Találatok a Andrej Rubljov címkére

Találatok száma: 37

Tenisz: „A történelem legnagyobb sportolója” – Rubljov Nadalról

2020-10-21 16:00:42

A világranglista nyolcadik helyén álló orosz Andrej Rubljov a spanyol salakkirályt, Rafael Nadalt méltatja, nem is akárhogyan!

tenisz Rafael Nadal Andrej Rubljov ATP

Tenisz: Rubljov már a nyolcadik, Fucsovics egy helyet rontott

2020-10-19 10:32:32

Az utóbbi hetekben remek formát mutató, friss szentpétervári bajnok orosz Andrej Rubljov feljött a karriercsúcsot jelentő nyolcadik helyre a férfi teniszezők hétfőn kiadott, legfrissebb világranglistáján.

WTA-világranglista Fucsovics Márton Balázs Attila Babos Tímea Andrej Rubljov ATP-világranglista

Tenisz: Rubljov nyerte a szentpétervári 500-as tornát

2020-10-18 18:42:16

A hazai pályán szereplő, 3. kiemelt orosz Andrej Rubljov nyerte meg az 1.4 millió dollár (420 millió forint) összdíjazású szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szoros játszmában legyőzte a hetedik kiemelt horvát Borna Coricot. A kölni ATP 250-es viadalon az első helyen kiemelt német Alexander Zverev nyert a kanadai Félix Auger-Aliassime ellen.

tenisz Borna Coric Andrej Rubljov ATP Szentpétervár

Tenisz: orosz–horvát döntő lesz Szentpéterváron

2020-10-17 18:21:44

A hazai pályán szereplő Andrej Rubljov és a horvát Borna Coric vívja a döntőt a szentpétervári férfi tenisztornán.

Borna Coric Andrej Rubljov ATP Szentpétervár

Roland Garros: Cicipasz simán elintézte Fucsovics kiejtőjét

2020-10-07 18:35:04

Sztefanosz Cicipasz három játszmában, 7:5, 6:2, 6:3-ra legyőzte a Fucsovics Mártont kiejtő orosz Andrej Rubljovot a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének negyeddöntőjében, így életében először bejutott a legjobb négy közé a párizsi Grand Slam-versenyen.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roland Garros Fucsovics Márton Andrej Rubljov

Roland Garros: Fucsovics négy szettben kikapott Rubljovtól

2020-10-05 15:01:47

Fucsovics Márton négy játszmában, 6:7, 7:5, 6:4, 7:6-ra kikapott az orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) nyolcaddöntőjében.

tenisz Roland Garros Fucsovics Márton Andrej Rubljov

Véget ért Fucsovics kalandja a Garroson, Rubljov négy szettben nyert

2020-10-05 10:31:28

A francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében a világranglistán 63. helyen álló Fucsovics Márton számára véget ért a verseny, miután a nyolcaddöntőben négy szettben, 3 óra 54 perc alatt kikapott a 13. helyen kiemelt Andrej Rubljovtól, így a legjobb nyolc között az orosz küzdhet meg a Grigor Dimitrovot legyőző Sztefanosz Cicipasz ellen az elődöntőért.

Tenisz: tavaly döntőzött, most nyert is Hamburgban Rubljov

2020-09-27 15:56:33

Az orosz Andrej Rubljov nyerte meg az 1.2 millió euró (435.6 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornát, mivel a vasárnapi fináléban legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Andrej Rubljov ATP Hamburg

Tenisz: Szvitolina nyerte meg a strasbourgi tornát

2020-09-26 16:21:13

Az ukrán Elina Szvitolina nyerte meg a strasbourgi női tenisztornát. Hamburgban Andrej Rubljov az egyik döntős.

