Bundesliga: Magath jött, látott, de a 94. percben kapott gól miatt nem győzött

2011.03.20. 19:35
Nem tudta sorozatban negyedik győzelmét megszerezni a Bundesligában a VfB Stuttgart labdarúgócsapata, de a svábok az egy pontnak is örülhetnek, mert az immár Felix Magath irányította Wolfsburg a 94. percig vezetett a Gottlieb Daimler Stadionban – a vége 1–1.

A meccsen a 40. percben szerzett vezetést a Wolfsburg, egy védelmi hiba – és stuttgarti szempontból szerencsétlenül megpattanó labda – után Grafite hámozta át magát Niedermayeren, majd a léc alá bombázott.

A Stuttgart kétségbeesetten hajtott az egyenlítésre – bármennyire is jók voltak a VfB elmúlt hetekbeli eredményei, a svábok még bőven a veszélyes zónában vannak –, és ez össze is jött. A 94. percben Gentner felívelése után Niedermeier tíz méterről a bal sarokba talált, megmentve ezzel egy pontot. Hajnal Tamás a pénteki edzést is kihagyta egy kisebb combizomsérülés miatt, és a mérkőzésre sem nevezték.