nemzetisport.hu 2017.10.08 00:45 Frissítve: 2017.10.08 23:32

Vasárnapi sportműsor: kézi BL, vb-selejtezők, F1-es futam, NFL

Folytatódnak a labdarúgó-vb selejtezői, és nincs megállás a hazai NB II-ben és NB III-ban sem. Magyar idő szerint kora reggel rendezik a Formula–1 Japán Nagydíjának futamát. A Telekom Veszprém a Kielt fogadja a kézilabda BL-ben. A vasárnapi programban még: NFL, autósport, jégkorong, kosárlabda, tenisz és torna.

 

FUTBALLPROGRAM 

NB II
12. FORDULÓ
15.00:
Cegléd–Vác
15.00: Kisvárda–Budaörs (Tv: M4 Sport)
15.00: Mosonmagyaróvár–Soroksár
15.00:
Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
17.00: Csákvár–Szolnok
17.00: Siófok–Budafoki MTE
17.00: ZTE–Nyíregyháza Spartacus
17.00: ETO FC Győr–Dorog
17.00: Sopron–Kazincbarcika
17.00: MTK–Szeged 2011 

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

15.00: Cigánd–Debreceni EAC
15.00: Tiszaújváros–ESMTK
15.00: Balassagyarmat–Gyöngyös
15.00: Salgótarján–Tiszafüred
15.00: Monor–Jászberény
15.00: Nyírbátor–DVTK II
15.00: Putnok–Tállya
15.00: Füzesgyarmat–MTK II
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: SZEOL–Kozármisleny
15.00: FC Dabas–Tiszakécske
15.00: Mórahalom–Rákosmente
15.00: Vecsési FC–Szentlőrinc
15.00: Paks II–Szekszárd
15.00: PMFC–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
15.00: Andráshida–Videoton II
15.00: Csepel–Gyirmót FC Győr II
15.00: III. ker. TVE–Ajka
15.00: Dunaharaszti–Pápai FC
15.00: BKV Előre–Érd
15.00: THSE-Szabadkikötő–Puskás Akadémia FC II
15.00: Veszprém–Csorna
15.00: Kaposvár–Pénzügyőr

NŐI NB I
7. FORDULÓ
15.00:
Astra HFC–Ferencváros

VB-SELEJTEZŐK
EURÓPAI ZÓNA
C-CSOPORT
20.45:
Csehország–San Marino
20.45: Németország–Azerbajdzsán (Tv: Sport1)
20.45: Norvégia–Észak-Írország (Tv: Sport2)
E-CSOPORT
18.00:
Dánia–Románia
18.00: Kazahsztán–Örményország
18.00: Lengyelország–Montenegró
F-CSOPORT
18.00:
Litvánia–Anglia (Tv: Sport2)
18.00: Szlovákia–Málta
18.00: Szlovénia–Skócia

AFRIKAI ZÓNA
E-CSOPORT
19.00:
Egyiptom–Kongó

KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ VILÁGBAJNOKSÁG, TUNÉZIA
Csoportkör, 1. forduló
B-csoport
20.45:
Mexikó–MAGYARORSZÁG (Tv: 22.40-től az M4 Sporton felvételről)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, INDIA
Csoportkör, 1. forduló
E-csoport
13.30:
Új-Kaledónia–Franciaország
16.30: Honduras–Japán
F-csoport
13.30: Chile–Anglia (Tv: Eurosport1)
16.30: Irak–Mexikó

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
5. FORDULÓ
19.00:
Cincinnati Bengals–Buffalo Bills
19.00: Cleveland Browns–New York Jets
19.00: Detroit Lions–Carolina Panthers
19.00: Indianapolis Colts–San Francisco 49ers
19.00: Miami Dolphins–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Los Angeles Chargers
19.00: Philadelphia Eagles–Arizona Cardinals
19.00: Pittsburgh Steelers–Jacksonville Jaguars
22.05: Los Angeles Rams–Seattle Seahawks
22.05: Oakland Raiders–Baltimore Ravens
22.25: Dallas Cowboys–Green Bay Packers (Tv: Sport2)
hétfő, 2.30: Houston Texans–Kansas City Chiefs

AUTÓSPORT
   9.15:
TCR-sorozat, Kína (Tv: Sport1)
10.35: F2, Jerezi Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.45: ETC-kupa, Csehország, 1. futam (Tv: Eurosport2)
11.00: GP3, Jerezi Nagydíj, 2. futam (Tv: M4 Sport)
12.30: ETC-kupa, Csehország, 2. futam (Tv: Eurosport2)
12.30: EuroFormula Open, Jerez, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
A kamion Európa-bajnokság spanyolországi futamai, Jarama

FORMULA–1
7.00:
Japán Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00: MAC Budapest–EV Vienna Capitals II (osztrák)
EBEL
16.00:
EC-KAC (osztrák)–Fehérvár AV19
NHL
hétfő, 1.00:
New York Rangers–Montreal Canadiens (Tv: Spíler Tv)

KERÉKPÁR
15.30:
Párizs–Tours (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
Csoportkör, 4. forduló
B-csoport
1
7.00: Telekom Veszprém–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
Férfi EHF-kupa
2. selejtezőkör, 2. mérkőzés
15.00: Balatonfüredi KSE–Valur Reykjavík (izlandi) (Tv: Sport1)
Női NB I
18.00: Békéscsabai ENKSE–Kisvárdai KC
18.00: Alba Fehérvár KC–Váci NKSE
18.00: Budaörs–Kecskeméti NKSE
Bundesliga
15.00:
Magdeburg–Wetzlar (Tv: Digi Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
NBA
Előszezon, Sanghaj
13.00:
Golden State Warriors–Minnesota Timberwolves (Tv: Sport2)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

RÖPLABDA
Férfi NB I
16.00:
MÁV Előre SC–HÉP-Kecskeméti RC
16.00: PTE-PEAC–MAFC-BME
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE 

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Olimpiai kvalifikációs világkupa, Dordrecht (Tv: 19.30-tól az M4 Sporton felvételről)

SZNÚKER
13.00:
European Masters, Belgium, döntő (Tv: Eurosport2)
19.00: European Masters, Belgium, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  6.00:
WTA-torna, Peking, páros döntő: Babos Tímea–Andrea Hlavácková (magyar, cseh)–Csan Jüng-csan, Martina Hingis (tajvani, szlovák) (Tv: Digi Sport1) 
  9.00:
ATP-torna, Tokió, döntő (Tv: Sport2)
10.30: WTA-torna, Peking, döntő (Tv: Digi Sport1)

TORNA
Világbajnokság, Montreal
19.00: szerenkénti döntők, férfiak: ugrás, korlát, nyújtó
szerenkénti döntők, nők: gerenda, talaj

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.12.13 17:36:25

Minden más foci nemzetisport.hu

A klubvilágbajnokság második elődöntőjében a spanyolok csak a 82. percben szerezték meg a győztes gólt.

2017.12.12 09:25:45

Minden más foci nemzetisport.hu

Ronaldinho kihasználta a kapus kedvességét, és kortyolt néhányat a kulacsából, majd…

2017.12.11 10:10:29

Minden más foci nemzetisport.hu

Német, spanyol és francia bajnoki • Falco–Olaj • Phil Taylor a darts-világbajnokságon.

2017.12.11 10:09:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei, a nap rangadóján: Man. City–Tottenham.

2017.12.11 10:08:06

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a női kézilabda-világbajnokság és az úszók rövid pályás Európa-bajnoksága.