U17-es vb: liverpooli „bolond” volt az Egyesült Államok veszte

2017.10.21. 19:16
Elsőként Mali jutott be a legjobb négy közé az U17-es labdarúgó-világbajnokságon, mivel a negyeddöntőben 2–1-re legyőzte Ghánát. A nap során Anglia is kvalifikálta magát a négy közé, az Egyesült Államok kiütésével.

Ez a két gárda az idei korosztályos Afrikai Nemzetek Kupájának döntőjében is összecsapott egymással, akkor szintén Mali örülhetett (1–0). Ellenfele a négy között a Spanyolország–Irán meccs győztese lesz.

A nap másik mérkőzésén a Liverpool 2000. április 1-jén született támadója, Rhian Brewster triplázott az Egyesült Államok ellen – az utolsó találatot a 96. percben, tizenegyesből jegyezte –, így az Eb-döntős gárda simán, 4–1-re nyert. Anglia ellenfele a német–brazil párharc továbbjutója lesz.

Spanyolország–Irán 13.30
Brazília–Németország 16.30Mali örülhetett (1–0). Ellenfele a négy között a Spanyolország–Irán meccs győztese lesz.