Videó: Mbappé és Neymar is betalált, a PSG legyőzte a Celticet

T. D.T. D.
2020.07.21. 21:34
Kylian Mbappé (labdával) elrobog Jeremie Frimpong mellett (Fotó: AFP)
A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 4–0-ra legyőzte a skót Celticet Párizsban, felkészülési mérkőzésen.

Kylian Mbappé már az első percben megkezdte a gólgyártást, hozzá még az első félidőben Neymar, majd a második játékrészben Ander Herrera és Pablo Sarabia csatlakozott.

Amint a felvételeken is látható, a nézők a járványügyi szabályok betartásával, korlátozott létszámban bemehettek az összecsapásra. A PSG ezen a találkozón viselte először új mezét, amelyet kedden mutattak be.

A PSG a Le Havre elleni 9–0 és a Waasland-Beveren elleni 7–0 után harmadik felkészülési mérkőzését játszotta le kedden.

A MÉRKŐZÉS GÓLJAI

Neymar látványos passza

Card

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Paris Saint-Germain (francia)–Celtic (skót) 4–0 (Mbappé 1., Neymar 25., A. Herrera 48., P. Sarabia 67.)