Videó: azt onnan hogyan? Zseniális gól a francia ligában

2017.02.24. 20:53
Szenzációs gólt rúgott Felipe Pardo, a Nantes kolumbiai labdarúgója a Dijon elleni pénteki mérkőzésen a francia bajnokságban. Az ő góljával vált biztossá, hogy a „kanárik” legyőzik Lang Ádám csapatát.

Lang Ádám, a dijoniak magyar légiósa kispados volt, nem lépett pályára a mérkőzésen, amelynek utolsó öt percét a vendégek emberhátrányban játszották le.

A késő esti mérkőzésen a Nice korán hátrányba került a Montpellier ellen, de a 60. percben beálló Mickaël Le Bihan duplájával fordítani tudott, és győzelmével utolérte az éllovas Monacót a tabellán.

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ, pénteki mérkőzések

Nantes–Dijon 3–1 (Bammou 3., Sala 59. – 11-esből, Pardo 79., ill. Dubois 37. – öngól)
Nice–Montpellier 2–1 (Le Bihan 68., 85., ill. Mounié 9.)

20. Lorient 26 6 4 16 27–52 –25 22

LIGUE 2. Bese Barnabás kispados volt, és ő sem lépett pályára csapatában, a Le Havre-ban, amely hazai pályán 1–0-ra legyőzte a bennmaradásért harcoló Auxerre-t péntek este. Beséék 27 forduló során 36 pontot szereztek, és a húszcsapatos másodosztály 10. helyén állnak. Vezet a 48 pontos Brest.