Videó: kétszer rúgatták újra a tizenegyest, az összeset kivédték

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2020.01.20. 08:32
Elképesztő felvétel került elő a török harmadosztályból: az Usak Spor–Ergene Velimese Spor mérkőzésen a vendégekkel kétszer rúgatta újra a tizenegyest a játékvezető, miután a hazaiak kapusa – habár kivédte az első kettőt –, elmozdult a helyéről, amit a bíró két sárga lappal „jutalmazott” és kiállította. A harmadik tizenegyesre a jobbhátvéd állt be a kapuba, de neki sem tudtak túljárni az eszén, ő is kivédte a büntetőt.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: a török szövetség elnöke kiállt a kapitány mellett

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:44

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző

Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Arda Güler: Elnézést kérek a török néptől, szégyelljük magunkat

Foci vb 2026
2026.06.20. 09:14

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39

Két meccsen rekordmennyiségű 62 kísérlet gól nélkül – a török vb-búcsú statisztikái

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:02

Paraguay emberhátrányban nyert, Törökország már nem juthat tovább a csoportból

Foci vb 2026
2026.06.20. 07:06

Kikapott Paraguaytól, ezzel biztos csoportnegyedikként kiesett Törökország

Foci vb 2026
2026.06.20. 07:05

Történelmi piros lap: szájeltakarásért állították ki Miguel Almirónt – videó

Foci vb 2026
2026.06.20. 06:17
Ezek is érdekelhetik