Találatok a Angol ligakupa címkére

Találatok száma: 310

Anglia: a Derby fiatalja Torres gólörömét utánozta az MU ellen

2018-09-26 11:47:15

Mint beszámoltunk róla, a Derby Conty idegenben kiütötte a Manchester Unitedet a Ligakupából, s ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A vendégek első gólját szerző Harry Wilson Fernando Torrest idézte gólörömével.

Manchester United Harry Wilson Fernando Torres Derby County Angol Ligakupa

MU: nincs harag, de Mourinho elvette Pogba csk-helyettesi titulusát

2018-09-26 08:15:14

A Derby County ellen tizenegyesekkel elvesztett Ligakupa-találkozó után José Mourinho elmondta, úgy döntött, Paul Pogba a továbbiakban nem viselheti a csapatkapitányi karszalagot.

angol Ligakupa Paul Pogba Manchester United José Mourinho

Angol Ligakupa: drámai végjáték, tizenegyesekkel búcsúzott az MU

2018-09-25 23:11:30

Hiába egyenlített az utolsó percben a Manchester United, a Derby County tizenegyesekkel legyőzte a „vörös ördögöket”, s továbbjutott a legjobb tizenhat közé az angol labdarúgó Ligakupában.

angol Ligakupa Manchester United Derby County

Angol Ligakupa: nem hibázott, a legjobb 16 között a Man. City

2018-09-25 22:36:39

A címvédő Manchester City a harmadosztályú Oxford United elleni háromgólos sikerrel biztosította a helyét a legjobb tizenhat között az angol labdarúgó Ligakupában.

angol Ligakupa Manchester United Manchester City

Angol Ligakupa: nagy liverpooli visszatérő a Chelsea ellen

2018-09-25 16:33:05

A Chelsea elleni Ligakupa-mérkőzésre készülő Liverpool menedzsere, Jürgen Klopp a meccs előtti sajtótájékoztatón elárulta, a „vörösök” kapuját a szezonban eddig egy percet sem játszó Simon Mignolet védi majd a szerdai összecsapáson.

angol Ligakupa Simon Mignolet Liverpool Jürgen Klopp Chelsea

Angol Ligakupa: Liverpool–Chelsea csata a 16 közé jutásért

2018-08-30 22:59:25

Csütörtökön sorsoltak a labdarúgó Angol Ligakupában: a 3. forduló slágermeccse a Liverpool Chelsea elleni ütközete lesz, az egyik nagyágyú biztosan nem jut be a legjobb 16 közé.

Tottenham Manchester United Manchester City Liverpool Chelsea Arsenal

Angol Ligakupa: a 92. percben egyenlített, mégis kettővel kikapott a Newcastle United!

2018-08-29 22:50:50

Drámai végjátékban jutott a legjobb 32 közé az Angol Ligakupában a patinás Nottingham Forest, amely végül 3–1-re legyőzte az élvonalbeli Newcastle Unitedet.

Nottingham Forest Newcastle United Angol Ligakupa

Angol Ligakupa: három élvonalbeli klub búcsúzott

2018-08-28 23:15:48

Az angol labdarúgó Ligakupa második fordulójában a Premier League-ben szereplő klubok egy része is bekapcsolódott, s néhányan már most búcsúzni kényszerültek a sorozattól.

angol labdarúgás angol Ligakupa

Arsenal: A jövőm az utolsó dolog, ami miatt aggódom – Wenger

2018-02-28 12:20:00

Az Arsenal francia menedzsere, Arsene Wenger elmondása szerint nem aggódik a jövője miatt, és csak csapata csütörtöki, Manchester City elleni bajnokijára összpontosít.

PL Manchester United Arsene Wenger Arsenal Angol Ligakupa

Arsenal: a középpályás Twitteren üzent a síró kisfiúnak

2018-02-26 22:20:41

Mint ismert, a Manchester City nyerte meg az Angol Ligakupát, a döntőben simán, 3–0-ra legyőzte az Arsenalt. A meccset követően bejárta egy kép a világhálót, egy „ágyús" kisfiú érzelmeinek utat engedve sírásban fakadt ki a vereség miatt. Most a csapat egyik játékosa válaszolt neki.

