nemzetisport.hu 2015.05.03 16:30 Frissítve: 2015.05.03 17:07

Premjer-Liga: Dzsudzsák beállt, fordított a rangadón a Dinamo

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-Liga) 26. fordulójában Dzsudzsák Balázs együttese, a Dinamo Moszkva 2–1-re legyőzte a Kubany Krasznodart.

A hazaiak remekül kezdtek, és a 23. percben megszerezték a vezetést, a Dinamo azonban nem omlott össze, és a második félidőben – miután a szünetben beállt Dzsudzsák Balázs – felvette a kesztyűt. Előbb Douglas találatával egyenlítettek a fővárosiak, majd egy öngóllal a 75. percben előnybe kerültek.

A Kubany Krasznodar próbálkozott a hajrában, de elszabadultak az indulatok, és miután a sárga-zöldek két piros lapot is begyűjtöttek, már nem volt esélyük az egyenlítésre.

A moszkvaiaknak különösen fontos volt a győzelem, hiszen így pontszámban beérték a CSZKA-t, és a második FK Krasznodar mögött már csak négy pont a hátrányuk.

OROSZORSZÁG, PREMJER-LIGA
26. FORDULÓ

Kubany Krasznodar–Dinamo Moszkva 1–2 (H. Almeida 23., ill. Douglas 69., Xandao 75. – öngól)
Amkar Perm–Lokomotiv Moszkva 1–1