Bundesliga: ötgólos meccsen nyert könnyedén a Frankfurt

2018.09.30. 17:42
Csak mezőnyben volt nagy a csata (Fotó: AFP)
Az Eintracht Frankfurt hazai pályán 4–1-re legyőzte a Hannovert a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójában.

A találkozón Obite N'Dicka találatával szerzett vezetést a Frankfurt,amelyet az első félidő ráadásában Ante Rebic növelt kétgólosra (2–0). A Hannover a fordulás után sem tudott ritmust váltani, s a hazaiak Jonathan de Guzmán révén az 59. percben a harmadik találatukat is megszerezték (3–0).

A vendégcsapat csupán egy kaput eltaláló lövéssel zárta a meccset: igaz abból gól lett. A 86. percben a csereként beállt Florent Muslija szépített (3–1). De még mielőtt a Hannover egyáltalán eljátszhatott volna a pontszerzés gondolatával, a rendes játékidő utolsó másodperceiben érkezett Luka Jovics, aki beállította a 4–1-es végeredmény.