Mohamed el-Neni Manchester City Arsenal Angol Ligakupa

Arsenal: ettől a képtől aligha lesz jobb kedve a rajongóknak

2018-02-26 16:39:40

Nem örülhetnek felhőtlenül mostanság az Arsenal drukkerei: a Ligakupa-vereség után ráadásul szívszorító fotó látott napvilágot, amitől aligha lesz jobb kedvük a szurkolóknak. A felvételen a 2016 óta sérülés miatt tízszer műtött, és várhatóan 2019-re felépülő Santi Cazorla látható, aki a játékosok közül utolsóként, a Manchester City elleni 0–3 után köszönetet mondott a szurkolóknak, majd csalódottan visszabandukolt az öltözőbe.

angol labdarúgás Santi Cazorla Manchester City Arsenal Angol Ligakupa

Angol Ligakupa: a negyedik játékvezető megtrollkodta Wengert

2018-02-25 21:19:41

Mint ismert, a Manchester City nyerte meg az Angol Ligakupát, a döntőben simán, 3–0-ra legyőzte az Arsenalt. Arsene Wenger, az „ágyúsok” menedzsere kifogásolta, hogy a játékvezető nem hosszabbított, amire a negyedik játékvezető visszakérdezett: „Miért akarsz még több időt?”

Manchester City Arsene Wenger Arsenal Angol Ligakupa

Angol Ligakupa: a Man. City legyőzte a döntőben az Arsenalt

2018-02-25 19:27:30

Az angol Ligakupa döntőjében az Arsenal nem bírt a sokkal kevesebbet hibázó Manchester Cityvel, így utóbbi menedzsere, Pep Guardiola megszerezte első angliai trófeáját, Arsene Wenger pedig továbbra sem tudott diadalmaskodni ebben a sorozatban.

angol Ligakupa Manchester City Arsenal

Guardiola megszerezte első trófeáját a Cityvel

2018-02-25 11:11:38

közvetítés angol Ligakupa Vincent Kompany Sergio Agüero Manchester City David Silva

Videó: Guardiolával akart mezt cserélni a védő, nem járt sikerrel

2018-01-25 10:13:44

Az angol Ligakupa elődöntőjében a Manchester City 5–3-as összesítéssel búcsúztatta a másodosztályú Bristol Cityt. A visszavágó lefújása után Aden Flint, a Bristol védője Pep Guardiolával, a Manchester City menedzserével akart mezt cserélni.

videó angol Ligakupa Pep Guardiola Manchester City Bristol City Aden Flint

Angol Ligakupa: az Arsenal legyőzte a Chelsea-t az elődöntőben

2018-01-24 22:56:49

Az Arsenal jutott a Manchester City mellé az angol labdarúgó Ligakupa döntőjébe: az idegenbeli döntetlen után hazai pályán legyőzte a Chelsea-t – két igen szerencsés góllal. A döntőt február 25-én játsszák a Wembleyben.

angol Ligakupa Chelsea Arsenal

Angol Ligakupa: bizarr öngól született az Arsenal–Chelsea-n

2018-01-24 21:28:46

Meglehetősen furcsa öngóllal egyenlített az Arsenal az angol Ligakupa elődöntőjében a Chelsea ellen: Nacho Monreal fejese után Marcos Alonsón, majd Antonio Rüdigeren is megpattant a labda, amely így Willy Caballero kapujában kötött ki.

angol Ligakupa Chelsea Arsenal Antonio Rüdiger

Döntős az Arsenal, szegény Rüdigernek oroszlánrésze van ebben

2018-01-24 20:31:25

közvetítés angol Ligakupa Nacho Monreal Granit Xhaka Eden Hazard Chelsea

Angol Ligakupa: döntőbe jutással ünnepelte Guardiolát a Manchester City

2018-01-23 22:29:57

A várakozásoknak megfelelően a Manchester City biztosította elsőként a helyét az angol labdarúgó Ligakupa fináléjában: Pep Guardiola csapata az első mérkőzésen aratott 2–1-es siker után a visszavágót is behúzta 3–2-re.

angol Ligakupa Pep Guardiola Manchester City Bristol City

Man. City: Guardiola zseniális választ kapott a rivális edzőtől

2018-01-12 09:46:53

Mint beszámoltunk róla, az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első találkozóján a Manchester City hazai pályán 2–1-re legyőzte a Bristol Cityt. A másodosztályú együttes jelenleg a Norwich City elleni bajnokira készül, ám Pep Guardiola fejében már a visszavágó jár…