Találatok a Alexander Zverev címkére

Találatok száma: 45

Hopman-kupa: Beckerék óta nem látott bravúr küszöbén a németek

2018-01-03 10:30:29

A német csapat Belgium után szerdán Kanadát is legyőzte a Hopman-kupán, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz  Vasek Pospisil  Németország  Kanada  Hopman-kupa  Eugenie Bouchard

Hopman-kupa: Goffin kevés volt, a németek győztek

2018-01-01 16:29:24

A német csapat 2:1-re legyőzte Belgiumot hétfőn a Hopman-kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz  Hopman-kupa  David Goffin  Alexander Zverev

ATP-vb: Federer hibátlan maradt, Jack Sock a másik elődöntős!

2017-11-16 17:55:21

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A nap másik meccsén Jack Sock szintén döntő felvonásban nyert Alexander Zverev ellen, így bejutott az elődöntőbe, ahol Grigor Dimitrov lesz az ellenfele.

tenisz  Roger Federer  Marin Cilic  Jack Sock  Grigor Dimitrov  Alexander Zverev

ATP-vb: Zverev ellen is nyert, és továbbjutott Federer

2017-11-15 07:33:54

Második meccsét is megnyerte a hatszoros győztes Roger Federer a férfi teniszezők londoni világbajnokságán. A svájci klasszis 7:6, 5:7, 6:1-re legyőzte a német Alexander Zverevet, amivel biztosította helyét a legjobb négy között.

tenisz  Roger Federer  Marin Cilic  Jack Sock  Alexander Zverev  ATP-vb

ATP-vb: Cilic nagyon jól állt, aztán Zverev belelendült

2017-11-12 23:30:33

Alexander Zverev a döntő szettben brékhátrányból fordítva legyőzte Marin Cilicet a férfi teniszezők londoni világbajnokságának nyitó napján.

tenisz  Marin Cilic  Alexander Zverev  ATP-vb

ATP-vb: Federer győzelmével indult a világbajnokság

2017-11-12 16:52:25

A hatszoros világbajnok Roger Federer két játszmában (6:4, 7:6) legyőzte az amerikai Jack Sockot a londoni ATP-vb Boris Beckerről elnevezett csoportjának első fordulójában. A kvartett másik mérkőzésén az esti órákban Alexander Zverev három szettben megverte Marin Cilicet.

ATP-vb: Federer–Zverev a slágermeccs a csoportkörben

2017-11-08 12:36:04

Elkészítették a férfi teniszezők évzáró tornája, a vasárnap kezdődő ATP-világbajnokság csoportbeosztását.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Alexander Zverev  ATP-vb

Tenisz: az első kiemelt A. Zverev döntő szettre kényszerült

2017-10-23 23:16:05

Alexander Zverev nyolcaddöntőbe jutott a bécsi kemény pályás férfi tenisztornán. Az elsőként rangsorolt német játékos a szerb Viktor Troickit múlta felül három játszmában a hétfői első fordulós mérkőzésen.

tenisz  Alexander Zverev

Tenisz: A. Zverev biztosította részvételét a világbajnokságon

2017-10-06 19:29:51

A pekingi kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjébe kerüléssel Alexander Zverev kijutott az évzáró londoni ATP-világbajnokságra.

tenisz  Andrej Rubljov  Alexander Zverev  ATP-vb

Tenisz: A. Zverev továbbjutott, M. Zverev kiesett Sencsenben

2017-09-28 22:12:09

Alexander Zverev szetthátrányból nyert csütörtökön a kínai Sencsenben zajló 667 ezer dollár (174 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz  Mischa Zverev  Garbine Muguruza  Alexander Zverev

Kinézett, felnézett – interjú a Grand Slam-trófeára törő teniszezővel

2017-09-25 11:52:41

Jövőre már Grand Slam-trófeát nyerne a húszesztendős német teniszező, Alexander Zverev, aki reméli, tíz év múlva legendássá érik a rivalizálásuk Denis Shapovalovval. Mint elmondta: Roger Federerrel és Rafael Nadallal fantasztikus élmény volt egy csapatban szerepelnie a prágai Laver-kupán.

