nemzetisport.hu 2017.09.20 00:05 Frissítve: 2017.09.20 23:22

Szerdai sportműsor: Magyar Kupa, topligák, férfi kosár Ek

A keddi két mérkőzés után lejátsszák a többi találkozót is a labdarúgó Magyar Kupa főtáblás szakaszának első körében. Német, olasz és spanyol bajnoki mérkőzéseket rendeznek, míg az angol Ligakupában a Manchester United, a Manchester City, a Chelsea és az Arsenal is pályára lép. A Szolnoki Olaj kosarasai nemzetközi kupameccset játszanak. A szerdai programban még: kerékpár, kézilabda, sznúker és tenisz.

 


FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. KÖR, A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

15.00: Kecskemét (megyei I)–Mezőkövesd
15.00: Karancslapujtő (megyei I)–Balmazújváros
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Nyíradony (megyei I)–Vasas FC
15.00: Sárvár (megyei I)–Paksi FC
15.00: Öttevény (megyei I)–Újpest FC
15.00: Szarvaskend (megyei II)–Haladás
15.00: Mohács (megyei I)–Videoton FC
15.00: Csongrád (megyei I)–Debreceni VSC
15.00: DEAC (NB III)–Budafok (NB II)
15.00: Tiszakécske (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
15.00: III. kerületi TVE (NB III)–Soroksár (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Kisvárda (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: RAFC (BLSZ I)–Siófok (NB II)
15.00: Nagyatád (megyei I)–Vác (NB II)
15.00: Sényő (megyei I)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Cigánd (NB III)–Szolnoki MÁV (NB II)
15.00: Komárom (megyei I)–Dorog (NB II)
15.00: Tállya (NB III)–MTK Budapest (NB II)
15.00: Úrkút (megyei I)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Szekszárd (NB III)–Szeged 2011-GA (NB II)
15.00: Kondorosi TE (megyei I)–Békéscsaba (NB II)
15.00: Mórahalom (NB III)– Budaörs (NB II)
15.00: Nyírbátor (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: THSE-Szabadkikötő (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Szarvas (megyei I)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Nagyhalászi SE (megyei I)–Iváncsa (NB III)
15.00: Csácsbozsok-Nemesapáti (megyei I)–Pilisi LK (megyei I)
15.00: Jászárokszállás (megyei I)–Nagyecsed (megyei I)
15.00: Nagykanizsa (megyei I)–Törökszentmiklós (megyei I)
15.00: Maklár SE (megyei I)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Szabadszállási SE (megyei II)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III)–Makó (NB III)
15.00: Gyöngyös (NB III)–Pénzügyőr (NB III)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Csepel (NB III)
15.00: Lajoskomárom (megyei I)–Andráshida (NB III)
15.00: Tatai AC (megyei I)–Putnok (NB III)
15.00: Csétény (megyei I)–Ercsi Kinizsi (megyei I)
15.00: Pécsváradi Spartacus (megyei I)–Tiszaújváros (NB III)
15.00: Jánoshalma (megyei I)–Gödöllői SK (megyei I)
15.00: Bátaszék (megyei I)–Tolna (megyei I)
15.00: Budakalász (megyei II)–Somosi TC Salgótarján (NB III)
15.00: Edelény (megyei I)–SZEOL (NB III)
15.00: Salgótarjáni BTC (megyei I)–Petőfi SE Vasszécseny (megyei I)
15.00: Balatonlelle (megyei I)–Vecsés (NB III)
15.00: Bácsa (megyei I)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Tiszafüred (NB III)–Csorna (NB III)
15.00: Ibrány (megyei II)–Jászberény (NB III)
15.00: Ásotthalmi TE (megyei I)–Hódmezővásárhely (NB III)
15.00: Törtel (megyei II)–Algyői SK (megyei I)
15.00: Eger (megyei I)–Testvériség (BLSZ I)
15.00: Olajmunkás SE (megyei I)–Felsőzsolca (megyei I)
15.00: ESMTK (NB III)–Monor (NB III)
15.00: Balatonfüred (megyei I)–Pestszentimrei SK (BLSZ I)
15.00: Sárrétudvari KSE (megyei I)–Balassagyarmati VSE (NB III)
15.00: Felsőtárkány (megyei I)–Mád (megyei I)
17.00: Gárdony-Agárd (megyei I)–ZTE FC (NB II)
17.00: Ménfőcsanak (megyei I)–FC Dabas (NB III)
17.30: Ajka (NB III)–Érd (NB III)
19.00: Tatabánya (megyei II)–Sopron (NB II)
20.00: Kaposvári Rákóczi (NB III)–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
18.30:
1. FC Köln–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
20.30: Hertha BSC–Bayer Leverkusen
20.30: Freiburg–Hannover
20.30: Hamburg–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
20.30: Mainz–Hoffenheim

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.00:
Benevento–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Crotone
20.45: Cagliari–Sassuolo
20.45: Genoa–Chievo
20.45: Hellas Verona–Sampdoria
20.45: Juventus–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Lazio–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.45: Milan–SPAL
20.45: Udinese–Torino

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
20.00:
Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Sport1)
20.00: Leganés–Girona
21.00: Deportivo La Coruna–Deportivo Alavés
22.00: Sevilla–Las Palmas
22.00: Real Madrid–Real Betis (Tv: Sport1)

ANGOL LIGAKUPA
20.45:
Arsenal–Doncaster Rovers (III.)
20.45:
Chelsea–Nottingham Forest (II.)
20.45:
Everton–Sunderland (II.)
21.00:
West Bromwich Albion–Manchester City
21.00:
Manchester United–Burton Albion (II.) (Tv: Digi Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
13.00:
Országúti világbajnokság, Bergen, férfiak, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
Női NB I
17.00:
Kecskeméti NKSE–Alba Fehérvár KC
Bajnokok Ligája
A-csoport
18.30:
Rhein-Neckar Löwen–Wisla Plock (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi FIBA Európa-kupa
1. selejtezőkör, 1. mérkőzés
18.00:
Szolnoki Olaj–Trabzonspor (török)

LÓSPORT
12.00:
Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SZNÚKER
 8.00:
World Open, Kína, 3. nap (Tv: Eurosport1)
13.30: World Open, Kína, 3. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
  8.00:
WTA-torna, Tokió (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport2)
ATP-Szentpétervár
ATP-torna, Metz
csütörtök, 5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.20 15:00:22

Minden más foci nemzetisport.hu

Volt, aki számolatlanul szórta a gólokat a Real utánpótlásában, s olyan is, akit az új Fabregasnak tartottak.

2017.10.20 09:02:56

Minden más foci BABJÁK BENCE (Maribor)

Zlatko Zahovic elismerte, a Videoton a nyáron valóban szerződtette volna a fiát.

2017.10.19 15:59:24

Minden más foci nemzetisport.hu

A marosvásárhelyi születésű szakember már az első edzésen tudta, hogy gyémántra lelt.

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.13 11:15:31

Minden más foci PIETSCH TIBOR beszélgetése Dunaszerdahelyen

„A szlovák élvonalban van egy csapat, amely sokkal inkább magyar, mint szlovák, és ezt éreztetik is velünk.”