Találatok a Afrika-kupa 2017 címkére

Találatok száma: 21

Kép: a kongóiak forradalmasították a csapatfotót

2017-02-05 11:09:44

A Kongói DK a negyeddöntőben búcsúzott a 2017-es Afrika-kupától. De hogy ennek ellenére mégis miért rájuk fogunk talán a legjobban emlékezni? Nos, az alábbi csapatkép és a gólörömös videó mindent megmagyaráz!

Kongói DK Afrika-kupa 2017

Afrika-kupa: Kamerun döntős, harmadszor lesz ez a finálé

2017-02-02 22:27:48

Kamerun válogatottja 2–0-ra legyőzte a ghánai csapatot a Gabonban zajló labdarúgó Afrika-kupa második, csütörtöki elődöntőjében.

afrikai labdarúgás afrikai foci Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa ANK 2017

Afrika-kupa: Egyiptom a 88. percben lőtt góllal elődöntős

2017-01-29 21:52:37

A Gabonban zajló Afrika-kupa negyeddöntőjének utolsó mérkőzésén Egyiptom 1–0-ra nyert Marokkó ellen, így teljessé vált az elődöntő mezőnye.

Marokkó Egyiptom Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: lemondott Elefántcsontpart szövetségi kapitánya

2017-01-29 19:11:03

Lemondott az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról Michel Dussuyer.

Elefántcsontpart Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa Michel Dussuyer

Afrika-kupa: hiába a bombagól, Ghána ismét a négy között

2017-01-29 18:51:02

A Gabonban zajló Afrika-kupa negyeddöntőjében Ghána 2–1-re legyőzte a Kongói DK-t, ezzel sorozatban hatodszor jutott be az elődöntőbe. Egyiptom 1–0-ra nyert Marokkó ellen, s Burkina Fasóval találkozik.

Kongói DK Ghána Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: Marokkó továbbjutott, a címvédő kiesett

2017-01-24 21:13:01

Marokkó és a Kongói DK győzelmével biztossá tette továbbjutását a C-csoportból – Elefántcsontpart és Togo válogatottja is csomagolhat.

Togo Marokkó Kongói DK Elefántcsontpart Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017

Afrika-kupa: lemondott Mahrezék szövetségi kapitánya

2017-01-24 11:23:17

Lemondott a Rijad Mahrezt is soraiban tudó algériai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról Georges Leekens.

Georges Leekens Algéria Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: Kamerun–Szenegál negyeddöntő, Aubameyang csomagol

2017-01-22 21:23:14

A házigazda Gabon Pierre-Emerick Aubameyanggal a soraiban sem bírt gól szerezni Kamerun ellen az Afrikai Nemzetek Kupájának A-csoportjában, így búcsúzott a küzdelmektől. Burkina Faso ezalatt 2–0-ra nyert Bissau-Guinea ellen, így csoportgyőztesként lépett a negyeddöntőbe. A második helyre szorult kameruniakra Szenegál vár a legjobb nyolc között.

Pierre-Emerick Aubameyang Kamerun Gabon Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: műesés a javából – ezt komolyan gondolta?! Videó!

2017-01-21 22:29:06

Mahmud Hasszán, hivatalos becenevén „Trézéguet” hatalmas műeséssel vétette észre magát a Gabonban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati játéknapjának Egyiptom–Uganda (1–0) csoportmérkőzésén. Nézzük!

Uganda Mali Ghána Egyiptom Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017

Afrika-kupa: remek gól döntött, nagyon megünnepelték – videó

2017-01-21 18:28:16

Ghána válogatottja 1–0-ra legyőzte Malit a Gabonban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati játéknapján, és ezzel biztossá tette, hogy továbbjut a D-csoportról.

Afrika-kupa: ilyen sok gól még nem született egy napon

2017-01-20 18:29:07

Még nem volt gólokban ilyen gazdag játéknap az idei labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupáján: az esti mérkőzésen Marokkó 3–1-re legyőzte Togót, korábban a címvédő Elefántcsontpart 2–2-re végzett a Kongói DK-val. A torna eddigi góljainak több mint negyede e két meccsen született.

beharangozó afrikai foci Kongói DK Elefántcsontpart Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: Tunézia javított, Szengál továbbjutott

2017-01-19 19:01:50

Az Afrikai Nemzetek Kupáját a Szenegáltól elszenvedett 2–0-s vereséggel kezdő Tunézia Algéria ellen javított a B-csoportban. Szenegál második mérkőzését is megnyerte, és csoportelsőként  továbbjutott.

Zimbabwe Tunézia Szenegál Algéria Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017

Újpest: visszatért az Afrika-kupára készülő játékos

2017-01-18 15:38:07

Hétfőn visszatért Magyarországra a Mali válogatottjába behívót kapó újpesti futballista, Souleymane Diarra.

Újpest Souleymane Diarra Mali Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017

Afrika-kupa: a címvédő is ikszelt, nyert a Kongói DK

2017-01-16 19:26:13

Togo labdarúgó-válogatottja gól nélküli döntetlent ért el a címvédő elefántcsontparti csapat ellen a Gabonban zajló Afrika-kupa C-csoportjának hétfői nyitó mérkőzésén. Az esti meccsen a Kongói DK legyőzte Marokkót.

Togo Marokkó Kongói DK Elefántcsontpart Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: Szenegál nyert, megvan a torna első győzelme

2017-01-15 21:49:21

A Gabonban zajló Afrika-kupa B-csoportjában Szenegál 2–0-ra nyert Tunézia ellen – így a viadal negyedik mérkőzésén megszületett a torna első győzelme.

Tunézia Szenegál Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: a kontinens legjobbja duplázott, és pontot mentett

2017-01-15 18:53:08

A Gabonban zajló Afrika-kupa B-csoportjában Algéria és Zimbabwe 2–2-es döntetlent játszott egymással.

Zimbabwe Rijad Mahrez Algéria Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Afrika-kupa: átlőtték a sorfalat, de nem nyertek a kameruniak

2017-01-14 21:44:01

Burkina Faso és Kamerun mérkőzése is 1–1-re végződött a Gabonban zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati nyitó napján.

afrikai foci Pierre-Emerick Aubameyang Kamerun Gabon Burkina Faso Bissau-Guinea

Afrika-kupa: sokk a legvégén – elrontották Aubameyang napját

2017-01-14 18:49:15

A házigazda Gabon meglepetésre csak 1–1-es döntetlenre volt képes a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupáján (ANK) első alkalommal részt vevő Bissau-Guinea ellen az idei torna szombati nyitó mérkőzésén. Az esti Burkina Faso–Kamerun találkozón is 1–1 lett a végeredmény.

beharangozó afrikai foci Pierre-Emerick Aubameyang Gabon Bissau-Guinea Afrika-kupa 2017

Kínai kulisszák, sötét magyar képernyők, Messi-látogatás: indul az Afrika-kupa!

2017-01-12 14:42:43

Január 14-én a Gabon–Bissau-Guinea találkozóval megkezdődik a 31., 2017-es labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája. Házigazdaként Gabon, címvédőként Elefántcsontpart várja a tornát, melyet óriási meglepetésre kihagy a nigériai válogatott, és kihagynak a magyar futballszurkolók is, lévén itthon – hosszú idő után – egyetlen csatorna sem tűzi műsorára az ANK-t, a mérkőzéseket streamek segítségével lehet majd figyelemmel követni. A torna kulisszáit a Gabonban (is) nagy befolyással bíró kínai cégek biztosítják – tovább dübörög a „stadiondiplomácia”.

beharangozó afrikai foci Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa ANK 2017 ANK

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA 2017 – ADATBANK

2017-01-03 16:07:50

Január 14. és február 5. között Gabonban rendezik meg a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája 31. kiírását, amelynek győztese jogot szerez a szereplésre a nyári Konföderációs Kupán. Íme, a menetrend!