nemzetisport.hu 2018.12.23 17:33 Frissítve: 2018.12.24 01:55

Bundesliga: ötgólos meccsen a hajrában nyert a Wolfsburg

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján a Wolfsburg idegenben 3–2-re legyőzte az Augsburgot.

A 33. percben Josuha Guilavogui szerezte meg a vezetést a vendégeknek, majd nyolc percre rá William duplázta meg a a Wolfsburg előnyét, így kétgólos vezetéssel mehettek szünetre a csapatok.

A második játékrészből négy perc telt el, amikor Rani Khedira révén szépítettek a hazaiak, 10 perccel később pedig már az egyenlítő gólt ünnepelhették, Sergio Cordova fejesét nem bírta védeni Casteels. A 89. percben aztán ismét betalált a Wolfsburg, Yannick Gerhardt góljára már nem érkezett válasz, így a vendégek örülhettek a három pontnak.

NÉMET BUNDESLIGA
17. FORDULÓ

Augsburg–Wolfsburg 2–3 (R. Khedira 49., Cordova. Ill. Guilavogui 33., William 41., Gerhardt 89.)

Német labdarúgás M. G.

A BVB nehezen, de begyűjtötte a három pontot, s ezzel megszilárdította a második helyét a tabellán.

2020.06.06 14:48:14

Német labdarúgás H. Á.

A München ugyan hátrányba került az elején, végül mégis könnyedén őrizte meg idei veretlenségét.

2020.06.06 14:57:05

Német labdarúgás nemzetisport.hu

Lényegében egy félidőt játszottak emberhátrányban Gulácsiék, de hiába vezettek szinte végig, a Paderborn a legvégén kiegyenlített.

2020.06.05 13:45:15

Német labdarúgás TÓTH ÁDÁM

Tökéletesre csiszolt játékkal, szigorúságából is engedve ért fel a csúcsra a Bayern Münchennel. A 75 éves edzőlegendáról írt sorozatunk 4. része.

2020.06.05 20:12:21

Német labdarúgás BACSKAI JÁNOS

A Freiburg hazai pályán egy góllal legyőzte a sokkal esélyesebbnek tartott Mönchengladbachot.