Videó: kétszer rúgatták újra a tizenegyest, az összeset kivédték
Elképesztő felvétel került elő a török harmadosztályból: az Usak Spor–Ergene Velimese Spor mérkőzésen a vendégekkel kétszer rúgatta újra a tizenegyest a játékvezető, miután a hazaiak kapusa – habár kivédte az első kettőt –, elmozdult a helyéről, amit a bíró két sárga lappal „jutalmazott” és kiállította. A harmadik tizenegyesre a jobbhátvéd állt be a kapuba, de neki sem tudtak túljárni az eszén, ő is kivédte a büntetőt.
Legfrissebb hírek

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző
Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball
Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39
Ezek is érdekelhetik






