D. Á. 2020.08.15 23:40 Frissítve: 2020.08.16 23:12

Vasárnapi sportműsor: Sevilla–Man. United az El-döntőért

Vasárnap este jön az Európa-liga elődöntőjének első mérkőzése, a Sevilla–Manchester United ütközet, amelyet élőben követhetnek az NSO-n! A labdarúgó NB I-ben a DVTK a Mezőkövesddel játszik, a Puskás Akadémia–Honvéd mérkőzés viszont elmarad. Az NB II-ben már a 4. fordulót rendezik meg, pályán a DVSC és a Vasas. A Formula–1 Spanyol Nagydíja 15.10-kor rajtol Barcelonában, a MotoGP egy órával korábban kezdődik Ausztriában. Este újabb MLB-mérkőzést láthatunk, de a sznúker-vb döntője is folytatódik.

 

AUGUSZTUS 16., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Sevilla–Manchester United (Tv: Sport1, Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

NB I
1. FORDULÓ
16.55:
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd – elhalasztva!

NŐI NB I
1. FORDULÓ
11.00:
DVTK–MTK

NB II
4. FORDULÓ
17.30:
Debreceni VSC–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.30: Budaörs–Gyirmót FC Győr, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–Vasas FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
19.00: BFC Siófok–DEAC – élőben az NSO-n!
19.00: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics – élőben az NSO-n!
19.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka – élőben az NSO-n!
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Kolorcity Kazincbarcika–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Soroksár SC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Putnok–Mezőkövesd II
14.00: DVTK II–Kisvárda II
15.00: DVSC II–Sajóbábony
17.30: Tiszaújváros–Eger
17.30: Jászberény–Cegléd
17.30: Gyöngyös–Tiszakécske
17.30: Füzesgyarmat–Balassagyarmat
17.30: Hatvan–Tiszafüred
17.30: Tállya–Salgótarján
17.30: Sényő–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Újpest II–Paks II
11.00:
Honvéd II–Hódmezővásárhely
17.30: Vác–Kecskemét
17.30: Iváncsa–Szekszárd
17.30: Rákosmente–ESMTK
17.30: Szegedi VSE–Dabas-Gyón
17.30: Dunaújváros–Körösladány
17.30: FC Dabas–Taksony
17.30: Monor–Kozármisleny
17.30: Majos–FTC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–BKV Előre
16.30: Ménfőcsanak–Veszprém
17.30:
Lipót–III. Kerületi TVE
17.30: THSE-Szabadkikötő–Tatabánya
17.30: Bicske–Puskás Akadémia II
17.30: Nagykanizsa–Balatonfüred
17.30: Mosonmagyaróvár–Érd
17.30: Sopron–Gárdony
17.30: ZTE II–Komárom
19.00: Pápa–Nagyatád

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Borussia Dortmund (német)–Austria Wien (osztrák) (Tv: Sport2)

SPANYOL SEGUNDA DIVISIÓN
RÁJÁTSZÁS AZ ÉLVONALÉRT, ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

19.00: Almería–Girona (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzésen: 0–1
22.00: Zaragoza–Elche (Tv: Spíler2)
Az első mérkőzésen: 0–0

SZERB SZUPERLIGA
4. FORDULÓ
18.00:
Bacska–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SKÓT PREMIERSHIP
4. FORDULÓ
17.30:
Livingston–Rangers FC (Tv: Arena4)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Cleveland Indians (Tv: Sport1)

EVEZÉS
10.00:
Európa-bajnoki válogató, Sukoró

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
9.40:
Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
12.15: Porsche Szuperkupa (Tv: Eurosport1)
13.35: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport, felvételről)
15.10: F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Calgary Flames–Dallas Stars (Tv: Arena4, csúsztatva)

KERÉKPÁR
15.05:
Criterium du Dauphiné, 5. szakasz (Tv: Eurosport1) 
Hegyikerékpár, országos bajnokság, Zalaegerszeg

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1173 (Tv: Sport2)

MOTOGP
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Arena4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4, Galaxy4)

MOTOKROSSZ
12.00:
világbajnokság, Kegums, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00: világbajnokság, Kegums, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)

STRANDRÖPLABDA
9.00:
országos bajnokság, 2. mesterverseny, Csepel (Tv: M4 Sport, 11.00-tól)

SZABADIDŐSPORT
Balaton-átevezés, Fonyód

SZNÚKER
14.15 és 20.15:
világbajnokság, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
13.30:
WTA-torna, Prága (Tv: Digi Sport1)
17.00: WTA-torna, Lexington (Tv: Digi Sport1)

2020.09.24 21:41:33

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Az újítások többségének többször is ki kell állnia a puding próbáját, amíg elfogadják. Egyelőre a kísérletezés zajlik, sokszor megfelelő alany hiányában.

2020.09.24 17:37:51

Minden más foci TÓTH ÁDÁM (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Puskás Arénában emlékezetes mérkőzésen verték meg a müncheniek az 1–0-ra még vezető Sevillát.

2020.09.18 21:48:20

Minden más foci BERTA MIHÁLY, DANCSÁK ANDRÁS, MIKOLA BENCE

Minden, amit a portugál világsztár válogatottbeli góljairól tudni érdemes.

2020.09.21 21:32:54

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI TRANSZFERSOROZAT. Külföldi csapatok leendő, aktív és volt világsztárokat is igazoltak a francia élvonalból.