B. M. 2018.09.05 15:58 Frissítve: 2018.09.06 19:57

Románia: máris elküldenék Júlio Baptistát? A CFR cáfol

Egybehangzó romániai sajtóhírek szerint alig három héttel a leigazolása után máris felbontaná Júlio Baptista szerződését a CFR csapata.

Júlio Baptista nem sokáig játszik már Kolozsváron

A 37 éves brazil támadó kétszer lépett pályára kolozsvári színekben, 20 percet játszva a Gaz Metan elleni medgyesi bajnokin (0–0) és 22-t a Dudelange elleni Európa-liga-találkozón (2–3), ám sem a teljesítménye, sem az erőnléte nem igazolta a hírnevét.

Mivel a tavasszal bajnoki címet szerző CFR nem jutott be egyik európai kupasorozat csoportkörébe sem, és így lemaradt az UEFA-tól érkező magas pénzdíjakról, a brazil támadó elküldése a kiadások csökkentésének első lépése lehet.

A prosport.ro szerint Júlio Baptista havi 50 ezer eurós fizetésért igazolt az erdélyi csapathoz, míg a DigiSport 40-45 ezres gázsiról tud.

FRISSÍTÉS: Szerda este a kolozsvári együttes a hivatalos honlapján egy közleményt adott ki, ebben tagadja, hogy Júlio Baptistának máris távoznia kellene a CFR-től.

2020.09.27 23:46:59

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Nem mellesleg szponzorom is volt, azaz inkább mecénásom, még ha nem is tudta. A nagyapámra mindenben számíthattam, visszatérően javasoltam neki, hogy kössünk üzletet, én adok neki öt forintot, ő ad helyette egy tízest.

2020.09.27 16:49:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A kupapofon után a Dunaszerdahely hazai pályán kétgólos sikert aratott a Trencín ellen.

2020.09.26 18:33:14

Minden más foci H. D.

Hiába egyenlített emberhátrányban a vendégcsapat, sorozatban harmadszor nyert az NK Osijek.

2020.09.26 15:19:06

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló, percről percre)

A házigazda TSC 3–0-ra nyert a fordulót a negyedik helyről váró Szpartak Szubotica ellen.

2020.09.25 16:15:41

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Először nyert ebben az idényben a Sepsi, amely idegenben egygólos hátrányból fordított a Voluntari ellen.