Találatok a Alejandro Valverde címkére

Találatok száma: 35

Vuelta: Pinot-é az első andorrai etap; Yates eldöntötte?

2018-09-14 17:31:33

A francia Thibaut Pinot a második szakaszgyőzelmét aratta a 2018-as spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán. A hegyi befutóval záruló pénteki etapon az összetettben vezető Simon Yates jelentősen növelte az előnyét a riválisai előtt, így nagyon közel került a végső győzelemhez.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Thibaut Pinot Simon Yates

Vuelta: Valverde faragott a hátrányából; Quintana elszállt

2018-09-12 18:06:09

A kanadai Michael Woods nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 17. szakaszát. A hat kategorizált emelkedőt is tartalmazó etapon Alejandro Valverde nyolc másodperccel csökkentette hátrányát az összetettben vezető Simon Yatesszel szemben, csapattársa, Nairo Quintana viszont egy percet kapott a riválisaitól.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Yates Nairo Quintana

Vuelta: Pinot a Covadonga királya, Yates növelte az előnyét

2018-09-09 18:03:19

A francia Thibaut Pinot nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 15. szakaszát. A kiemelt kategóriás Lagos de Covadongán záruló vasárnapi etapon a piros trikós brit Simon Yates néhány másodperccel növelte az előnyét az összetettben a legnagyobb riválisaival szemben.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Thibaut Pinot Simon Yates Nairo Quintana

Vuelta: a korábbi győztes nagyot hajrázva nyert szakaszt

2018-09-01 18:14:26

A hazai közönség előtt szereplő Alejandro Valverde nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana nyolcadik, szombati szakaszát, míg összetettben továbbra is a francia Rudy Molard vezet.

kerékpár Vuelta Alejandro Valverde

Vuelta: Valverdéé a szakasz, Kwiatkowski az élen

2018-08-26 19:35:17

Alejandro Valverde nyerte a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körverseny második szakaszát.

Tour de France: Valverde nem indul a jövő évi versenyen

2017-10-09 16:37:25

Alejandro Valverde úgy érzi, nem lenne az esélyesek között, ezért kihagyja a jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France Alejandro Valverde

Tour de France: térdműtét miatt vége Valverde szezonjának

2017-07-02 13:37:46

Véget ért az idény Alejandro Valverde spanyol kerekessztár számára, aki a francia körverseny szombati nyitó szakaszán bukott, és fel kellett adnia a Tour de France-ot.

Kerékpár: Valverde újabb klasszikus egynapost nyert

2017-04-23 19:09:10

A spanyol Alejandro Valverde újabb klasszikus egynapos országúti kerékpáros versenyt nyert meg: vasárnap a 103. alkalommal megrendezett Liege-Bastogne-Liege viadalon győzött.

kerékpár Alejandro Valverde

Kerékpár: Valverde tovább javította rekordját a Vallon Nyílon

2017-04-19 21:17:24

A spanyol Alejandro Valverde nyerte a 81. Vallon Nyíl klasszikus egynapos kerékpárversenyt.

Vuelta: bukások miatt mégis Atapuma maradt az élen

2016-08-24 19:06:26

A kolumbiai Darwin Atapuma mégis megtartotta előnyét összetettben a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny szerdai, ötödik szakaszát követően, amelyet a belga Gianni Meersman nyert meg.

Vuelta Gianni Meersman Alejandro Valverde

Giro: Valverde nyert, Kruijswijk növelte előnyét

2016-05-24 17:35:52

Alejandro Valverde nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny keddi, 16. szakaszát, amelyen az összetettben élen álló Steven Kruijswijk növelte előnyét.

Steven Kruijswijk Giro d'Italia Alejandro Valverde

Vuelta: Valverde szakaszsikere, Chaves őrzi előnyét

2015-08-25 18:23:31

A spanyol Alejandro Valverde nyerte a Vuelta a Espana kerékpáros körverseny negyedik, keddi szakaszát.

Kerékpár: Valverde nagy napjai a belga egynaposokon

2015-04-26 18:41:47

Négy nappal a Vallon Nyílon aratott diadala után a legrégebbi egynapos országúti kerékpáros versenyen, a vasárnap rendezett Liege-Bastogne-Liege viadalon is győzött Alejandro Valverde.

Alejandro Valverde kerékpár

Kerékpár: további három évre elkötelezte magát a spanyol ász

2014-09-17 13:03:10

Alejandro Valverde spanyol országúti kerékpáros újabb három évre megállapodott a Movistar csapatával.

kerékpár Movistar Alejandro Valverde

Vuelta: lengyel szakaszsiker, Valverde javított

2014-09-07 18:03:36

A lengyel Przemyslaw Niemiec nyerte meg a Vuelta 15. szakaszát. Az összetettben továbbra is Alberto Contador vezet, Alejandro Valverde 11 másodpercet faragott a hátrányán.

kerékpár Vuelta Ryder Hesjedal Chris Froome Alejandro Valverde Alberto Contador

Vuelta: Hesjedal a nap győztese, Valverde sokat vesztett

2014-09-06 18:01:27

A kanadai Ryder Hesjedal nyerte meg a Vuelta 14. szakaszát. Az összetettben vezető Alberto Contador 42 másodpercre növelte előnyét a második helyen álló Alejandro Valverdével szemben.

Vuelta: olasz szakaszsiker, az összetettben Valverde az élen

2014-08-29 19:03:03

Az olasz Alessandro De Marchi nyerte meg a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny pénteki, hetedik szakaszát. Az összetettben továbbra is Alejandro Valverde vezet.

kerékpár Vuelta Alessandro De Marchi Alejandro Valverde

Vuelta: Valverde nyerte meg az első hegyi szakaszt

2014-08-28 19:31:42

A spanyol Alejandro Valverde nyerte az első hegyi szakaszt a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyen, sikerével az összetettben is átvette a vezetést az ausztrál Michael Matthewstól.

Vuelta: francia szakaszsiker, Valverde vezet összetettben

2014-08-24 19:25:31

A 2014-es spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta második szakaszát a francia Nacer Bouhanni nyerte meg sprintbefutóban, a német John Degenkolbot és az olasz Roberto Ferrarit megelőzve.

kerékpár Vuelta Nacer Bouhanni Alejandro Valverde

Kerékpár: Valverde nyerte meg a San Sebastián-i versenyt

2014-08-02 17:39:14

A hazai közönség előtt szereplő Alejandro Valverde nyerte a San Sebastián-i kerékpáros versenyt.