nemzetisport.hu 2017.09.17 00:01 Frissítve: 2017.09.18 00:02

Vasárnapi sportműsor: topligák, F1, kézi BL, kosár Eb, tenisz Dk

Folytatódnak a labdarúgó-topligák küzdelmei, Angliában Chelsea–Arsenal és Manchester United–Everton rangadót rendeznek. Teljes fordulóval folytatódik az NB II. A Formula–1 mezőnye a Szingapúri Nagydíjon versenyez, a férfi kosárlabda Európa-bajnokság Szlovénia–Szerbia döntővel ér véget. A Szeged kézilabdacsapata Nantes-ban kezdi meg a BL-t, Davis-kupa-együttesünk 2–1-es vezetésről várja az oroszok elleni csata utolsó napját, az OSC vízilabdagárdája Euroliga-selejtezőt játszik. Folytatódik az NFL második köre, befejeződik az asztalitenisz csapat Európa-bajnokság.

 

 

FUTBALLPROGRAM

NB II
9. FORDULÓ
16.00:
Budaörs–Mosonmagyaróvár
16.00: Budafoki MTE–ETO FC Győr
16.00: Vác–Kisvárda
16.00: Cegléd–Csákvár
16.00: Soroksár–Szeged 2011
16.00:
Dorog–MTK
18.00: Békéscsaba–Siófok
18.00: Szolnok–ZTE (Tv: M4 Sport)
18.00: Nyíregyháza Spartacus–Sopron
18.00: Gyirmót FC Győr–Kazincbarcika

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00:
ESMTK–Tiszafüred
16.00: DVTK II–Tiszaújváros
16.00: Jászberény–Cigánd
16.00: MTK II–Putnok
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Hódmezővásárhely–Bp. Honvéd MFA
16.00: Vecsési FC–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Videoton II–III. ker. TVE
14.00: Puskás Akadémia FC II–Kaposvár
15.00: Gyirmót FC Győr II–Ajka

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
14.30:
Chelsea–Arsenal (Tv: Spíler Tv)
17.00: Manchester United–Everton (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00:
Amiens–Marseille
17.00: Angers–Metz
17.00: Rennes–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
13.30:
Hoffenheim–Hertha BSC (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Freiburg (Tv: Eurosport2)
18.00: Borussia Dortmund–Köln (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Napoli–Benevento (Tv: Digi Sport3)
15.00: SPAL–Cagliari
15.00: Torino–Sampdoria
18.00: Chievo–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport3)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
12.00:
 Alavés–Villarreal (Tv: Sport1)
16.16: Girona–Sevilla (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Athletic Bilbao
20.45: Real Sociedad–Real Madrid (Tv: Sport2)

MLS
19.00:
New York Red Bulls–Philadelphia Union (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
2. FORDULÓ

19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Carolina Panthers–Buffalo Bills
19.00: Indianapolis Colts–Arizona Cardinals
19.00: Jacksonville Jaguars–Tennessee Titans
19.00: Kansas City Chiefs–Philadelphia Eagles
19.00: New Orleans Saints–New England Patriots
19.00: Pittsburgh Steelers–Minnesota Vikings
19.00: Tampa Bay Buccaneers–Chicago Bears
22.05: Los Angeles Chargers–Miami Dolphins
22.05: Oakland Raiders–New York Jets
22.25: Denver Broncos–Dallas Cowboys (Tv: Sport1)
22.25: Los Angeles Rams–Washington Redskins
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
hétfő, 2.30: Atlanta Falcons–Green Bay Packers

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00:
helyosztók
14.00:
női döntő
17.00:
férfidöntő 

AUTÓSPORT
11.40: Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
13.05:
ADAC GT Maters, Sachsenring, 2. futam (Tv: Digi Sport2)
hétfő, 0.40: IndyCar, Sonoma (Tv: Digi Sport1)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder

FORMULA–1
14.00:
Szingapúri Nagydíj, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.00:
FTC–Dunaújvárosi Acélbikák
18.30:
UTE–MAC Budapest
EBEL
17.45:
Fehérvár AV19–HC Orli Znojmo (cseh)
KHL
13.00:
Avangard Omszk–Jugra Hanti-Manszijszk (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.30:
országúti világbajnokság, Bergen (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30:
Nantes–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
17.30:
Kiel–Paris Saint-Germain (Tv: Sport1)
Női NB I
18.00:
Vasas SC–Érd HC
Bundesliga
12.30:
Lemgo–Melsungen (Tv: Digi Sport3)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ISZTAMBUL
A harmadik helyért
16.00:
Spanyolország–Oroszország
Döntő
20.30:
Szlovénia–Szerbia (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
12.30:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
  7.00:
FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)
12.00: Supersport 300, Portugália, futam (Tv: Spíler Tv)
17.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
10.15:
25 méteres országos bajnokság, Fehér út, női sportpisztoly

TENISZ
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
MAGYARORSZÁG–Oroszország
14.30:
Fucsovics Márton–Karen Hacsanov
Balázs Attila–Andrej Rubljov (Tv: M4 Sport, 16 órától)
Davis-kupa, elődöntő
15.00:
Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport2)
WTA-torna, Tokió
  8.00: döntő (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano 

VÍZILABDA
Férfi Euroliga
1. selejtezőkör, Banja Luka
11.10:
A-Híd-OSC-Újbuda–Szintyez Kazany (orosz)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.24 00:36:42

Minden más foci IGLÓI NAGY ISTVÁN

NS-VÉLEMÉNY. A Real Oviedónál például megértették az idők szavát, s az első osztály csapatai közül egyedüli módon megemelték azoknak a bérleteknek az árát, amelyek tulajdonosai a »nem tévés« helyekre kívántak belépőt venni.

2017.09.22 08:55:49

Minden más foci JAKAB ÁRPÁD (SZÉKELYUDVARHELY)

A Székelyudvarhely trénere a határon túli harmadik vonalban is a magyar labdarúgást szolgálja.

2017.09.20 23:38:32

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Olyan presztízsű klubmérkőzést rendezhet fővárosunk, amilyenhez hasonlóra esélyünk sem volt korábban.

2017.09.18 12:53:50

Minden más foci nemzetisport.hu

Az egy évvel ezelőtti mezfogyás 75 százalékkal emelkedett az évnek ebben a szakaszában a PSG-nél.

2017.09.15 15:36:27

Minden más foci nemzetisport.hu

A topligás csapatok csaknem háromszor több pénzt áldoztak új játékosokra, mint öt éve.