nemzetisport.hu 2017.09.16 00:28 Frissítve: 2017.09.17 00:36

Szombati sportműsor: Honvéd–Fradi, pályán a City, a Bayern és az Atlético

Folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei, a forduló rangadója a Honvéd–Ferencváros összecsapás. Mérkőzéseket rendeznek az angol, a német, a francia, az olasz és a spanyol ligában is. A Telekom Veszprém kézilabdázói a Celje otthonában kezdik meg a BL-szereplésüket. Folytatódik Davis-kupa-csapatunk oroszok elleni teniszpárharca. A magyar amerikaifutball-válogatott Szlovákiát fogadja felkészülési meccsen. A szombati programban még: asztalitenisz, Formula–1 és motorsport. 

 

 

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
18.00: Vasas–Videoton
18.00: Puskás Akadémia–Mezőkövesd
18.00: Balmazújváros–DVSC (Tv: M4 Sport)
18.00:
DVTK–Paks
18.00: Haladás–Újpest
20.30: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB III
6. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Gyöngyös–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Salgótarján
16.00: Monor–Nyírbátor
16.00: Tállya–Balassagyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Rákosmente–PMFC
16.00: Tiszakécske–Dunaújváros
16.00: Iváncsa–Mórahalom
16.00: Szekszárd–FC Dabas
16.00: Szentlőrinc–SZEOL
16.00: Kozármisleny–Makó
NYUGATI CSOPORT
16.00:
Pénzügyőr–Veszprém
16.00: Érd–Csepel
16.00: Pápai FC–Andráshida
16.00:
Csorna–THSE-Szabadkikötő
16.00: Dunaharaszti–BKV Előre

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.30:
Crystal Palace–Southampton (Tv: Spíler Tv)
16.00: Huddersfield Town–Leicester City
16.00: Liverpool–Burnley
16.00: Newcastle United–Stoke City
16.00: Watford–Manchester City
16.00: West Bromwich Albion–West Ham United
18.30: Tottenham Hotspur–Swansea City (Tv: Spíler Tv)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
17.00:
Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.00: Dijon–Saint-Étienne
20.00: Guingamp–Lille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Nantes–Caen (Tv: Digi Sport2)
20.00: Troyes–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
15.30: Werder Bremen–Schalke
15.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg
15.30: Stuttgart–Wolfsburg
18.30: RB Leipzig–Borussia Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
15.00:
Crotone–Internazionale (Tv: Digi Sport2)
18.00: Fiorentina–Bologna (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
13.00:
Levante–Valencia
16.15: Getafe–Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Real Betis–Deportivo La Coruna (Tv: Sport2)
20.45: Atlético Madrid–Málaga (Tv: Sport1)

MLS
22.00:
Atlanta United–Orlando City SC (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
17.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: Digi Sport3)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Luxembourg
10.00:
női elődöntő (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
13.10:
ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport2)
14.35:
Porsche Carrera-kupa, Sachsenring, 1. futam (Tv: Digi Sport3)
18.50 és 23.30: World Endurance-bajnokság, Austin (Tv: Eurosport1)
A kamion Európa-bajnokság belgiumi futamai, Zolder

FORMULA–1
12.00:
Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
15.00: Szingapúri Nagydíj, időmérő (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
Erste Liga
18.30:
ASC Corona Brasov (romániai)–Fehérvári Titánok 

KERÉKPÁR
15.15:
Primus Classic Impanis-Van Petegem (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Celje–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
Férfi NB I
17.00:
FTC–Váci KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Eger SBS Eszterházy
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Dabas KC–Balatonfüredi KSE
18.00: CYEB Budakalász–Ceglédi KKSE
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: MTK Budapest–Győri Audi ETO KC
18.00: Budaörs–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Váci NKSE–Kecskeméti NKSE

LÓSPORT
13.00:
Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

MOTORSPORT
12.00:
Superbike-vb, Portugália, superpole (Tv: Eurosport1)
16.00: Superbike-vb, Portugália, 1. futam (Tv: Spíler Tv)
20.30: FIM Endurance-vb, 24 órás verseny, Le Castellet, Bol d'Or (Tv: Eurosport1)

TENISZ
  9.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport2)
Davis-kupa, elődöntő
14.00:
Franciaország–Szerbia (Tv: Digi Sport1)
Rájátszás a világcsoportért, Kopaszi-gát
MAGYARORSZÁG–Oroszország
14.00:
Fucsovics Márton, Balázs Attila–Danyiil Medvegyev, Konsztyantyin Kravcsuk (Tv: M4 Sport, 16.30-tól felvételről)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat döntője, Rotterdam
13.00:
férfiak
15.50: nők 

UFC
vasárnap, 4.00:
Luke Rockhold–David Branch (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi Európa-kupa, döntő, Bracciano

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.25 23:16:18

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

NS-VÉLEMÉNY. „Az eredményességre szerződött edző vállrándításában nem fedezhető fel a felelősségvállalás.”

2017.09.25 19:05:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A rengeteg problémától sújtott régióban a labdarúgás pontos fokmérője a társadalmi problémáknak.

2017.09.25 08:15:35

Minden más foci nemzetisport.hu

A magyar női kézilabda-válogatott Koszovó ellen vív Európa-bajnoki selejtezőt.

2017.09.25 08:14:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Műkorcsolyázóink és gyorskorcsolyázóink is megkezdik az olimpiai kvalifikációs versenyt.

2017.09.25 08:13:05

Minden más foci nemzetisport.hu

Mérkőzést rendeznek a francia, a német és a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságokban.