Bundesliga 2.: Stieberék az utolsó helyre csúsztak

2016.09.11. 15:45
Megyeri Balázs csapata, a Greuther Fürth 1–1-es döntetlent játszott a Düsseldorf vendégeként a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 4. fordulójának vasárnapi játéknapján, míg Stieber Zoltán (Kaiserslautern) 2–0-s vereségnek volt részese Sandhausenben.

Negyedszer is Megyeri Balázs nevével kezdődött a Fürth összeállítása ebben a bajnoki szezonban, és kezdett Stieber Zoltán is a Kaiserslauternben – őt a 72. percben lecserélték. Stiebernek volt egy veszélyes lövése 0–1-nél, labdája centiméterekkel kerülte el a hazai kaput.

A Kaiserslautern négy forduló után még nyeretlen, két döntetlennel és két vereséggel, 1–7-es gólkülönbséggel az utolsó helyen áll, most csúszott a szintén kétpontos, egy meccsel kevesebbet játszó Nürnberg (3–8) mögé.

BUNDESLIGA 2.
4. FORDULÓ, vasárnapi mérkőzések

Fortuna Düsseldorf–Greuther Fürth 1–1
Hannover 96–Dynamo Dresden 0–2
Sandhausen–Kaiserslautern 2–0
Az élcsoport: 1. Braunschweig 12 pont, 2. Dresden 8, 3. Hannover 7 (8–4), …6. Greuther Fürth 7 (6–6), …18. Kaiserslautern 2