NFL: a Baltimore időben ébredt a Cleveland ellen

2016.11.11. 07:26
A Ravens a második félidőben bedarálta a továbbra is nyeretlen Brownst (Fotó: Action Images)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában a Baltimore Ravens pontszegény első félidőt követően, remek második félidei játékának köszönhetően fordított otthon a Cleveland Browns ellen.

Cody Kessler vezetésével a szünetben még 7–6-ra vezetett a Cleveland, de hiába állt a szünetben 17 kísérletből 10 jó passzal, 94 yarddal és egy touchdownnal, a helyére Josh McCown érkezett, aki két interceptiont is dobott a második félidőben.

Joe Flacco pedig magára talált a harmadik negyedben, 12 átadásából ekkor csak kettő volt rossz, cserébe viszont volt két touchdownja. A Baltimore irányítója ugyan kétszer is eladta a labdát, ám három hatpontos átadásával így is magabiztos sikerre vezette a gárdát.

A Cleveland örökmérlege ezzel 461–461–10-re módosult, eddig még sohasem állt a klub 50 százalékos mutató alatt.

A Cleveland Browns a 32-es mezőny egyedüli tagjaként továbbra is nyeretlen – mindössze egy túlórás vereséget túl felmutatni –, tizedik fellépésén kilencedik alkalommal kapott ki a rendes játékidőben. A Baltimore Ravens kilenc mérkőzés után öt győzelemmel és négy vereséggel áll.