Bundesliga: hiába a történelmi gól, újabb Werder-zakó

2017.11.03. 22:23
A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában az Eintracht Frankfurt hazai pályán 2–1-re legyőzte a Werder Brement.

A 17. perceben Ante Rebic szerezte meg a vezetést a hazaiaknak, majd nem sokkal később, a 25. minutumban Nikolas Moisander történelmi góljával egyenlített a Werder Bremen. A védő ugyanis az első finn játékos a Bundesligában, aki finn kapusnak talált be. A brémaiak kapuját Lukás Hrádecky őrizte.Ante Rebic szerezte meg a vezetést a hazaiaknak, majd nem sokkal később, a 25. minutumban Nikolas Moisander történelmi góljával egyenlített a Werder Bremen. A védő ugyanis az első finn játékos a Bundesligában, aki finn kapusnak talált be. A brémaiak kapuját Lukás Hrádecky őrizte.

A hét elején menesztették Alexander Nourit a Werdertől (jelenleg Florian Kohfeldt a megbízott vezetőedző), a gárda pedig most öt találkozó után ismét gólt tudott szerezni a Bundesligában, viszont a csapat szezonbeli első győzelmére továbbra is várni kell.

A dráma a végén jött, egy baloldali beadást követően Sébastien Haller a 89. percben talált be közelről, ezzel beállítva a 2–1-es végeredményt.

A Majna-parti együttes egyébként a Brement győzte le legtöbbször a német élvonalban, szám szerint immár 35-ször!

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ

Eintracht Frankfurt–Werder Bremen 2–1 (Rebic 17., Haller 89., ill. Moisander 25.)