Elina Szvitolina Andrej Rubljov ATP Hamburg

Tenisz: Cicipasz és Rubljov is elődöntős Hamburgban

2020-09-25 20:59:55

A második helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz és az ötödikként rangsorolt Andrej Rubljov elődöntőbe jutott az 1.2 millió euró (435.6 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Hamburg Andrej Rubljov ATP Hamburg

Tenisz: Bautista-Agut és Rubljov is negyeddöntős Hamburgban

2020-09-23 21:04:16

A negyedik helyen kiemelt spanyol Roberto Bautista-Agut és az ötödikként rangsorolt orosz Andrej Rubljov is bejutott a negyeddöntőbe szerdán az 1.2 millió euró (435.6 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista-Agut Andrej Rubljov

Tenisz: Azarenka hengerelt, újra nyert a 18 éves Musetti

2020-09-17 19:49:53

Mindhárom késő délután pályára lépő kiemelt kiesett a római salakpályás tenisztorna férfi versenyében, a 18 éves Lorenzo Musetti viszont folytatta menetelését. A nőknél a januári Australian Open bajnoka, az amerikai Sofia Kenin 6:0, 6:0-ra kikapott Viktorija Azarenkától.

Viktorija Azarenka Milos Raonic Lorenzo Musetti Konta Johanna Fabio Fognini Andrej Rubljov

Tenisz: Rubljov Rómában megszerezte idei 20. győzelmét

2020-09-15 15:29:03

A római ATP-torna 1. fordulójában megszerezte idei 20. győzelmét az egy hete a US Open negyeddöntőjéig jutó Andrej Rubljov. Az orosz teniszező az argentin Facundo Bagnist győzte le.

WTA Róma Andrej Rubljov ATP Róma

US Open: Medvegyev legyőzte Rubljovot, ismét elődöntős

2020-09-09 23:37:04

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének utolsó előtti negyeddöntőjében a két orosz, a tizedik kiemelt Andrej Rubljov és a 3. helyen rangsorolt Danyiil Medvegyev találkoztak és vívtak egymással egy háromszettes, két és fél órás mérkőzést, amelyet a tavalyi döntős Medvegyev nyert meg 7:6, 6:3, 7:6-ra.

US Open 2020 US Open Danyiil Medvegyev Andrej Rubljov

Tenisz: Thiem kikapott a róla elnevezett torna döntőjében

2020-07-11 22:13:16

Dominic Thiem szuper tie-breakben kapott ki Andrej Rubljovtól a róla elnevezett Thiem's 7 salakpályás tenisztorna döntőjében.

tenisz Thiem's 7 Dominic Thiem Andrej Rubljov

Tenisz: tizenhat éve senki nem tett olyat, mint Rubljov

2020-01-18 11:02:58

A férfiaknál orosz, a nőknél ausztrál teniszező nyerte meg az adelaide-i tornát szombaton. Aucklandben francia, Hobartban kazah győztest avattak.

WTA Ugo Humbert Jelena Ribakina Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP

Tenisz: Andy Murray két és fél év után nyert ismét ATP-tornát

2019-10-20 18:47:55

Andy Murray három játszmában (3:6, 6:4, 6:4), 2 óra 27 perces csatában legyőzte a hozzá hasonlóan háromszoros Grand Slam-bajnok Stan Wawrinkát az antwerpeni kemény pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében, így 2017 márciusa után ismét ATP-tornát nyert.

tenisz Stan Wawrinka Jelena Ostapenko Denis Shapovalov Belinda Bencic Andy Murray

US Open: súlyos vereséggel ért véget Gauff álma, Kyrgios is kiesett

2019-09-01 07:14:24

A világ legnagyobb teniszstadionjában, a 23 771 férőhelyes Arthur Ashe-ben nem sok szék maradt üresen a nagyon várt főműsoridős összecsapáson: a US Open első kiemeltje, a címvédő japán Oszaka Naomi az Egyesült Államok új kedvence, a Babos Tímeát is legyőző Cori Gauff ellen lépett pályára. Az este másik centerpályás meccsét az orosz Andrej Rubljov és az ausztrál Nick Kyrgios vívta.

tenisz Oszaka Naomi Nick Kyrgios Cori Gauff Andrej Rubljov

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: 16 éve nem kapott ki ilyen gyorsan Roger Federer

2019-08-16 10:10:33

Tizenhat éve nem szenvedett olyan gyorsan vereséget Roger Federer, mint csütörtökön a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna 3. fordulójában, a nyolcaddöntőben.