Találatok a Antal Botond címkére

Találatok száma: 44

DVTK: csonthártyagyulladással bajlódik a kapus

2018-11-30 09:52:03

Csonthártyagyulladással bajlódik Antal Botond, a DVTK kapusa, aki ennek ellenére bízik benne, hogy még védhet az idén.

NB I Diósgyőr DVTK Antal Botond

DVTK: két alapember is kidőlt hosszú hetekre

2018-09-22 10:39:56

Antal Botond és Forgács Dávid több hétig nem állhat Fernando Fernández vezetőedző rendelkezésére – olvasható a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK hivatalos oldalán.

NB I Forgács Dávid DVTK Antal Botond

Hiába volt több helyzete, nem tudott nyerni a Kisvárda

2018-08-25 14:37:19

Az ismét hazai pályán szereplő Kisvárda a Diósgyőr ellen sem tudta megszerezni első NB I-es győzelmét, a több Várda-helyzetet is megúszó vendégek az 1–1 után egy ponttal tértek haza az élvonalbeli bajnokság 6. fordulójában.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Vári Barnabás NB I 6. forduló NB I

DVTK: hosszabbítottak a 26 éves kapussal – hivatalos

2018-07-04 13:39:04

A DVTK labdarúgócsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződést hosszabbított a kapusával, Antal Botonddal.

magyar átigazolás NB I DVTK Antal Botond

DVTK: a csapatkapitány talán játszhat, a kapus már nem

2018-05-16 13:21:52

„Szegény embert az ág is húzza” – tartja a mondás, ami a sok hiányzó miatt tökéletesen ráillik a labdarúgó NB I-ben kieső helyen álló DVTK-ra.

NB I Lipták Zoltán Dusan Brkovics Diósgyőr DVTK Antal Botond

NB I: Mindig vicces, ha az erőnléti edző csereként beáll – Bódog

2018-03-17 21:34:21

Sokáig azt hittük, hogy a volt diósgyőri Berecz Zsombor gólja dönti el a Vasas–Diósgyőr találkozót a labdarúgó NB I 23. fordulójában Antal Botond kapus hatalmas hibája után, de a 94. percben Dusan Brkovics szép fejes góllal egyenlített. A két csapat vezetőedzője így értékelt a mérkőzés után.

Vasas NB I Michael Oenning Diósgyőri VTK DVTK Bódog Tamás

Brkovics a 94. percben egyenlítette ki Antal hatalmas hibáját

2018-03-17 13:03:23

onlive! közvetítés Vasas NB I Dusan Brkovics Diósgyőri VTK

NB I: hosszabbított a DVTK futballistája

2017-06-16 10:32:03

A labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőri VTK a hivatalos oldalán jelentette be, hogy meghosszabbította Antal Botond nyáron lejáró szerződését.

szerződéshosszabbítás NB I Diósgyőr DVTK Antal Botond

MLSZ: Kovács Gábor 3 meccset kapott az arcon talpalásért

2015-08-11 20:37:23

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága három mérkőzésre eltiltotta Kovács Gábort, a DVTK védőjét, aki sérülést okozva arcon talpalta ellenfelét az MTK ellen 5–0-ra elveszített NB I-es mérkőzésen.

fegyelmi bizottság eltiltás Vinícius MLSZ Kovács Gábor Borbély Bálint

Az MTK meg sem állt öt gólig a széteső DVTK ellen

2015-08-08 17:43:20

Az MTK meg sem állt öt gólig a szétesett DVTK ellen az Illovszky Rudolf Stadionban a labdarúgó NB I negyedik fordulójában. A diósgyőriek elemi védekezési hibákat követtek el, ráadásul Kovács Gábor és Antal Botond piros lapot kapott.

közvetítés focibajnokság Vadnai Dániel NB I 4. forduló NB I Myke Bouard Ramos

DVTK: A diósgyőri öltözőben nincsenek klikkek – Antal

2015-06-09 21:38:18

A DVTK labdarúgócsapatának öltözőjében nincs klikkesedés. Ezt Antal Botond állítja, aki tavaly nyáron igazolt a diósgyőriekhez.

Antal Botond DVTK Diósgyőr

Harmadik Félidő: a dobogó, a Torghelle-dupla és a rangadó megnyerése

2015-05-24 13:33:07

Keleti és fővárosi rangadó, bebiztosított dobogó, biztos kieső, Torghelle-dupla, kilencgólos meccs, mesteri négyes, búcsú a közönségtől – volt és lesz itt minden ezen a hétvégén. A Harmadik Félidő mindezeket egy csokorba gyűjti a nézőknek.

Videoton Torghelle Sándor MTK Harmadik Félidő Ferencváros Antal Botond

NB I: „Amíg Szivics az edző, őt kell szolgálnunk, kitartunk mellette”

2015-04-19 16:07:28

Filipe Oliveira és Feczesin Róbert találatával ismét 2–1-re győzött a Videoton a DVTK ellen a labdarúgó NB I huszonnegyedik fordulójában. A találkozó után Feczesin Róbert, Antal Botond, Németh Milán értékelt az NSO Tv-nek.

videó labdarúgó NB I labdarúgás Mol Vidi FC Videoton Tomiszlav Szivics

Videó: stadionban hódoló drukkerek? - DVTK-bakiparádé

2014-12-31 13:15:43

A DVTK Tv összeállította idei bakiparádéját, amelyből kiderül, mennyire hiúak a diósgyőri labdarúgók, de arról is lehull a lepel, hogy miért tart egy napig összeállítani egy karácsonyi videót, amiben futballisták énekelnek.

videó labdarúgó NB I labdarúgás Julian Jenner DVTK Antal Botond

DVTK: Antal azt nézte, kit indíthat, ám jött Suljic

2014-12-08 08:43:55

Csúnya kapushibát (és egy nagyon rossz hazaadást) követően szerzett vezetést az Újpest a DVTK elleni, vasárnapi bajnokin – Antal Botond szerencséje, hogy a diósgyőriek egyenlíteni tudtak, majd az utolsó pillanatban Georges Griffiths góljával a győzelmet is ki tudták csikarni a 2–1-re végződött mérkőzésen.

Újpest NB I 17. forduló NB I Diósgyőr DVTK Antal Botond

Videó: Kikaptunk, de lefutballoztuk a Diósgyőrt - Balajcza

2014-12-07 21:54:16

Az utolsó pillanatban kapott góllal szenvedett vereséget az Újpest Diósgyőrben. Balajcza Szabolcs mellett Simon Krisztián, Antal Botond és Egerszegi Tamás értékelte a csatát.

Újpest videó Simon Krisztián NSO Tv Egerszegi Tamás Diósgyőr

Videó: Összehasonlíthatatlan a válogatott és az NB I - Kádár

2014-11-22 18:40:25

A labdarúgó NB I szombat délutáni mérkőzésén az DVTK idegenben 2–0-ra legyőzte a második helyen álló MTK-t. A találkozó után Kádár Tamás, Torghelle Sándor, Antal Botond és Poór Patrik értékelt az NSO Tv-nek.