D. Á. 2020.08.04 23:56 Frissítve: 2020.08.08 19:55

Szerdai sportműsor: újraindul az Európa-liga, folytatódik az NB II

Szerdán újraindul az Európa-liga kieséses szakasza: az Internazionale–Getafe és a Manchester United–LASK mérkőzést élőben követhetik a honlapunkon. Az NB I-es csapatok közül pályán a Budafok és az FTC. Az NB II-ben DEAC–DVSC városi rangadót láthatunk a televízió képernyőjén. Folytatódik a sznúker-vb és a palermói tenisz WTA-torna is.

 

AUGUSZTUS 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
NYOLCADDÖNTŐ
21.00:
Internazionale (olasz)–Getafe (spanyol), Gelsenkirchen (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
VISSZAVÁGÓ
18.55:
FC Köbenhavn (dán)–Istanbul Basaksehir (török) (Tv: Digi Sport2)
Az első mérkőzésen: 0–1
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Wolfsburg (német) (Tv: Digi Sport1)
Az első mérkőzésen: 2–1
21.00: Manchester United (angol)–LASK (osztrák) (Tv: Digi Sport2) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 5–0

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: Ferencváros–FC Koper (szlovén) – élőben az NSO-n!
18.00: Budafoki MTE–NK Osijek (Eszék, horvát)
18.00: NS Mura (szlovén)–Zalaegerszeg

NB II
2. FORDULÓ
14.45:
Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Debreceni EAC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Budaörs–BFC Siófok, Tatabánya – élőben az NSO-n!
17.30: Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
19.00:
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
19.00: Csákvár–Szeged-Csanád – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Kazincbarcika – élőben az NSO-n!
19.00: WKW ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
19.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
14. FORDULÓ
16.00:
Sepsi OSK–Academica Clinceni – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
2. FORDULÓ
19.00:
Rad–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
FORMULA–E

  9.00: 1. szabadedzés
11.30: 2. szabadedzés
14.15: időmérő edzés
19.00: futam (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
1. FORDULÓ
22.00:
Boston Bruins–Tampa Bay Lightning (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
17.00:
Pro sorozat, Milánó–Torino (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
20.00:
Kincsem+Tuti 1163 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
világbajnokság (Tv: Eurosport1)
14.00 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TENISZ
16.00 és 18.20: WTA-torna, Palermo (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

2020.09.21 21:32:54

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

NYÁRI TRANSZFERSOROZAT. Külföldi csapatok leendő, aktív és volt világsztárokat is igazoltak a francia élvonalból.

2020.09.21 16:59:11

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Szabó Zoltán együttese a drámai El-kiesés és négy nyeretlen bajnoki után legyőzte a Macsvát.