D. Á. 2020.07.10 23:33 Frissítve: 2020.07.12 00:05

Szombati sportműsor: pályán a Liverpool, a Barca és a Juve

Ez a hétvége sem múlik el Premier League-forduló nélkül: szombaton a bajnok Liverpool az Anfielden játszik a Burnleyvel, a Manchester City a Brighton otthonában lép pályára. Az olasz Serie A-ban egymás után láthatjuk a Laziót, a Romát és a Juventust is. A spanyol Ligában az FC Barcelona a Valladolid vendége lesz, míg az Atlético Madrid a Betist fogadja. A Formula–1 a Stájer Nagydíjjal folytatódik, az időmérő edzés 15 órakor kezdődik.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES FELKÉSZÜLÉS
11.00:
Budafoki MTE–ETO FC Győr (NB II), Lipót 

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Norwich City–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
13.30: Watford–Newcastle United (Tv: Spíler1)
16.00: Liverpool–Burnley (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
18.30: Sheffield United–Chelsea (Tv: Spíler1)
21.00: Brighton & Hove Albion–Manchester City (Tv: Digi Sport2)

ANGOL CHAMPIONSHIP
43. FORDULÓ
13.30:
Derby County–Brentford (Tv: Aréna4)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
17.15:
Lazio–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
19.30: Brescia–Roma (Tv: Digi Sport1)
21.45: Juventus–Atalanta (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
17.00:
Osasuna–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
19.30: Real Valladolid–FC Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
22.00: Atlético Madrid–Real Betis (Tv: Spíler2)

HORVÁT 1. HNL
34. FORDULÓ
21.05:
NK Osijek (Eszék)–Istra 1961 – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
18.00:
Rózsahegy (Ruzomberok)–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

NÉMETORSZÁG
Osztályozó a másodosztályért, visszavágó
18.15:
Ingolstadt–Nürnberg (Tv: Sport1)

Az első meccsen 2–0-ra győzött a Nürnberg.

NORVÉGIA
7. FORDULÓ

20.25: Rosenborg BK–Strömsgodset IF (Tv: Eurosport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
INDYCAR

23.00:
3. futam, Road America 1, Elkhart Lake (Tv: Aréna4)

FORMULA–1
STÁJER NAGYDÍJ
10.20:
Formula–3, 1. futam (Tv: M4 Sport)
16.40:
Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
15.00:
World Tour, francia verseny (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
13.30:
strandkézilabda (Tv: Digi Sport2)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1138 (Tv: Sport2)

TENISZ
THIEM'S 7
13.30:
döntő (Tv: Eurosport2)
UTS
17.00:
9. nap (Tv: Eurosport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Deiveson Figueiredo–Joseph Benavidez (Tv: Sport1)

2020.08.05 23:07:00

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Nem tudom értelmezni, amikor egy sikerekbe beleőszült világsztár futballista még egy bőrt lehúzandó gyakorlatilag begurul egy közép-kelet-európai bajnokságba.

2020.08.05 14:48:21

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A TSC a 22. perctől kezdve emberhátrányban játszott, de így is nyert Belgrádban.

2020.08.05 15:41:00

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

A Sepsi OSK megnyerte a fontos mérkőzést, hogy ez mire lesz elég, az pénteken derül ki.

2020.08.04 16:31:57

Minden más foci B. L.

Ha késve is, de véget ért minden topliga, ezzel pedig számos játékos egyezsége is a klubjával.