werder Bremen ellen. Huszti Szabolcs 75 percet játszott, csapata, az Eintracht Frankfurt alulmaradt Freiburgban. A forduló érdekessége, hogy a bajnokság mind a négy veretlen csapata (Bayern, Köln, RB Leipzig, Hoffenheim) folytatni tudta szériáját a 6. körben.

Werder Bremen Vedad Ibisevic Szalai Ádám Kleinheisler László Joshua Kimmich Ingolstadt

Videó: Modeste góljához a teljes Bayern-védelem asszisztált

2016-10-01 17:14:37

Anthony Modeste góljával egyenlített (1–1) az 1. FC Köln a Bayern München ellen a német labdarúgó-bajnokság szombat délutáni fordulójában. Íme, a gól!

videó Bayern München Anthony Modeste 1. FC Köln

Bundesliga: mainzi zakó, fellélegezhet a Hertha

2016-04-17 19:31:17

Ugyan a Hertha BSC leszorult a dobogóról a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, de botlott üldözői közül a Mönchengladbach után a Mainz is, mely vasárnap este 3–2-re kikapott hazai pályán az 1. FC Kölntől.

Mainz Hertha Hertha Bundesliga Anthony Modeste 1. FC Köln

Bundesliga: Szalai beállt, de a Wolfsburg legázolta a Hannovert

2016-03-01 21:59:24

A német labdarúgó Bundesliga 24. fordulójában a Wolfsburg kiütéses, 4–0-s győzelmet aratott Hannoverben, míg az Ingolstadt 1–1-re végzett az 1. FC Kölnnel. A sérülését követően visszatérő Szalai Ádám egy félidőt játszott csereként a Hannover csapatában.

Wolfsburg Szalai Ádám Julian Draxler Ingolstadt Hannover Bundesliga

Bundesliga: szenved a Wolfsburg, megint nem nyert

2016-01-31 17:34:21

A német labdarúgó Bundesliga 19. fordulójában 1–1-re végzett a Wolfsburg és az 1. FC Köln a Volkswagen Arénában.

Wolfsburg Julian Draxler Bundesliga Anthony Modeste 1. FC Köln

Bundesliga: trollkodta a tizenegyesrúgót, kifizettetik vele a kárt

2015-12-08 13:57:30

A hétvégi 1. FC Köln–Augsburg német bajnoki labdarúgó-mérkőzésen Marwin Hitz, az Augsburg kapusa különös módon próbálta megzavarni a tizenegyes elvégzéséhez készülődő Anthony Modeste-et – a kapuvédő végzett egy kis földmunkát a pont körül. Modeste aztán szépen el is csúszott, a büntető meg kimaradt. Az eset nem maradt következmények nélkül.

videó Marwin Hitz Köln Bundesliga Augsburg Anthony Modeste

Videó: nem értett egyet a bíróval, pofátlan cselhez folyamodott

2015-12-05 20:40:09

Érdekes jelenet játszódott le a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 16. fordulójában rendezett Köln–Augsburg (0–1) mérkőzésen. Az 57. percben büntetőhöz jutottak a hazaiak, de az augsburgi kapus, Marwin Hitz szerint jogtalan volt az ítélet, ezért egy pimasz cselhez folyamodott. Hogy ezután mi történt, az a videóból kiderül!

német labdarúgás Marwin Hitz Augsburg Anthony Modeste 1. FC Köln

Bundesliga: irdatlan pofont kapott otthon a Schalke

2015-10-04 17:28:15

Meglepetés a német labdarúgó Bundesliga 8. fordulójában: az 1. FC Köln meghökkentő különbséggel, 3–0-ra verte meg Gelsenkirchenben a Schalkét.

Schalke 04 Schalke Köln Bundesliga Anthony Modeste 1. FC Köln

Bundesliga: Szalai csatártársa elhagyta a Hoffenheimet

2015-06-19 20:34:46

Anthony Modeste, a Hoffenheim labdarúgója az ugyancsak német élvonalbeli 1. FC Kölnbe igazolt – jelentette be utóbbi klub pénteken a hivatalos honlapján.

német átigazolás Szalai Ádám Hoffenheim Anthony Modeste 1. FC Köln

HSV: Szalai Ádám csatártársát vinnék Stieber Zoltánék

2015-01-07 20:17:17

Francia lapértesülés szerint Stieber Zoltán együttese, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő HSV Szalai Ádám hoffenheimi csapattársával, Anthony Modeste-tel erősítené meg a keretét.

Anthony Modeste HSV német átigazolás

Bundesliga: gólerős francia csatárt szerzett a Hoffenheim

2013-07-09 10:18:22

A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Hoffenheim együttese francia támadóval erősített Anthony Modeste személyében.