D. Á. 2019.10.08 22:45 Frissítve: 2019.10.09 23:27

Szerdai sportműsor: német–argentin; pályán a Győri Audi ETO

Szerdán középpontban a kispályás futball: délelőtt a minifutball-vb-n vívnak negyeddöntőt a mieink, este a Berettyóújfalu a KPRF-fel játszik a futsal Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. Igaz, csak felkészülési találkozó, óriási rangadónak ígérkezik a Németország–Argentína labdarúgó-mérkőzés. A női kézi NB I-ben négy bajnokit is rendeznek, a Győri Audi ETO Békéscsabára látogat, az Alba Fehérvár KC a Kisvárdát fogadja. Reggel és délelőtt ismételten ATP- és WTA-tornák, este pedig férfi vízilabda BL magyar résztvevőkkel.

 

FUTBALLPROGRAM

MINIFUTBALL-VILÁGBAJNOKSÁG, PERTH
NEGYEDDÖNTŐ
10.00:
Ukrajna–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
18.00: MAGYARORSZÁG U19–
Grúzia U19 – élőben az NSO-n!

FUTSAL
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR

2. FORDULÓ
15.45: Murcia (spanyol)–Kajrat (kazah)
18.00: Berettyóújfalu–KPRF (orosz) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS
20.45:
Németország–Argentína (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
17.00:
Trinec–Lausanne (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
19.00:
Flensburg (német)–PPD Zagreb (horvát) (Tv: Sport2)
FÉRFI NB I
18.00:
Dabasi KC VSE–Csurgói KK
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–DVSC Schaeffler
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Győri Audi ETO KC
18.00: Váci NKSE–Szombathelyi KKA
18.30: Alba Fehérvár KC–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–PEAC-Pécs
18.30: TFSE-MTK–Sopron Basket
18.30: VBW CEKK Cegléd–ZTE Női Kosárlabda Klub
19.30: PINKK-Pécsi 424–ELTE BEAC Újbuda
19.45: Uni Győr MÉLY-ÚT–Aluinvent DVTK (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1104 (Tv: Sport2)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
A-CSOPORT
9.15:
Skócia–Oroszország
C-CSOPORT
6.45:
Argentína–Egyesült Államok
D-CSOPORT
11.45:
Wales–Fidzsi-szigetek

TENISZ
ATP-TORNA
6.30:
Sanghaj (Tv: Digi Sport 2)
WTA-TORNA
5.00:
Tiencsin (Tv: Digi Sport1)
6.55: Tiencsin (Tv: Digi Sport3)
9.00: Tiencsin (Tv: Digi Sport1)

TOLLASLABDA
CHINA OPEN
12.05:
férfi páros (Tv: M4 Sport)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
13.45:
férfi csapatverseny, döntő

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Waspo Hannover (német) (Tv: Duna World)
20.30: A-Híd OSC-Újbuda–Mladost Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport1)

2019.10.18 17:56:47

Minden más foci SZ. GY.

Kövér László: A fontos lelki egymásra találáson túl az ilyen konkrétumok is jellemzik a nemzet határok fölötti újraegyesítését.

2019.10.17 09:51:32

Minden más foci nemzetisport.hu

Az Ekkono Method vezérigazgatója komplett fejlesztési rendszert mutatott be – a PSG-nél is alkalmazzák.

2019.10.11 21:18:06

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Amikor Uruguay húsz év után másodszor is világbajnok lett, teljes gyászba borította Brazíliát.