tenisz  Laver-kupa  Alexander Zverev

Tenisz: a legjobb németek lemondták a Davis-kupa-szereplést

2017-09-05 18:38:44

Váratlan nehézséggel szembesült a német Davis-kupa-csapat vezetősége, miután a három legjobb játékosuk lemondta a Portugália elleni szereplést.

tenisz  Philipp Kohlschreiber  Mischa Zverev  Davis-kupa  Boris Becker  Alexander Zverev

US Open: egy Zverev kiesett, egy továbbjutott

2017-08-31 09:40:21

Alexander Zverev nem jutott a legjobb 32 közé a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság férfi versenyében. A negyedik kiemelt német játékos az első szettet megnyerte Borna Coric ellen a szerdai játéknapon, ám az azt követő három kiegyenlített játszmát elbukta, így a horvát került a harmadik fordulóba.

tenisz  US Open  Mischa Zverev  Alexander Zverev

Tenisz: Boris Becker lett a német Davis-kupa-kapitány

2017-08-22 16:47:09

A hatszoros Grand Slam-bajnok Boris Becker lett a német Davis-kupa-csapat szövetségi kapitánya.

Davis-kupa  Boris Becker  Alexander Zverev

Tenisz: Nadal–Gasquet 15–0; Tiafoe legyőzte Zverevet

2017-08-17 07:12:27

Rafael Nadal legyőzte Richard Gasquet-t a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában, Alexander Zverev viszont kikapott a 19 éves Frances Tiafoe-tól.

tenisz  Richard Gasquet  Rafael Nadal  Frances Tiafoe  Alexander Zverev

Tenisz: a volt világelső marad Federer legyőzőjének edzője

2017-08-15 13:41:37

A volt világelső Juan Carlos Ferrero az év végéig biztosan a férfi tenisz-világranglistán hetedik Alexander Zverev edzője marad.

tenisz  Juan Carlos Ferrero  Alexander Zverev

Tenisz: Babos négy helyet javított, Fucsovics négyet rontott

2017-08-14 09:42:36

A Montrealban is győztes német Alexander Zverev egy helyet javított a férfi teniszezők világranglistáján, amelyet továbbra is a brit Andy Murray vezet. A nőknél Babos Tímea négy pozíciót javítva az 51. helyen áll.

tenisz  Fucsovics Márton  Alexander Zverev

Tenisz: a 20 éves német remek játékkal legyőzte Federert

2017-08-13 23:24:37

Alexander Zverev remek játékkal 6:3, 6:4-re legyőzte Roger Federert a montreali kemény pályás tenisztorna döntőjében. A 20 éves német az idén az ötödik, összesen már a hatodik ATP-tornagyőzelmét aratta.

tenisz  Roger Federer  Alexander Zverev

Tenisz: Federer a döntőben, az idén már hatodszor

2017-08-12 23:19:58

Elsőként Roger Federer jutott a montreali kemény pályás férfi tenisztorna fináléjába: a 19-szeres Grand Slam-győztes svájci klasszis az első szombati elődöntőben a holland Robin Haasét múlta felül két játszmában.

tenisz  Roger Federer  Robin Haase  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki  Alexander Zverev

Tenisz: tovább menetel a Nadalt legyőző 18 éves kanadai

2017-08-12 07:09:27

A világranglista 143. helyén álló, 18 éves kanadai Denis Shapovalov a francia Adrian Mannarinót is legyőzte a montreali kemény pályás férfi tenisztornán, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a 4. helyen kiemelt Alexander Zverev lesz az ellenfele.

tenisz  Kevin Anderson  Denis Shapovalov  Alexander Zverev  Adrian Mannarino  ATP Montreal