Találatok a Alberto Contador címkére

Találatok száma: 153

Kerékpár: Contador csapata is indul jövőre a Tour de Hongrie-n

2019-12-23 16:09:42

Jövőre is a Tour de Hongrie mezőnyének tagja lesz Alberto Contador csapata – számolt be róla hétfőn az országúti kerékpáros-körverseny honlapja.

Tour de Hongrie Kometa-Xstra Cícling Team Alberto Contador

Kerékpár: Fetter is csatlakozik a Kometa Cycling Teamhez

2019-09-27 13:09:15

Fetter Erik csatlakozik Alberto Contador országúti kerékpáros csapatához, a Dina Mártont is foglalkoztató Kometa Cycling Teamhez.

kerékpár Kometa Cycling Team Fetter Erik Alberto Contador

Kerékpár: Vas és Karl a Kometa Cycling Team gyakornoka lesz

2019-07-01 17:04:17

Vas Balázs és Karl Ádám augusztus 1-től Alberto Contador országúti kerékpároscsapatában, a Kometa Cycling Teamben gyakornokként kap lehetőséget.

kerékpár Vas Balázs Kometa Cycling Team Karl Ádám Alberto Contador

Kerékpár: Határtalan optimizmus – interjú Alberto Contadorral

2019-02-06 09:36:04

Óriási lehetőség előtt a hazai kerékpársport, amelyet a sportág két ikonja vesz gondozásába: „El Pistolerótól” és Ivan Bassótól csak tanulni lehet, ők pedig látják a potenciált a magyar fiatalokban.

kerékpár Alberto Contador

Kerékpár: Contador és Basso is a magyarok fejlődéséért dolgozik

2019-02-05 15:10:11

Alberto Contador, a Kometa Cycling Team tulajdonosa és Ivan Basso sportigazgató magasabb szintre emelné a magyar kerékpársportot.

Kometa Cycling Team Ivan Basso Alberto Contador

Kerékpár: két magyar versenyző Contador csapatában

2019-02-04 16:20:36

Óriási lehetőséghez jut két magyar kerékpáros, akik a sportági legenda Alberto Contador és Ivan Basso fémjelezte, a főszponzor révén hazai érdekeltségekkel is bíró Kometa Cycling Teamnél folytathatják pályafutásukat.

kerékpár Kometa Cycling Team Ivan Basso Alberto Contador

Kerékpár: négy évre elmeszelték Contador segítőjét

2018-11-15 13:35:47

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) doppingvétség miatt négyéves eltiltással sújtotta a portugál Andre Cardosót.

kerékpár Andre Cardoso Alberto Contador

Kerékpár: 2020-ban Budapestről rajtol a Giro d’Italia?

2018-09-08 09:01:28

Bátorfi Béla, a Pannon Cycling Team tulajdonosa tervei között szerepel a 2020-as Giro d’Italia három nyitó etapja, a Big Start Budapestre hozatala, sőt Alberto Contadorral karöltve kerékpáros-akadémiát létesítenének Magyarországon.

kerékpár Giro d’Italia Bátorfi Béla Budapest Alberto Contador

Tour de Hongrie: Nem volt semmiféle titok! – Contador

2018-08-17 16:12:45

A Tour de Hongrie sztárvendége, a hétszeres Grand Tour-győztes spanyol legenda már fiatal kora óta látta maga előtt a célt, tavalyi visszavonulása óta stroke-alapítványára és saját csapatára koncentrál.

kerékpár Tour de Hongrie Alberto Contador

Tour de Hongrie: néha hiányzik a versenyzés Contadornak

2018-08-17 11:43:07

Alberto Contador szerint a jövő nagy tehetségei is felbukkannak a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen szereplő csapatában.

Tour de Hongrie Alberto Contador

Vuelta: Chris Froome igazán különleges duplázása

2017-09-10 20:45:23

Chris Froome először nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt, amelynek utolsó, vasárnapi szakaszán Matteo Trentin győzött.

kerékpár Vuelta Tour de France Chris Froome Alberto Contador

Vuelta: Contador méltó búcsúja; Froome a nagy nyertes

2017-09-09 18:45:26

Az éllovas Chris Froome kibírta az országúti kerékpározás legkegyetlenebb hegyét, az Anglirut a Spanyol körverseny (Vuelta) szombati, 20. szakaszán, így vasárnap már csak célba kell érnie, hogy történelmi duplázást hajtson végre. A részsikert Alberto Contador könyvelhette el, aki így méltóképpen búcsúzott el a sportágtól.

Vuelta Chris Froome Alberto Contador

Vuelta: a szakasz Nibalié, a piros trikó Froome-é

2017-08-21 17:31:14

Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) első hegyi szakaszát, amelyen harmadikként a brit Chris Froome ért célba, ennek köszönhetően megszerezte az összetettben vezetőnek járó piros trikót. A verseny után visszavonuló Alberto Contador az utolsó hegyen leszakadt az élmezőnytől, és jelentősebb hátrányba került.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Chris Froome Alberto Contador

Kerékpár: a Vuelta után visszavonul a spanyolok sztárja

2017-08-07 13:03:21

Az augusztus 19-én rajtoló spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta a Espana végső befutója után Alberto Contador befejezi aktív pályafutását, ezt a kétszeres Tour- és Giro-, illetve háromszoros Vuelta-győztes spanyol sportoló jelentette be.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d’Italia Alberto Contador

Tour de France: Aru lecsúszott a dobogóról; szlovén siker

2017-07-19 16:20:37

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát. Az összetettben a brit Chris Froome megtartotta a sárga trikót, az időjóváírásnak köszönhetően pedig néhány másodperccel nőtt is az előnye. A német Marcel Kittel egy bukás után nem sokkal feladta a versenyt, így az ausztrál Michael Matthewsra vette át a zöld trikó.

kerékpár Tour de France Primoz Roglic Michael Matthews Marcel Kittel Chris Froome

Tour de France: bukott a bajnok; Kittel megint győzött

2017-07-12 18:33:07

Sprintbefutót követően ismét Marcel Kittel bizonyult a leggyorsabbnak a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyen: a 11. szakaszon már az ötödik etapsikerét ünnepelhette a Quick Step német sportolója.

kerékpár Tour de France Marcel Kittel Alberto Contador

Tour de France: Contador csapattársa megbukott a doppingteszten

2017-06-27 21:53:11

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) kedden bejelentette, pozitív lett Andre Cardoso, a Trek-Segafredo országúti kerékpárcsapat portugál versenyzőjének doppingtesztje.

Alberto Contador Andre Cardoso Tour de France dopping

Kerékpár: új csapatban folytatja a világklasszis

2016-09-15 19:21:24

A kétszeres Tour de France-győztes Alberto Contador a jövő évtől a Trek-Segafredo kerékpáros csapatnál folytatja pályafutását.

Vuelta a Espana: hiányzó címvédő; Contador vs. Froome

2016-08-20 10:57:01

Augusztus 20-án immár 71. alkalommal rajtol el a Vuelta a Espana, az év harmadik nagy kerékpáros körversenye. Ahogy megszokhattuk, ezúttal is 21 szakasz és nem kevesebb, mint 3277 kilométer teljesítésére készülhetnek a versenyzők, 22 csapat 198 kerékpárosa várja a nagy rajtot Galícia tartományban. A szervezők sok meglepő újítással készültek az útvonal kijelölésekor, sok tekintetben rendhagyó viadalra van tehát kilátás. De az biztos, hogy izgalmakban ezúttal sem lesz hiány, kiélezett versenyre lehet idén is számítani. Győri Tamás országútikerékpár-szakértő írása a kulturtapas.hu-ra.