Klub-vb: elkészítették a decemberi torna sorsolását

Kedden Zürichben elkészítették a 2018. december 12–22-e között az Egyesült Arab Emírségben rendezendő klubvilágbajnokság programját.

klub-vb al-Ain Team Wellington Real Madrid

Légiósok: Dzsudzsákék kilenc emberrel is nyertek a Ligakupában

2017-12-29 17:02:11

Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Vahda idegenben 2–1-re legyőzte az al-Aint az arab emírségekbeli Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

légiósok al-Vahda al-Ain Dzsudzsák Balázs

Videó: elsült Dzsudzsák balja, gyönyörű gólt lőtt

2016-12-09 18:54:49

Dzsudzsák Balázs gólt szerzett az al-Ain ellen az Arab Emírségek labdarúgó-bajnokságában. Válogatott szélsőnk találatával vezetett az al-Vahda hazai pályán, de a vendégek egyenlítettek, a meccs 1–1-gyel ért véget.

videó légiósok al-Vahda al-Ain Koman Vladimir Gyurcsó Ádám

Ázsiai BL: dél-koreai előny a döntő első meccse után

2016-11-19 14:23:09

A dél-koreai Csonbuk Hyundai Motors FC hazai pályán 2–1-re legyőzte az arab emírségekbeli al-Ain csapatát az ázsiai labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjének első mérkőzésén.

ázsiai BL Ázsia klubvilágbajnokság al-Ain Csonbuk Motors

Videó: ijesztően elborult a kapus agya Dzsudzsákék ligájában

2016-09-24 09:28:12

Elképesztő kiállítást hozott az Egyesült Arab Emírségek élvonalbeli labdarúgó-bajnokságában – ebben a ligában játszik Dzsudzsák Balázs is – az al-Ain–Emirates találkozó. A vendégek kapusának, Ali Szajed Szakrnak 5–1-es állásnál elborult az agya, és amikor az ellenfél csatára megpróbálta lecselezni, előbb fordulásból leütötte, majd amikor villant a piros lap, meg is taposta…

ütés videó taposás kiállítás kapus balhé

Videó: begőzölt a cselektől, brutálisan elbánt az ellenféllel

2016-09-23 16:43:08

Brutális jelenetnek lehettek tanúi a nézők az al-Ain–Emirates (5–2) labdarúgó-mérkőzésen az Arab Emírségek bajnokságában. A 82. percben Ali Szakr, a vendégek kapusa zokon vette Danilo Moreno cseleit, és bosszút állt. Persze könnyen lehet, hogy az akkor már 5–1-es hátrány nyírta ki az idegeit.

al-Ain Emirates Arab Emírségek Ali Szakr

Bursaspor: az elnök megegyezett Dzsudzsák áráról – sajtóhír

2016-07-27 21:29:04

A török Milliyet arról számolt be, hogy a Bursaspor elnöke, Ali Ay megegyezett a Dzsudzsák Balázs után érdeklődő arab klubbal a magyar labdarúgó vételáráról. A válogatott futballista mesebeli összeget tenne zsebre, ha belevág az arab kalandba.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok al-Ain Dzsudzsák Balázs Bursaspor

Bursaspor: az arabok 4 millió euróval csábítják Dzsudzsákot – sajtóhír

2016-07-26 07:28:48

Török sajtóértesülés szerint az arab emírségekbeli el-Ain ajánlatot tett Dzsudzsák Balázsért, a török élvonalban szereplő Bursaspor magyar válogatott labdarúgójáért, aki azonban Európában szeretné folytatni pályafutását.

Légiósok: másik arab csapattal is hírbe hozták Dzsudzsákot

2016-06-10 13:06:18

Török sajtóhírek szerint nemcsak az al-Vahda, hanem a szintén arab emírségekbeli al-Ain is érdeklődik Dzsudzsák Balázs iránt.

átigazolás nemzetközi átigazolás légiósok al-Ain Dzsudzsák Balázs Bursaspor

Felkészülés: könnyen győzött a friss bajnok Man. City - videó

2014-05-15 19:53:12

Az angol bajnok Manchester City labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte az al-Aint. A találkozón az első félidő nem hozott gólt, a fordulás után azonban rákapcsolt Manuel Pellegrini legénysége, és eldöntötte az összecsapást.

felkészülés angol foci al-Ain Manchester City

Edzősors: a Real korábbi védője a szaúdi címvédőhöz került

2013-09-27 12:06:10

A szaúd-arábiai élvonalban szereplő al-Ain hivatalos honlapján jelentette be a játékos-pályafutása alatt a Valenciában, és a Real Madridban is futballozó Quique Sánchez Flores vezetőedzői kinevezését.