nemzetisport.hu 2017.07.25 22:39 Frissítve: 2017.07.27 00:04

Szerdai sportműsor: Bajnokok Kupája és BL-selejtezők

Szerdán folytatódnak a vizes világbajnokság úszóversenyei és női vízilabdázóinknak is szurkolhatunk. Lejátssza első felkészülési mérkőzését az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott. Folytatódik a vívó-vb, a kerékpáros Vallon körverseny, a darts World Matchplay, a női futball Eb és a nemzetközi tenisztornák.  Csütörtök hajnalban képernyőre kerül a Bajnokok Kupája, melynek keretein belül pályára lép a Barcelona, a Manchester United, a PSG, a Juventus, a Manchester City és a Real Madrid is.

 

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, 2017
ÚSZÁS (DUNA ARÉNA)

9.30: Előfutamok (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
9.30: női 50 m hát (Joó Sára)
9.45: férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
10.17: női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)
10.34: férfi 200 m vegyes (Sós Dániel)
10.52: vegyes csapatok 4x100 m vegyes váltója (Magyarország: Balog Gábor, Gyurta Dániel, Szilágyi Liliána, Jakabos Zsuzsanna)

17.30: Elődöntők, döntők (Tv: M4, Sport, Eurosport1)
  17.32:
női 200 m gyors, döntő (Hosszú Katinka)
17.41:
férfi 100 m gyors, elődöntő
17.51:
női 50 m hát, elődöntő
  18.01: férfi 200 m pillangó, döntő (Cseh László, Kenderesi Tamás)
  18.17:
férfi 50 mell, döntő
18.25:
női 200 m pillangó, elődöntő
18.45:
férfi 200 m vegyes, elődöntő
  19.05:
férfi 800 m gyors, döntő
  19.19:
vegyes csapatok 4x100 m vegyes váltója, döntő

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
NŐK, HELYOSZTÓK
A 11. helyért

10.30:
Új-Zéland–Franciaország
A 9. helyért

12.00:
Hollandia–Kína
Az 5–8. helyért

13.30:
Olaszország–Ausztrália (H7) (Tv: M4 Sport)
15.00: 
MAGYARORSZÁG–Görögország (H8) (Tv: M4 Sport)

ELŐDÖNTŐ
20.30:
Oroszország–Egyesült Államok (E1) (Tv: M4 Sport)
22.00: Kanada–Spanyolország (E2) (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS

BAJNOKI ÁG
16.00: FK Asztana (kazah)–Legia Warszawa (lengyel)
18.45: Red Bull Salzburg (osztrák)–HNK Rijeka (horvát)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Ludogorec (bolgár)
20.00: Viitorul (román)–APOEL (ciprusi)
20.20: NK Maribor (szlovén)–FH (izlandi)
20.45: Celtic (skót)–Rosenborg (norvég)
NEM BAJNOKI ÁG
18.30: Dinamo Kijev (ukrán)–Young Boys (svájci)
20.45:
Nice (francia)–Ajax (holland)
21.00: FC Bruges (belga)–Istanbul Basaksehir (török)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
csütörtök, 01.30, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok:
Barcelona–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
csütörtök, 03.00, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok:
Paris Saint-Germain–Juventus (Tv: Digi Sport2)
csütörtök, 05.30, Bajnokok Kupája, Egyesült Államok:
Manchester City–Real Madrid (Tv: Digi Sport1)
 
ARANY-KUPA
DÖNTŐ
csütörtök, 03.30:
Egyesült Államok–Jamaica

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
Csoportkör, 3. forduló
C-csoport
20.45:
Svájc–Franciaország (Tv: Eurosport2)
20.45:
Izland–Ausztria (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL (EYOF), GYŐR

DARTS
20.00:
World Matchplay, 5. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Vallon körverseny, 5. szakasz (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
Férfiválogatottak felkészülési mérkőzése, Kecskemét
18.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovákia

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly és koronglövő Európa-bajnokság, Baki

Férfi kisöbű szabadpuska összetett

TENISZ
11.00:
WTA-torna, Bastad (Tv: Digi Sport1)
11.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Hamburg, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Hamburg, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: ATP-torna, Hamburg, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
17.30: ATP-torna, Hamburg, 3. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Gstaad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse
16.00 és 18.00:
Férfi tőr csapatverseny, női párbajtőr csapatverseny (Tv: Eurosport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.16 23:22:12

Minden más foci THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. A felvetődő lehetőségek idején rosszkor volt jó helyen.

2017.10.16 12:08:36

Minden más foci nemzetisport.hu

Chelsea–Roma a labdarúgó BL-ben.

2017.10.16 12:07:52

Minden más foci nemzetisport.hu

Everton–Lyon és Nice–Lazio a labdarúgó Európa-ligában.

2017.10.16 12:07:00

Minden más foci nemzetisport.hu

Hanga Ádám Barcelonája a Crvena zvezdához látogat a kosárlabda Euroligában.

2017.10.16 12:06:02

Minden más foci nemzetisport.hu

Ferencváros–Újpest; Szeged–Veszprém; Körmend–Falco.